Cookie Consent by TermsFeed

Oras židiniui

Jei norėsite turėti namie židinį, nepamirškite į namą įvesti oro padavimo. T.y. per jūsų židinio kaminą ištraukiamas oras ir kažkaip jis turi atsirasti patalpoje.Dažniausiai anga daroma po židiniu.

Aš dariau taip:

Išvedžiau 110 vamzdį į lauką. Jis bus po terasos grindimis, todėl nesimatys.

Palikite komentarąKomentarai
 • nuo

  Pas mane nėra židinio dabar, tai vamzdį užkišau ir uždengiau laminatu.

 • vyc

  Nu respekts, sukau galva kaip su tuo oru daryt, tai va rytoj kasiu toki oranzini vamzduka po pamatais kol grindys neuzpiltos, ir juokas is tu kurie aiskina kad nereikia jokiu padavimu nes ir taip dega ir niekad tokiu nebudavo.. kaimieciu trobos ir taip kiauros.

  Butu labai idomu pamatyti kaip sugalvota sklende kai nekurenamas zidinys ar tiesiog visada atvira?

 • Paulius

  meistras: Nu ir prajuokinote jūs mane :) Deguonis kambaryje tikrai neišdega. Oro padavimo esme yra:

  1. Jei namas tikrai sandarus tiesiog nepasiduos pakankamas kiekis oro i židinį ir jis prastai degs.

  2. Geriau oras į židinį ateina nuo greta esančios angos, o ne per kokias duris ir eina šaldydamas visą kambarį.

 • meistras

  zmones galima tokiu dalyku paklausti meistru. salto oro padavomas i kambary yra butinas nes degimo metu isdega kambaryje esantis deguonis ir jis neturi is kur atsinaujinti o paduodamas saltas oras paprasciausiai daromas isgrezus siena ir idejus paprasta santechnikos vamzdi pwz simtukas tada dedama ant jo sklende reguliuojama su tarpine kuri yra atidaroma ar uzdaroma kurenimo metu laukia uzdedamos groteles ir wiska.

 • nuo

  Ramyga: man paštu atsiųsk kontaktus. Ačiū

 • Remyga

  Del to oro padavimo vamzdio as irgi smegenine sukau, reikia ar nereikia. Galiausiai pasidariau. Nezzinau, del to salcio pateikimo i kambarius gal ir yra tiesos, bet kad butu minimalus silumos nuostoliai kai nedega zidinys, galima uzkisti anga vata ar dar kuo nors, be to ir kapsule siek tiek saugos, kad saltas oras nesaldytu kambario. As dar dariau ortakius is zidinio i kambarius II a. tai galiu pasakyti, kad man tai labai pasiteisino. Jei noresi, galesiu rekomenduoti meistrus. Ir nelauk ziemos, nes tada prasideda sezonas, ir kainos sukyla.

 • nuo

  Tandem: minkštą. Unz 37 ar kaip ten. paroc.lt realiai yra surašyta labai gerai ir pavaizduota kur kokia vata tinka.

 • Sojeris

  o kaip bus ziema kai nesildysi zidinio? saltis i vidu versis arba siluma i isore iseidines? ar bus juska? pas mus rodos rimtas zmogus state zidini, taciau sklendes kamine nesugebejo pasiulyti, o as pats miesto vaikas nesugalvojau:(

 • Auris

  Pagal tai kad nesimato jog butu siek tiek gofruota, tai galeciau teigti, jog vare minksta. Speju kad kieta labiau stogams eina.

 • Tandem

  Vidmantai, o tu i sienas keita ar minksta vata kisai?