Cookie Consent by TermsFeed

Nauja rubrika

Nežinau kaip čia man seksis, bet pasistengsiu aprašyti viską apie UAB. Nežinau kiek ta informacija bus naudinga, bet, manau, kad bent jau bus įdomu :)

Jei viskas bus gerai, turėčiau būti labai arti viso veiksmo, kai bus steigiamas UAB, kai bendrovė vystys savo veiklą, kai augs.Reik tikėtis ateitis bus šviesi ir veiksmo bus daug.

Normalu, kad steigiant UAB jau turite turėti idėją ar viziją ką veiksite. Jei neturite - tai nieko neveikti galite ir be UAB.  :)

Jei UAB darote keliese, tai pirmoji problema - akcijų pasidalijimas. Kodėl reikia steigti keliese? Taip drąsiau, darbus galima dalintis. Jei visi dirbs po lygiai, jei jokio įdirbio nėra - galima dalintis po lygiai. Jei jau kažkas yra - teks sugalvoti ir susitarti su visais taip, kad nė vienas neliktų nuskriaustas. Kuo daugiau žmonių - tuo šis procesas sudėtingesnis. Tačiau kiekvienas turėtų suprasti, kad nesvarbu kokia įmonės dalis - jie visi bus savininkai ir kiekvienas pliusas įmonei - pliusas ir jam. Dar vienas dalykas - akcijų dalis - nėra jūsų atlyginimo dalis. Tai tik dalis nuo pelno, jeigu jis bus dalijamas. Kada reikai laukti pelno - priklauso nuo įmonės veiklos, nuo įdirbio. Šiaip pora metų be pelno tai visai normalu ir to nereikai bijoti.

Kadangi UAB įstatinis kapitalas turi būti bent 10 000 litų, tai atitinkamai 1% akcijų - 100 Lt. Juos teks įnešti kiekvienam pagal turimų akcijų kiekį.

Pirmam postui tiek :) 

Palikite komentarąKomentarai
 • nuo

  Jo, man irgi taip sakė, bet aš tikiu gėriu, pasakomis ir pan, dalykais :)

 • erf

  Pirmaja imone mes kureme sesiese. Dabar jau yra keturios atskiros imones:)Kur yra tik po viena du steigejus. Buvom jauni turejom daug entuzijasmo ir i patyrusiu komentarus kad ilgai jus taip nelaikysit nekreipem demesio (kaip bebutu gaila jie buvo teisus).

 • erf

  Keliese isteigti imone yra drasiau ir aisku is pat pradziu yra kam dirbti is idejos, nes apivartiniu truksta. Taciau kai atsiranda pinigai ir prasideda ju dalinimas:), tada pasirodo kad draugai jau nedraugai o tik biznio partneriai, ir kad vienas uz kita yra daugiau nusipelnes. Manau idealus steigeju kiekis lygus 1:) optimalus 2:) Linkius kad jums tokios problemos neiskiltu.

 • nuo

  :)

 • Vytenis

  o galima akcijų nusipirkti? :)

 • nuo

  Bandysiu aprašyti viską, kiek bus gaima ir nepamiršiu :)

 • Siru

  Tema labai įdomi. Ar duosi info apie kas yra geri įstatai, kas yra blogi ir pan. advanced dalykus?

 • Silas

  1% - 100 lt, tai čia pirmai pradžiai :)