Cookie Consent by TermsFeed

Nenorime dirbti - uždarykime problemų priėmimo duris

Kelininkai pasielgė įdomiai. Jie skuto asfaltą prieš lopydami, bet, matyt, neturėjo kur dėti nuskustas atliekas. Viskas paprasta - juk galima supilti bet kuriame kieme. O dar geriau ant pravažiavimo taip, kad užtvertų pusę jo. Galvojau, kad išsiveš kitą dieną. Jau kokios 2-3 savaitės kaip niekas nesikeičia. Šiandien važiuodamas tokią pat mačiau Laisvės pr. aikštelėje ties lazdynu viaduku. Matyt syprato, kad vežti nebūtina, galima palikti bet kur.

Nutariau pranešti apie tai savivaldybei. Daugiau nežinau kur kreiptis, o už šiuos darbus moka ji. Todėl ir turi prižiūrėti kaip atliekamas darbas.

Apsidžiaugiau, nes yra galimybė per jų puslapį apie tai pranešti. Tereikia prisijungti per banką arba el. parašu.

Pradedam nuo el. parašo. Mane nukreipia į puslapį, kuris yra nesaugus. Kaip galima saugiai prisijungti per Skaitmeninio sertifikavimo centrą, kuris nesugeba nusipirkti ar susitvarkyti sertifikatų?

 

Lieka bankas. Prisijungiu, paspaudžiu, kad sutinku jog mano duomenys būtų perduoti savivaldybei ir...

 

Taigi, jei nori, kad problemų nebūtų - užsirakink ir nieko neįsileisk.

Palikite komentarąKomentarai
 • srtsrjysryj

  Kažkur labai matyta sistema...

 • buržujus

  Nieko baisaus, gal tavo ir tiesa - čia nebe asfaltas, o smala su žvyru ir akmenukais :)

 • Nieko baisaus

  Buržujui.

  Vilniuj nėra tiek asfalto, kad visoms duobėms užtektų. Paprasčiau būtų nulupt likusį. Vis bus lygiau.

 • buržujus

  \'Nieko baisaus\', Vilniuj nėra tiek duobių, kas asfaltu užkištume. Pas mus atvažiuoja su tokiu aparatu, privaro į duobes smalos, prišmaizyja smulkių akmenukų ir tipo tas duobes užtaisė. Pigus būdas bile. Bet po mėnesio tos duobės jau būna išdaužytos ir išstumdytos.

 • Nieko baisaus

  Aš tai Kaune vienoj vietoj mačiau linksmesnę situaciją. Ten kelininkai savo nuogramdų kalną supylė tvarkingai, nuošaly. Bet pamatė gretimų daugiabučių gyventojai ir puolė maišais mašinų bagažinėse temptis į savo kiemą, kur duobių daugiau negu asfalto. Savivaldybė kiemų neremontuoja, tai jie sugalvojo bent taip užpilti patys. Jiems sbesidarbuojant atlėkė kažkokie kelininkų atstovai su policija - kad jų asfaltą vagia. Tai teko laikinai renovaciją nutraukt. Bet vakarop, mačiau, sėkmingai užbaigė, kiek nebuvo spėję. Vadinasi narodnaja stroika. Vilniečiai durnesni, neranda kam gerą daiktą pritaikyt.

 • nuo

  Aš iki tiek nepriėjau, matyt :)

 • buržujus

  Nepriėjai dar kito juokingo žingsnio - kai prisijungi, rašai sau skundą ir spaudi siųsti - negauni visiškai jokios žinutės ir niekas neišsaugoma. Pasirodo, connection timeout :) O parašyto skundo teksto atgaminti galimybės nėra :)

 • sim

  tai zuoko snukiaknygeje imesk vaizdeli :) jis ten iesko miesto bedu...

 • nuo

  Ačiū, parašiau ir iškart gavau atsakymą, kad perduos IT skyriui

 • pow

  šiandien bandei? buvo ten pas juos atnaujinimas kažkoks prieš porą dienų... gal ko pridirbo, nes kažkada labai sėkmingai pranešiau per tą sistemą, net žemėlapyje galėjau pažymėti kur tiksliai iškilusi problema. Kai pradėjo kažką daryti, gavau ir patvirtinimą, ir reg. nr, ir pan.

  Lengviau pranešti tai žinoma FB:

  http://www.facebook.com/vilnius.lt