Cookie Consent by TermsFeed

Pasirinkau langus

Pasirinkau iš kur užsakysiu langus.

Idėmiau pasižiūrėjus ir pasinagrinėjus skirtumas tarp visų, kurios naudoja ne lenkiškus profilius, yra minumalus. Ačiū, kad perspėjote komentaruose dėl lenkiškų profilių.

Kodėl pasirinkau šią įmonę?

 1. Kaina praktiškai nesiskiria nuo kitų (gal minimaliai). Klausinėjau dar kelių firmų, bet rezultataspanašus.
 2. Man jų vardas siejasi sugera kokybe.
 3. Klausinėjau dar kitų žmonių apie langus. Tame tarpe ir įvairių statybininkų. Nė vienas apie šią įmonę negalėjos pasakyti nieko blogo.
 4. Garantija 5 m.
Pasirinkau Megrame. Nesakau, kad jie tikrai geriausi, bet rinktis reikėjo  :)
Palikite komentarąKomentarai
 • Marė

  Megrame jau prarado savo gerą vardą. Jų langai ir durys į terasą jau po pusmečio ėmė lūžinėti, kai kurie užstrigo ir liko pusiau praverti, reikėjo plėšti, kad atidaryti. Išlūžinėjo beveik visų langų detalės - tragedija, o ne langai. Meistrai - chamai, neįmanoma nei jų išsikviesti, nei su jais susišnekėti. Nors garantija dar tebegaliojo, teko samdytis kitus meistrus, kad nors kiek paremontuotų Megrame broką. Kai Facebook\'e parašiau neigiamą komentarą po jų reklama, tai mane iškart užblokavo. Rekvizitai.lt irgi nerasite nė vieno neigiamo komentaro, nes ten tiesiog nėra tokios galimybės. Užtat niekur nerasite jokio neigiamo atsiliepimo apie šią sūdarankių ir melagių firmą.

 • Artūras

  Tik ne Megrame !!!

  Dešimt metų vargstu su jų gamybos langais ir plastikinėmis durimis. Statydamas namą susidėjau 6 kamerų, 3 stiklų langus, kurie tuo laiku buvo vieni iš geriausių. Vienų iš plastikinių durų varčia susėdo jau po kokio pusmečio. Iš vidaus per viršutinį kampą matau dangaus žydrynę (įstrižainių skirtumas beveik 2 cm). Visų langų apatinėje dalyje nėra jokio fiksavimo vėjai pučia kaip per neuždarytą langą, žiemai tenka klijuoti juostas kaip tarybiniais laikais.

  Kol vyko statybos, nelabai kreipiau į tai dėmesio, maniau gerai nesureguliuoti, per tą laiką bankrutavo juos pardavusi ir montavusi įmonė, tad kol susigaudžiau kreiptis tiesiai į gamintoją buvo praėję penki metai ir vienas mėnuo (tai yra vienas mėnuo po garantinio termino ). Su kokiu palengvėjimu tai išsiaiškinusi "Megrame" darbuotoja pasakė, kad garantinis terminas jau pasibaigęs ir mandagiai pasiuntė mane ant trijų raidžių. Paklausus, kaip išspręsti problemą bent su durimis pasiūlė nusipirkti naujas...

 • giedrius

  megrame viena is rimtesniu ymoniu.ka pazadejo,ta ir padarys.tik nepasimaukit ant mb lagmeta,pardavineja lenkiskus,pigiausius,o mokesit,kaip uz geriausius,ir po to ju neprisisauksit.

 • ??

  Adomai, koks sildymas? Grindinis?

 • Adomas

  O pas mus sudėjo langus ir jie pastoviai rasoja, nebeįmanoma. Kvietėm meistrus, tai jie apie kažkokius fizikos dėsnius pasakojo. Ką daryti tokiu atveju? kur kreiptis, kad sutvarkytų langus?

 • nuo

  Na lyg ir surašiau kodėl :) Jie patys turi gamyklą langų, kas prideda dar pliusų

 • StatauNama

  Ar galiu paklausti kodel butent Megrame?

