Cookie Consent by TermsFeed

Namuose didelis džiausmas arba einu pati

Niekada nepagalvojau, kad toks nerealus džiaugsmas yra, kai vaikas pradeda vaikščioti. Tikrai, nežinau kur dėtis kaip linksma.

Morta niekada nešliaužiojo. Niekada neropojo. Pastaruoju metu jau buvo pradėjusi šiek tiek vaikščioti palei sienas. Toli neidavo, bet jau labai reikiamą atstumą nueidavo. Porą kartų užsimiršusi pasileido, o po to padarė po du žingsnius. Bet tik tiek.

Šiandien pradėjo vaikščioti. Pradžioje ėjo, bet pati nesuprato. Po pietų pradėjo suprasti. Ir dabar atsistojusi rodo abi laisvas rankas - suprask nebereikia laikytis. Ir duodasi nuo vieno prie kito nesilaikydama. Džiaugsmas vienodai didelis visiems.

Palikite komentarąKomentarai
  • Dalius

    :) sveikinu, malonus jausmas. Man teko tris kart tai patirti... bet dabar, kas yra metro aukštyje, viską turėsi pakelti bent pusmetriu, nes viskas gali atsidurti ant grindų. Jau ko gero taip nekart ir buvo. :))) Vis skaitinėju namo statybas. Dėkui, labai daug vertingos info yra. Vaiko gimimas šiek tiek matau sujaukė darbus. Na, nieko, ateis įkvėpimas darbui, nes vaiko gimimas labai svarbus etapas šeimoje. Jame būtina netapti svetimu. Gerai, kad esi šalia. Namas nepabėgs,žinoma, suprantu kaip norisi greičiau, bet viskam yra laikas. Va, paaugo kažkiek dukra, galima po truputį ir į statybas žvilgčioti. Sėkmės Jūsų šeimai. :)

  • Ieva

    Oi kaip faina:)

  • Sojeris

    Šaunu, sėkmės įvaldant ėjimo meną :)