Cookie Consent by TermsFeed

Login nominantai

Kadangi dalyvausiu Login konferencijoje, tai ir nominuoti kažką jaučiu pareigą. Deja, bet ne visose nominacijoje galiu tai padaryti. Ir nugalėtojai yra... Oi nominantai:

Metų interneto žmogus
Kęstas Ermanas (linkomanija.net). Jis dabar su lanva kovoja ir, manau, nusipelnė palaikymo. Apie tai rašo visa spauda, todėl drąsiai galima vadinti interneto žmogumi. Pernai vis dar galėjau nominuoti Džiugą, bet nuo praėjusio login jis rašo, bet mieguistai. Suprantama kodėl. O štai kodėl Račas pernai laimėjo aš nesupratau.

Geriausias metų el.projektas
Čia aš šališkas, bet vistiek nominavau basketnews.lt. 50% lankomumo augimas yra tikrai daug. Gal tik man „iš vidaus“ taip atrodo, bet balsuoti po to galės visi ir pamatysime  :)

Geriausia iniciatyva internete
Galima priskirti prie reklamos, bet Iki akcija, kurioje dalyvavo daug blogų ir šiaip svetainių buvo pavykusi ir man labiausiai įsiminusi. Kas nepamena, tai akcija, kur už paspaudimus po 5 ct kaupėsi vaikų dovanėlėms.

Geriausias naujas blogas
Man vienareikšmiškai krepsiniovirtuve.blogas.lt. Jei jums neįdomus krepšinis - nieko nepadarysi. Jei domitės, tai šitas blogas supergerai.

Metų interneto tendencija
Vat ir nesugalvojau. Man atrodo, kad pagaliau žmonės atsikando blogų ir dabar daugiau juos rašo tie, kas turi ką pasakyti. Ir gerai, nes blogų su pora įrašų buvo labai daug.

Geriausias lietuviškas "viral" video klipas
O to tikrai nežinau. Nepamenu nieko, kas erzintų  :))  Gal dabar galėčiau siūlyti žiurkikės Zvonkės gimtadienio dainą?

Geriausia internetinė reklamos kampanija
Matyt mano sugebėjimas ignoruoti reklamas turėtų mane gąsdinti?

Geriausias vyriausybinis interneto projektas
Sodra? :) Jie išsijungė telefonus, sparčiai atsakinėja į laiškus (30 dienų). O jei rimtai, tai man reikalingiausias yra vmi.lt. Ten yra ir įmonių pvm kodai ir deklaravimas. O kažkada kažkur laimėjęs vilnius.lt yra blogis, nes ten neįmanoma surasti nieko. Šitą kategoriją iš tiesų reiktų pavadinti metų blogiausia, tada turėčiau garantuotai ką pasiūlyti  :)

Geriausias edukacinis interneto projektas
Mano vaikas dar per mažas, o man mokytis vėlu. Tiesa, niekada ne vėlu. Bet nesimokau. Man edukacija geriausia yra linkomanija,bet jų gi nenominuosi  :)

Inovatyviausias žiniasklaidos projektas
Čia aš užstrigau. Ar pas mus yra žiniasklaidos, kuri greitai ir gerai viską pasidaro? Man vienintelė kilusi mintis - lrytas.lt, bet jie turi žiauriai tendencingą nuomonę, kurią kiša. Galbūt kažkas gali pasakyti, kad tai inovatyvu  :) Bet ne jų man sunku kažką kitą sugalvoti.

Geriausias ne pelno siekiantis projektas
Juokinga, bet nežinau per pernai metus aktyviai veikusio ar atsiradusio tokio projekto. Tikrai. Manau, kad kažkas kitas pasiūlys ir pasirinkti bus lengviau.

Geriausias meno projektas internete
Renkuosi didžiausią ir lankomiausią: rašyk.lt  :) Taip, taip, vėl esu šališkas, bet kandidato siūlymas nėra balsavimas. Jei įtrauks ir leis balsuoti,tikrai nepažadu už jį balsuoti. Balsuosiu tik peržiūrėjęs visus.

 

Palikite komentarąKomentarai
 • smalsutis

  vz.lt tikrai sedo, ten kazkoks bezpridielas kas 3 men.

 • Vaidas

  Aš manau, kad galiu tau atsakyti, kodėl laimėjo Račas. Mano galva, jis pirmasis bičas, nuo kurio žiniasklaidos atstovai pradėjo kurtis tinklaraščius.

  Taip pat dar prieš metus, kai jis buvo nominuotas apdovanojimams, esu trumpai su juo kalbėjęs apie jo tinklaraštį ir jame vykstančius procesus. Pvz. viena iš minčių - ne tinklaraščio autorius kuria turinį, o jo komentatoriai. Tad būtent p. Račui tai pavyko padaryti labai greitai, tik pradėjus rašyti jį, kai tuo tarpu daugelis tinklaraštininkų, kad ir rašo metus du ar tris, vis dar mėgaujasi tik 5 tų pačių draugų komentarais.

  O dėl Džiugo nominavimo: šis žmogus su karūna ar be - vistiek išliks tinklaraštinkų tėvu:)

 • nuo

  Jie nieko neplatina. Platina žmonės.

 • Benamis to Spauda

  Taip, bet tik ne Lietuvoje...

 • Spauda

  Prie ko cia linkomanija? As taip pat dziaugiuosi jog "jie yra" bet nepaneigs niekas kad jie nusikalteliai ir platina nelegalia programine iranga, tas faktas yra, o jau ar tai teiseta ar ne tik teismai irodo.

 • hahas

  Tadai blindos:

  1. Kedys

  2. Ermanas.

 • Dalius

  "Inovatyviausias" žiniasklaidos projektas: delfi.lt balsavimas už komentarus. Jei dar juos padarytų threaded ir būtų galima prisijungti (facebook, gmail, openid), tai išvis būtų gerai. Tiesiai šviesiai sakant žiniasklaida pas mus NEINOVATYVI ir miršta pelnytai (pvz.: vz.lt).