Cookie Consent by TermsFeed

Pajūris

Savaitę praleidome Lietuvos pajūryje - Šventojoje. Keletas nuotrupų:

Važiuojant prie žiedo (Klaipėda, Palanga, Šilutė...) yra reklaminis stendas. Ten parašyta „Sveiki atvykę į Švyturio šalį“. Nežinau kaip ten su ta šalimi, ar ji tikrai švyturio ar ne, bet ten papypsinus visą laiką bus geras oras. Norite tikėkite, norite - ne, bet važiuojant rodėl, kad 6 iš 7 dienų lis. Realiai lijo tik kelias valandas per visą savaitę, nors orų prognozė vis sakė, kad rytoj jau tikrai tikrai lis.

Šiuo metu nėra lietuviškos žuvies. Pardavėjai gali kabinti makaronus, bes pakalbėjus su kai kuriais atviriau - visą žuvį atsiveža šaldytą ir ją rūko jau čia. Apima toks keistas jausmas kai turime jūrą ir neturime žuvies.

Po Šventosios nuvažiavus į Palangą pradedi suprasti, kad ten daugiau nebėra ko važiuoti. Tikrai labai skiriasi publika, o tas kičinis miestas nebetraukia.

Nelabai suprantu kodėl, bet tiek Vilniuje, tiek pajūryje alaus kainos stebina, Jei nepasižiūrėsi - gali Kalnapilio ar Švyturio atsigerti po 7 Lt. 6 Lt - čia kaip ir normali kaina daugelyje kabakų. Matyt tikrai pasibaigė krizė ir visi mes puikiai gyvename. Keista man ir dėl to, kad pilstomo alaus iki 4 Lt už litrą yra daug kur. Čia jau užsidirba parduodami ir pilstydami alų. Negi normalu, kad 400% antkainis suvokiamas kaip savaime suprantamas dalykas? Beje... nusipirkti ne Švyturio alaus ne taip ir lengva. Yra vietų, kur yra užsienietiško alaus po 8 Lt už bokalą, bet praktiškai visur tik Švyturio, Kalnapilio, Utenos. 

Norint pavalgyti pietus, teks pakloti apie 22 Lt. Siuba daugelyje vietų 6 Lt, karštas apie 16. Pridėkime alaus bokalą, arbatą ir gausime 30 Lt žmogui. Esate su anta puse - 60  :) Blogiausia yra tai, kad daugelyje vietų pavalgę dar ir neliksite patenkinti, nes maisto kokybė nekokia...

Poilsis mūsų „kurorte“ kainuos dviem žmonėm apie 1500 Lt. O je inorėsite laisviau - ir 2000 Lt pasieksite be problemų. Pridėkite kurą... O štai į Turkiją be jokių akcijų, paieškos ir pan., atsidarius pirmą puslapį galima nuskristi už 3000 Lt dviese, kur sąlygos gyvenimo bus nepalyginimos, oras superinis, vanduo šiltas, viskas įskaičiuota...

Palikite komentarąKomentarai
 • senis šaltis

  na gal jau pakaks atostogauti ir laikas tęsti savo blogą

 • Mikas

  Lietuvos pajuris atsiperka tik vaziuojant savaitgali. tai savaitgalinis kurortas, o Turkija ir skrydziai jau geriau jei vaziuojama savaitei ir daugiau...

 • na

  as va i palanga su seima vazaiuosiu.sutinki kiciis miestelis,bet ner ko i ta basanaviciaus ir brautis.o visur kitur tas pats S kaip ir visur.

  del turkijos sutinku visu 100proc,kokybe visai kitokia.

 • Virgis

  Ovidijau, tai prie jūros važiuoji atostogauti, ar gyvent kaip namie, tik kad prie jūros? Maxima patikėk, užkimšta būna nuo ryto. Pačiam, ar žmonai, sėdėt prie puodų irgi nesąmonė...

 • ovidijus

  būtent kad viskas priklauso tik nuo tavęs. niekas nėra nei blogas nei geras - viskas priklauso kaip tu tai vartoji. aš galėčiau visiškai priešingą nuomonę pareikšti apie palangą, kad ir. Dėl vietų - yra botanikos sodas, yra tolimesni pajūriai ir pan. Ten visiškai kitokia palanga, kurioje nesutiksi kičo. Yra maxima kur gali nusipirkti maisto ir pasigaminti melejona kartų skaniau ir pigiau nei bet kuriam kabake. kaip pats minėjai yra pilstomas alus ar alus iš parduotuvės - taip pat be 400% antkainio.. taip kad viskas priklauso tik nuo tavo noro ir fantazijos bei pažiūrio.. nebumbėkim :)

 • sim

  as ir nesuprantu tos nuostabos. tarsi tai butu kazkas naujo. suvaziuoja ten visas lietuvos ir emigraciniu plantaciju elitas, jiems kainos vienodai sviecia. o paslaugu kokybe prisigerus iki zemes graibymo argi svarbi. svarbu zeme sava. beto kai matai pusmeti tik plantacija ir edi "siena" tie sudpieciai kabake yra prabangus.

  p.s. ir kodel lietuvoje taip retai nustembi, kai paslaugos kokybe ir kaina draugauja? po paskutinio karto trakuose ir kibino uz 8lt prisizadejau daugiau kojos nekelti i kurortinio tipo viesojo maitinimo istaigas.

 • karolis

  jei nebūtų tokių kaip tu... nebūtų ir "kurortų" LT. Jie gyvena iš buržujų, kurie nori "kabake" pasėdėt ir sakyt, kad čia atostogos (px, kad maistas prastas, galima sakyt nevalgomass, alus iš zoo sodo myžalas) ir visą kita pritaikyta buržujams. ir grįžus burbėti kaip viskas brangu, bet ungurį reikia paragauti juk atostogos :D spėju kiekvienais metais taip darai ir skundiesi? nenustebčiau, kad ir kitais metais vėl taip darysi :D dėl Turkijos... paatostogavus turkijoje 10 atostogų, sakytum tą patį ir lygintums su Havajais? Jei turi pasirinkimą nesirink dėl ko burbėtum