Cookie Consent by TermsFeed

pigu.lt „didumo manija“ baigėsi?

Prieš porą metų startavę kaip „didžiausias prekybos centras“, jie norėjo būti didžiausia parduotuve Lietuvoje, o ne didžiausia lietuviška parduotuve internete. Skirtumas yra.

Dabar jie nutarė būti eiliniais ir neišsiskirti iš kitų. Kodėl? Atkreipkite dėmesį į prekių kiekį. Bus sunku, nes dingo skaičiai prie kategorijų. Jei būtų likę, kaip atrodytų:

 • Kietieji diskai (20) 
 • Monitoriai (27)
 • Nešiojami kompiuteriai (23)
 • Garso technika (25)

Teisybės dėlei reiktų pasakyti, kad yra kategorijų ir su pora šimtų prekių, bet tie keliasdešimt tūkstančių prekių virto į 4000 po naujųjų, o dabar tik virš 3000.

Ar jie nusprendė tiesiog prekiauti neišsiskiriant, ar po truputį tirpsta?

Atnaujinta:

Pasirodo jų reklamą čia rodo. Tai dar jie ir melagiai. Kas suskaičiuos 40 000 prekių, ar bent arti to? Na nebent keliolika kartų padidinti skaičių nėra melas.

Palikite komentarąKomentarai
 • scorps

  Vytautai,

  bet tu man paaiškink, kokia prasmė imti ir paleisti kažką internete pigiau nei didmeninė kaina? Logikos juk nulis (nebent norite greičiau skaitmenizuoti/gps\'uoti Lietuvą) - paprasti pirkėjai apsipatenkinę pirks ir už didmeninę kainą ir: 1) vistiek tavo kaina bus geresnė nei bet kurios internetinės parduotuvės, perkančios už tą didmeninę kainą 2) uždirbsit papildomą litą-kitą 3) "nenužudysit" produkto: kas po to pirks tą patį gps\'ą už 200 topocentre, kai prieš kelias dienas pas pigu.lt matė jį už 100? - nors jo jau seniausiai pas jus nebėra, nes a) kaina buvo tiesiog per gera arba b) šiuolaikinių prekybininkų konservatyviu prognozavimo stiliumi atsivežėt 5 vnt.

  Heh, negaliu čia neprisimint failure su crocs\'ais - būtumėt pastatę po 89,- būčiau nupirkęs, o po 59 jų tiesiog per kelias valandas or so nebeliko (ok, po 89 gal būtumėt užtrukę 3-5 dienas išsiparduot). Nežinau kiek porų ten turėjot, bet pats susiskaičiuok kiek pinigų vėjais nugaravo.

  Nejau nesugalvojat kitų būdų, kaip išgarsėti (oh well, šitas kaip ir jau pasiekta), išsiskirti iš kitų ir pritraukti klientą? Ką pardavinėsit, kai "išžudysit" visą asortimentą? Čia retoriniai klausimai, atsakinėt nebūtina.

 • petriukas

  manlonu kad bent jau marketingas reaguoja i pastabas, o ne vaiksto pakele nosis ar atsisaudo be argumentu. Teisngai kazkas sako, kad Lietuvoje permaza rinka prekiauti nuo a iki z. O specializuojantis optimizuojant kastus isgyventi galima.

 • kipsas

  as ir daug atsisakiau pirkti pas juos del to 69 minimalaus, o nupirkes nemazai jau buvau iki siol

 • vonioje

  words, words, words :)

 • Anekdotai

  Sąnaudų optimizacija. Lietuva - per maža rinka prekybai internete nuo a iki z.

 • Vytautas Vorobjovas | Pigu.lt

  P.S. Adwords tekstas liko iš seniau - dėkui, kad atkreipei dėmesį. Ryt pakeisime.

 • Vytautas Vorobjovas | Pigu.lt

  Sveikas, Vidmantai,

  Ačiū, kad iškėlei šį klausimą.

  Tavo pastebėjimas dėl asortimento yra teisingas, tačiau prielaidos - ne.

  Priėjome prie išvados, kad Lietuvoje žmonės perka ne prekių kiekį listinge, o konkrečius pasiūlymus, jei nori - konkrečias nuolaidas. Dabar turime pasiūlymų, kuriems LT rinkoje negali prilygti niekas. PVZ prieš savaitę į rinką paleidome GPS imtuvų pigiau, nei didmeninė kaina pas lietuvius didmenininkus. Tad frazė "būti eiliniais ir neišsiskirti iš kitų" čia nelabai tinka.

  Sumažinę asortimentą, mes parduodame daugiau, o sąnaudų turime mažiau (vadyba, reklama). Savo ambicijų tikrai neatsisakėme - tiesiog kitaip siekiame tikslų.

  Tikiuosiu paaiškinau situacija.

  Su geriausiais linkėjimais,

  Vytautas Vorobjovas | Pigu.lt

  Marketingo vadovas

 • Antanas

  tas minimali uzsakymo suma tai mano nuomone itin didele nesamone. as jau galeciau ateiti pasiimti pats,taciau pirkti kazko papildomai ko man visai nereikia tikrai neketinu.

 • tomukas

  Adsense po irasu Pigu.lt reklama pagal kpnteksta parenka :)

 • Darius

  Jo, nieko jau gero tam pigu.lt. Iš tarkime PC komponentų dabar pardavinėja tik RAM ir VGA :) Norėjau pirkti iš jų per išpardavimą DVD ROM, įsimečiau į krepšelį ir jau noriu susimokėt, sako, jog minimalus užsakymas 69 lt. Galvoju, gal nemokamą pristatymą padarė, tai dėl to atsirado minimali suma. Dar prekę įsimečiau, kad suma reikiamą pasiekčiau, vėl bandau atsiskaityt prašo rinktis pristatimo būdą su kainom :D Tai nepirkai iš jų :)