Cookie Consent by TermsFeed

Login 2010 pasibaigus

Atsigaunu. Login geriausias dalykas - susitinki žmones, kuriuos susitinki labai retai, o čia dar ir pabendrauji visą vakarą :)

O jei apie patį renginį, tai renginys vykęs. Tuo džiaugiuosi.

O dabar reikia pabambėti? Na, kad organizatoriai idėjų pasisemtų. 

Man nepatinka tai, kad viskas yra labai platu ir nieko konkrečiai. T.y. galima rasti daug įdomių pranešimų, bet jie apie žiauriai skirtingus dalykus.

Nusivylimas didžiausias man Sture Udd pranešimas „Mobiliųjų kodų taikymas versle ir kasdienybėje“. Aš pamačiau kas tas mobiliųjų kodas, bet... taip ir nesužinojau kodėl jis toks, kuo jis išskirtinis,kuo negeras barkodas ir t.t. Arba aš nesupratau, arba jis taip ir nepasakė pačios esmės. O kad galima daryti tą, aną, trečią - niekam neįdomu. Medžius galima pjauti rankiniu pjūklu, kirviu, peiliuku. Kai nežinai kodėl - nežinai ką rinktis.

Antras pagal blogumą pristatymas buvo D. Liulio (iš pigu.lt). Rekomenduoju pasiskaityti plačiau. Galiu pasakyti tą patį: nepykite Dainiau, bet sėdėjau antroje eilėje ir viską puikiai girdėjau, bei mačiau. Nežinau ar dėl jaudinimosi, ar tikrai nebuvo normaliai pasiruošta, bet vaizdas buvo toks, kad kai kurias skaidres jis mato pirmą kartą. Skaitymas iš lapų ir ieškojimas juose ką dar pasakyti sudaro įspūdį, kad viską rašė ne jis ir rašė prieš pat ateinant. Kitą kartą (jei toks bus), pasiruoškite skaidres taip, kad iš jų būtų ne tik žmonėms aišku, bet ir jūs nepamirštumėte ką reikia kalbėti. Jis turėjo kalbėti apie ateitį (nes tokia tema), o kalbėjo apie dabartį. Kokie pigu faini, kokie jie geri, bet... Naudos iš 10 skaidrių lygiai tiek, kiek galima pasakyti per 5 minutes. Dar per 15 galima buvo pasakyti labai daug ir naudingų dalykų. Deja...

Į diskusiją tikrai nereikėjo kviesti diskusijos rėmėjo atstovo M. Butkaus ir Radiocentro atstovo E. Janušo. Pirmasis beleką kalbėjo, o antrasis gavo žodį tada ,kai niekas nebesitikėjo išgirsti jį kalbant. Tiesa, nereikėjo ir moderatoriaus. Pakako D. Paršonio ir R.Baryso. Dvi skirtingos nuomonės ir gavosi diskusija. Abu atėjo pasiruošę (atrodo tik jie pasiruošę ir buvo). Galite pasiskaityti ir Martyno Žilionio nuomonę apie tai. Čia Džiugo mintis, kad socialiniai tinklai kuria turinį buvo ne visai teisinga. Taip, jie grupuoja, rūšiuoja, bet turinio gero jie sukuria tikrai nedaug. Jei nebus gero turinio - socialiniuose tinkluose nebus ką rūšiuoti. Todėl visa tai priklauso nuo kokybiškos žiniasklaidos.

Nustebino Ignite sesija. Nesitikėjau, kad bus taip marga, taip įvairu. Kai kurie labai gerai pristatinėjo, kai kurie turėjo gerą turinį, o Mindaugas pristatė ne tik kokybiškai, bet ir vienintelį realiai naudingą, tikrą atvejį. 

Palikite komentarąKomentarai
 • beabras online

  Sakai blogiausi? O girdėjai tą pranešimą, kur skaitė Mawuna Koutonin? Aišku toliau antra ir trečia vieta pagal blogumą atitinka Sture Udd ir D.Liulys. Nežinau ar Sture Udd trukdė anglų kalbos barjeras, ar nesuvokimas kokią žinutę jis bando paskelb auditorijai...Neduokdie jei dar žmogus nėra girdėjęs apie jų vystomą technologiją...

 • siaip

  pritariu ir del dainiaus, pirma karta taip pasirode. kaip pirmos klases mokinys.

  ka janusas ten veike is viso neaisku,

  o barysas ir parsonis pakalbejo aiskiai ir sklandziai is savo poziciju

  gaila kad neleido uzdavineti salei klausimu:(