Cookie Consent by TermsFeed

mickonis

tęsiasi mickonio serija. žmogus visiškas svolačius. pas jį dirbanti mergaitė pereina pas mus. tą mergaitę aš kažkada pas jį atvedžiau. dabar iš to šūdo noriu ištraukti. ji ir pati jau seniai norėjo iš ten dingti. prieš geras 3 savaites parašė prašymą. jis bandė atkalbėti, bet galų gale atrodė, kad susitaikė. ji išėjo mokslo atostogų ir nuo liepos pirmos turėjo jau dirbti pas mus. šiandien jai paskambino jos kolegė ir klausia ar ji nebeišeina. pasirodo mickonis jos prašymą išmetė ir įformino dabar jai atostogas. reiškia, kad išeiti dar negalės mažiausiai dvi savaites. gal dar daugiau. jis jai sako, kad ji pas jį mažiausiai iki rugsėjo dar turės dirbti ir, kad jos nepaleis. štai ir mickonis. maladec vyras. man rodos, kad pats savo firmelei duobę gilią kasa.
Palikite komentarąKomentarai
 • mmm

  Pagal visas tvarkas firmoje tokie dokumentai turi buti registruojami. Jei ten jie neregistruojami (kaip aisku is pasakojimo), tai tada tenka griebtis jau paminetu variantu. O po to, kai didziai gerbiamas direktorius patvirtina, jog prasyma gavo, tai gali ir darbo inspekcijai skambinti, jei paleisti nenori.

 • :)

  Kai paduodi prašymą dėl išėjimo, jį reikia atsišviesti ir paprašyti, kad buhalterė ar pats dyrikas patvirtintų ir paanspauduotų, kad gavo. Tai daroma tam, kad nenutiktų tokių čiūdų. Reik nebūti naiviam super :)

 • nuo

  mhm.. dabar jau žino.. bet tai kažkaip kai žodžiu sutarė, tai nekilo tokių klausimų... :)

 • li

  patark kad prašymą išeiti iš darbo siųstu registruotu paštu. taip visi teisininkai liepia. tada nepaleisti negali.