  Kai dejausi langus pries 3 menesius, domejausi ta firma, kaip ir kitomis zinomomis, bet galiausiai pasirinkau langu-sistemos.lt (pagrinde del to, kad pasiule siek tiek pigiau nei kitos)

  Kaip del kokybes - parodys tik laikas, bet be geros kainos gavau labai profesionalu aptarnavima, kuris labai retas tarp statybininku. :)

 • tomas_alytus

  Sveikas Vidmantai. Nors jau senas blogas apie langus, bet norisi parašyti apie šę firmą. Ji mane labai nustebino gerąją ta žodžio prasme. Langai pas mane dėti prieš 10 metų jei dar nedaugiau. Situacija buvo toke jog gumos tarpinės kitaip sakant susidėvėjo ir pūtė vėjelis per jas tada paskanbinau į jų firmą pasakiau kas kaip, kadangi jie neturi filialo jau Alytuje pažadėjo atvažiuoti po kelių dienų. Kaip tarė taip padarė atvaževo pakeitė visas langų tarpines ir nepaėmė nei lito už tą darbą nors garantija jau pasibaigus buvo likau maloniai nustebintas.

 • jonas

  Ko JUS baidotes lenkisku langu, zinau firmu kurios, perka is lenku savo lipdukus klijuoja ir pardavineja kaip lietuviskus, o kokybe net geresne negu lietuvisku. Stiklajuostes tiksliau ispjautos, kampai kokybiskiau suvirinti. del remo 5 ar 7 kameru ar 72 ar plonesnes jokio skirtumo Jus nepajusite. juk remas lango sudaro gal iki 10% viso lango, plius dar krastai apsidengia. stiklo paketas va cia tai atkreipkite demesi. 2, 3 kameru. nuosavam name rekomenduociau deti laminuota stikla, bent 1 aukste nuo vagiu.

 • lff

  Megrame irgi pasirinkom,jau kokie trys metai sudeta,nesiskundziam daug kas priklauso nuo vadybininku ir darbininku darbo,

 • mnts

  o visdeto kokius langus geriau pasirinkti plastikiniu ar mediniu remu, man langus det dar ankstoka :) bet pasidomet galima

 • Mingaile

  Mes taip pat neseniai pirkom langus namui, taip pat dareme kainu apklausa, skaiteme atsiliepimus forumuose, deliojome informacija i lenteles ir rinkomes tik patikimas imones (na bent jau taip manome): megrame, hronas, tiks langai, fauga. Pasirinkome tiks langus, kadangi galutiniam rezultate, ju pasiulymas buvo optimaliausias (Tiesa, pirminis ju pasiulymas nebuvo is pigiuju, taciau galutiniame derybu rezultate ju pasiulymas pasirode priimtiniausias).

 • Ona

  viskas gerai su Megrame, tik reikia kontroliuoti, kai langus des - mums vos nesudejo vitrinu su stumdomomis durimis atvirksciai, nes darbininkai projekta aukstyn kojom ziurejo:). Atvaziuoja langu pareguliuot be jokiu atsikalbinejimu.

 • mariakas

  profilis schuco 72m storio, spalva balta ir azuolas, o paketas dvigubas

 • nuo

  Koks profilis pas tave?

 • mariakas

  kiek kvadratu langu plotas, as pas Arvio sodas Klaipedoje uzsisakiau, tai uz 36 kv. trigubo stiklo, ir spalvoto profilio langus sumokejau 14800.

 • nuo

  Iš tiesų man viskas kainuos 22 000 Lt :)

 • Miglė

  Megrame nėra blogai.

 • P.P.

  Pasiskaičiau apie Megrame jų tinklalapyje, ilgai gyvuoja, gamina patys ne tik langus, bet ir paketus, siūlo daugybę prekių, lyg ir klesti. Radau atsiliepimų internete (blogų daugiau), panašu, kad turi tipinę didelių įmonių problemą - aukoja kokybę ir dėmesį klientui vardan gamybos apimčių. O dėl Lenkijoje pagamintų profilių, jeigu gaminama žinomos vokiškos kompanijos ten pastatytoje gamykloje, tinkamai prižiūrint. Jei galutinė kaina dėl darbo užmokesčio, mokesčių ir transportavimo yra mažesnė nei Vokietijoje ar net Lietuvoje, tai tik pliusas.

 • Smalsutis

  - Megrame. 17804 Lt. Labai jau daug sąlygų pasiūlyme prirašytų. Brangoka..visos vokiskos prekes keliauja per Lenkija :)