Cookie Consent by TermsFeed

Pamąstymai: techninė proftilaktika

Išaugome jau iš pietų pertraukų parduotuvėse. Tuo tikrai džiaugiuosi, nes man labai nepatikdavo nuėjus į parduotuvę laukti prie durų.

Niekaip neišaugame iš techninių proftilaktikų, kai neveikia televizija ir radijas. Radijo stotys išmoko paleisti muziką, kad tik kažkoks garsas sklistų.

Gal yra žmoni, kurie man galėtų paaiškinti argumentuotai kam reikia techninių proftilaktikų? Aš suprantu, kad valytojai būtų patogiau kartą per mėnesį išjungti visus kompus, išvalyti ir sujungti atgal, bet juk taip nedaro? Jei mano interneto tiekėjas darytų taip dažnai proftilaktikas išjungdamas ryšį - būčiau tikrai piktas. Tai kodėl jos vis dar yra televizijoje ir radijuje?

Palikite komentarąKomentarai
 • nuo

  Na kai kas paaiškino kas reikalauja, bet niekas negalėjo paaiškinti iki galo. Kam jų reikia? :)

 • mksz

  čia apie zebro profilaktiką? kaip tik baigės.

 • prosyger

  negi taip sunku viena diena per metus pagyvent be teliko, galima i gamta isvaziuoti, vini i siena ikalti, pazaisti su vaiku, pasikeisti tepalus ir t.t. ta proga. Radija muzika groja vistiek, o balbatavimai ir reklama netransliuojami ir nereikalingi, taigi no problem.

 • na

  kodel to negaima daryti kai mes visi sau puikiai migam. profilaktinasi tegul darbo diena nuo 00.00 iki 05.00. bet kur jau ,visi gi ponai.o ant likusiu dejo.

 • Tapke

  Beje, dėl tech. profilaktikos. RRT reikalauja techninės profilaktikos. Ji net nustatinėja kas ir kada tiksliai turi atlikinėti. Tai yra privaloma ir TV bei radijai negali to nedaryti. Kodėl RRT to reikalauja? Vat to kaip ir nežinau. Matyt turi savų priežasčių.

 • Tapke

  Dievaži. Siesta juk yra ne šiaip „pietūs“. Tai yra pietų meto „sulindimas į namus“ dėl nesvietiško karščio.

 • Nerijus

  Klausinejau vieno, kuris televizijoje dirba, tai sake, jog reikia cia kaltinti LRTC, kuris transliuoja visu TV signalus.

 • )'(

  -> Sojeris Pietų europa ne rodiklis. Jie turi savas priežastis siestai. Tai dabar dar palygink LT naktinį gyvenimą ir tos P Europos - kaži kokia dalis maitinimo ir girdymo įstaigų naktį dirba čia ir kiek ten

 • ech..

  Jop :) su siesta teko susidurti lygiai prieš savaitę. Atvažiavus į tokio tipo prekybcentrį, kaip Akropolis buvo uždarytos visos mažosios parduotuvėlės. Dirbo tik maisto parduotuvė. Ar įsivaizduojate, kad Lietuvoje tris valandas Akropolyje dirbtų tik maxima, o viskas kitas būtų uždarytas.

 • Sojeris

  Noretusi pritarti tiek Vidmantui, taciau jis sioje situacijoje atstovauja per keliolika metu islepintuju vartotoju pusei: pietu europoje per siesta niekas nedirba ne tai kad pusvalandi, bet tris valandas. vakaru europoje tikrai nera (nesakau kad nera visai, bet tikrai nera TIEK) parduotuviu, kurios dirba iki isnaktu. Ten parduotuves uzsidaro gana anksti, nes ju darbuotojai irgi turi teisiu.O pas mus pardavejai/sales darbuotojai - legalus vergai, isnaudojami Maximos, Norfos ir kitu "rinkos lyderiu", nesvarbu kad skirtinguose segmentuose.

 • Stirlic

  O man atrodo nenormalu, kai parduotuveje nera pietu pertraukos. Ypac kai dirba vienas darbuotojas(-a). Ziurint klientu interesu niekas nebeziuri darbuotojo.