Cookie Consent by TermsFeed

Pirma atostogų diena

Mano atostogos prasideda pirmadienį, bet kadangi į darbą nereiki nuo vakar, tai tarkime, jog šeštadienis yra atostogų pradžia. Vakar pradėjome karkaso montavimo darbus. Per visą perimetrą išklojome ruberoidą ir susukome 150x50 storio brusus. Ruberoidas apsaugo medį nuo per pamatus ateinančios drėgmės. Visą medieną reikia impregnuoti. Tam pasirinkau Arlitą, nes jis neblogas ir pigus. Impregnanto reiks tikrai labai daug, nes mano nupirkti 10 litrų skiedėsi su vandeniu per pusę ir per vakar praktiškai suėjo. Toliau buvo ilgas projekto aiškinimasis ir pastatytas pirmos kampinės atramos.

Štai taip atrodo pamatai pripilti smėlio, užtiestas ruberoidas ir prisukti brusai:

 

 

O čia pirmasis iškilęs kampas:

 

 

Visos foto darytos jau sutemus, nes iki tol mes dirbome. Jums tikrai rekalingas elektrinis pjūklas, kuris labai pagreitina darbą (jį man atvežė westukas) ir kopėčios, kurias nusipirkau tik vakar vakare. Šiandien bus proga išbandyti.

Palikite komentarąKomentarai
 • nuo

  Gal ir taip galima, tačiau mano pamatų apšiltinimas ir grindų susijungia ir persidengia.

 • [email protected]

  Is nuotrauku nesimato, taciau paprastai mediena prie pamatu priglunda netiksliai, lieka plysiai. Kad to isvengti, reikia kas metra ant ruberoido padeti 1cm storio sakaliuka. Vieliau plysys uzpurskiamas montazinemis putomis. Kai plyselis mazas, putu visur pripurksti nepavyksta.

 • nuo

  Dėl ruberoido, tai čia tau ne stogas, o tik drėgmės izoliavimas. Jis bus nejudinamas, todėl esu tikras, kad laikys ilgai ir laimingai :) Dėl medienos, tai man architektas primetė kiek kokios reiks, o po to pridėjo atsargos, po to dalis buvo pakeista panašia, nes jei reikia kelių lentų tai niekas jų nepjaus tau. Taigi, čia architektas man pagelbėjo.

 • Kestas

  Beje noreciau suzinoti ar medienos ismatavimus ir reikiama kubatura buvo apteikta projekte ar pats kazkur uzsakei skaiciavimus ir panasiai?

 • Kestas

  Giliai dekingas uz toki psl. Noreciau savo toki paleisti bet neturiu tam zalio supratimo. Praktinis pastebejimas. Zinios ne mano! Seni zmones kalba, kad ruberoidas per laika dulyja, todel noreciau suzinoti ar tu pasirinkai ruberoida taupydamas ar turedamas kitu ziniu. Zinau, kad taip pats dariau ir dabar kazkodel gailiuosi. Galejau sito ir nesuzinoti :)