Cookie Consent by TermsFeed

Nevairuokite, jei negerai su nervais

Šiandien stebėjau vaizdelį Ukmergės gatvėje, važiuojant nuo šeškinės link centro. Ant kalno, prie raudonų garažų, yra tokia nelabai vykusi perėja, nes toje vietoje gatvė yra labai plati, o vakarais dar ir prastai apšviesta. Na bet tai vyko ryte, todėl šviesos pakako. Prie perėjos priėjo moteriškė. Prieš mane važiavo du automobiliai. Pirmasis apie 75 km/h greičiu lekia, iš paskos golfas. Kažkodėl pirmasis sugalvoja praleisti pėsčiąją, o Golfas tuo metu galvojo nepraleisti ir todėl pakankamai arti pirmosios buvo. Cypimas, mašina vos neapsisuko. Šį kartą buvau gudresnis ir, kadangi mačiau pėsčiąją, tai greitį buvau sumažinęs. Man sustoti nebuvo jokių problemų. Taigi, pamatau, kad Golfe sėti blondinė ir rankomis mosikuoja (matyt rėkia), suka pirštą prie galvos. Su nervais nelabai gerai, nes jei ji būtų važiavusi pagal taisykles - nereiktų dabar ardytis.

Bet čia nesibaigia, besileidžiant nuo kalno, jo spaudžia ir bando aplenkti. Gaila, kad prisimena apie ten stovintį greičio matuoklį. Iškart už jo, prieš pat pirmąją užlenda ir pristabdo, tada dar kurį laiką lėtai važiuoja taip bandydama kažką parodyti.

Gerb. blondine, su tokiais bajeriais eikite nachui.

Palikite komentarąKomentarai
 • gp

  cha, linksmi nuotykiai :D

 • :D

  vilniuj kaip vilniuj, bet gryzus i savo baznytkaimi net dvirati pasiimti norisi kaip ant 40km/h slenka arba be galvos lekia. kas tiems vairuotojams smegenis pagrauzia...

 • Donatas

  Pats važinėju Vilniuje ir "Shumaheriu" matau kiekviena diena: bando kažkur nulėkti, kažka krutai aplenkti, dar jei kas nepraleidžia tai labai fainai parodo, kaip moka stabdžius spustelt, neva: "asile tu mane stabdai.. as tave pastabdysiu".. gal mašinas bando, kokį nauja filtra isidėja ar šviežio kuro įsipyle.. nežine kam.. dažnai matau parlekia koks per veidrodėli, aišku, praleidžiu.. kartais ir pats skubu, suprantama, tegu skrenda, vistiek poto pririedu ant laisvo prie pirmo šviesaforo, buna ir prie antro, tik jis visas verda, prakaituoja, kaip čia greičiau prie sekančio sviesoforo nulėkus.. Tik iškyla klausimas ar tokie "Shumaheriai" puikiai valdo savo bolidus ar tik taip galvoja, ten kur kiti gyvi žmonės vaikšto?? Įdomu kiek ženklų jie pamato važiuodami šitaip, ka mato ne tik priekyje, bet ir kas aplink juos dedasi, kiek galėtų pamatyti mažiau patyrusiu vairuotoju klaidų ir padėti jiems išvengti nemalonių pasėkmių.. Pats jaučiuosi liksmesnis ir ne toks pavargęs, kai praleidžiu užsičiopsojusį, nei aplenkiu tą, kuris pralenkė mane.

 • Rokas

  Šeštadieniais kiek važinėju visada pastebiu, kad daugelis vairuotojų sudebilėja. Gal dėl to kad jiems atrodo kad nebus kamščių, todėl greičiau pravažiuos, ilgiau pamiega, paskui skuba. Nes darbo dienomis nelabai kur ir paspausi tokiais greičiais. O vakar(penktadienį) visai buvau pakraupęs kamščiais, gal dėl lietaus, nes visos justiniškės, pašilaičiai, net kiemuose buvo užkišti, o ukmergės gatvėj dar po 10h buvo kamštis kaip prieš 8h, gal avarija kokia buvo nutikusi.

 • eMMo

  Aną savaitgalį teko lankytis Vilniuje. Buvau pakraupęs: visi kažkur skuba, ryškiai viršija greitį, beda pirštą prie smilkinio. Keisčiausia dėl to, kad nuo srauto stengiausi neatsilikti, jeigu leistinas greitis 60 km/h, tai spusteldavau iki 70 km/h, bet to buvo vistiek maža. Galvodavau, kad Kaune visi važiuoja kaip be galvos, bet Vilniuje kažkas dar gudresnio. :)