Cookie Consent by TermsFeed

Palangės

Būna istorijų ten, kur mažai tikiesi to. Prireikė palangių.

Kažkada esu pirkęs vienoje LT įmonėje palanges. Susiradau vėl tą įmonę: Vilniuje sandėlį uždarę, bet jų puslapyje yra didelis sąrašas, kur jie jomis prekiauja. Man pakeliui buvo Senukai ir Moki veži. Nei vienoje jų net kvapo nėra šio gamintojo palangių. Ne gana to - nėra jokių plastikinių ne baltų palangių. Susisiekiau su gamintojais ir atsiuntė man dar vieną tašką, kur tikrai yra (spėkite, ar pasikeitė kažką savo puslapyje?). Nuvažiavau ten - jie jau seniai neprekiauja spalvotomis palangėmis apskritai. Turi lenkiškų baltų pora. Oki šią įmonę palaidojau (o gal jie patys save laidoja?). Nuvažiavau dar į pora vietų - nėra man reikiamų palangių. Galėjau tikėtis, kad nerasiu tikslaus atspalvio, bet visai jokių ne baltų... 

Bet nebūna gi taip, kad viskas gerai nesibaigtų? Tuo pat metu mamos name statė naujus langus, kartu su palangėmis. Veiksmas Druskininkuose. Paklausė ar gali papildomai parduoti palangių. Statytojai atsakė, kad ok, bet jie dar užsidės kažkiek pinigų, nes reiks atsivežti iš Vilniaus į Druskininkus ir galutinė kaina bus 40 Lt/m. Dar geriau - jie davė tiesioginį gamintojų numerį, kurie kažkur Vilniaus pakrašty turi sandėlius ar gamyklą, nes „gal taip bus pigiau pirkti tiesiai iš jų“. Pasiskambinau - kaina pačiam atsiimant - 56 Lt. Kaip ir tolimesnis mano sprendimas aiškus  :)

Tai pavyzdys, kaip galima nusipirkti prekę, kurios negalite rasti netradiciniu būdu ir, kas keista, dar pigiau.

Palikite komentarąKomentarai
 • Brasta

  Paprasčiausiai mes vis dar gyvename skurdžiai ir gamintojai parduoda tą, kas yra paklausu. O tai ir yra visokios baltos plastikinės palangės, mdf furnitūra ir visos kitos nekokybiškos, tačiau pigios prekės.

 • nuo

  Laurynai - nemažas. Optimalus gal. Nors realiai turint nedidelį ūkinį, galima kokių 20-30 kv. m sumažinti

 • LLaurynas

  Tavo atveju Vidmantai didelis namukas su kiemu:) Ar cia skaitosi mazas?

 • nuo

  Džiaugiuosi, kad tai motyvuoja ir paskatina imtis statybų. Man dabar nedega, tai neskubu ir tai darau tik laisvu laiku. Turime gyventi kur. Geriausia yra tai, kad yra kiemas ir geriau gyventa mažame namuke su kiemu, nei dideliame bute

 • mintas

  Vis dar statybos vyksta :). Padrąsintas šių statybų patirties ir aš ėmiausi statybų, ir vis karts nuo karto užsuku naujienų. Malonu matyt, kad jų vis dar yra :).

 • Dainius

  to pt

  skaityk idėmiau - iš gamintojų brangiau, nei iš statytojų Druskininkuose...

 • pt

  O kur čia absurdas, kad iš gamintojų pigiau? :)

  Visada stengiuos tiesiai, tam ir Alibaba peraugo ebay, nes visi nori tiesiai iš gamintojų.

 • Dainius

  Čia Lietuva - čia lietūs lyja...

  Tik pas mus toks absurdas įmanomas...