Cookie Consent by TermsFeed

muilo opera

kaip jau rašiau ankčiau, dabar pas mus yra grįžęs meistras nr1. pusantros savaitėlės jau dirba ir visai sėkmingai. meistras antanas turi vieną savybę: jis pastoviai prašo pinigų. duodu jam po 20 lt per dieną ir ne daugiau. vakar tomas davė jam 100 lt. čia tik įvadas. vakare, kai grįžau namo, tomas kalbėjo telefonu. po to papasakojo, akd skambino moteris, pas kurią antanas gyveno. sakė, kad ji atsinešė namo pensiją, jis visą ją pavogė ir dingo. dar pripasakojo visko. pasakiau, kad jai perduotų jog tai ne mūsų reikalas ir tegu su juo pati tvarkosi. jei pavogė pinigus - reikia kreiptis į policiją. iš mūsų per tiek laiko nieko nedingo. prieš tai jis dirbo pas mamą, kaime, sode ir niekas iš ten nedingo. jei būtų pavogęs - nebūtų pinigų prašęs tą vakarą.

šiandien paskambinau patikrinti ar atėjo dirbti. sugalvojau priežastį. namie niekas nekėlė, pasukau į mobilų. sakau: „ar nebus per vėlai jei šiandien dažus nupirksim?“. po jo atsakymo, kad ne (jis tikrai buvo nustebęs, kad to paklausiau) pasakiau, kad gerai ir atsisveikinau. jis nustebo dar labiau ir pats pasiteiravo ar neskambino mums. pasakiau, kad tei ne mūsų reikalas ir tegu aiškinasi tarpusavyje jie. tada jau jis sako: „aš tikrai niekada nieko svetimo neimu. gi dirbau pas mamą ir niekas nedingo. aš niekada taip nesielgiu. o ji padarė taip todėl, kad... na ji yra lenkė ir aš ją pavadinau lenkų kurva. tai ji man pasakė, kad gyvenimo neturėsiu ir pridarys nemalonumų.“ pakartojau, kad tai jų reikalas ir mūsų tai neliečia. manau, akd dabar jis tikrai remontą pabaigs. :)
Palikite komentarąKomentarai
  • m.koshe

    joo, tos lenkų kurvos :)

  • T.

    joa, cia tai muilo opera :))) manau po metu cia skaitysiu ir bus.. pamenate tas meistras Nr.369 ;)) p.s. juokauju.. tik juokauju.