Cookie Consent by TermsFeed

penktadienis

09:31 kažkaip greitai penktadienis. rytas anksti prasidėjo. jaučiu jei rašyčiau knygą, tai rašyčiau apie tai kaip kiekvieną dieną su kažkuo pemiegojau. aprašyčiau smulkiai ir išsamiai. šiak tiek tai turėtų sukelti šleikštulį. vietomis. gale knygos parašyčiau: "gal tai buvo iš tiesų, o gal susigalvojau...". turbūt visi pirktų, skaitytų ir kalbėtų: "bet koks jis šlykštus žmogus... koks jis blogietis...". tada nueitų pas savo draugus ir sakytų: "skaičiau labai gerą knygą... paskaityk ir tu...".

13:44 cha... sugalvojau suskaičiuoti žmones. dabar neberašysiu vardų. ir šiaip retai rašiau. bet taip bus įdomiau  :)   buvau pas dantistę... vėl skriaudė  :/  vistiek kadanors pasibaigs šie vaikščiojimai  :)

16:11 nuo pietų atstovauju vokietijos ansamblį "guano apes". super. suprantu, kad man jų muzika labai gera. visgi man patinka šiek tiek sunkesnė ir lėta muzika. la la la...  :)

19:26 nakonecto penktadienio vakaras. važiuoju namo ir picooos. man pica labai skanu. kažkas sako - nesveika. nuo to ne mažiau skanu.

Palikite komentarą