Cookie Consent by TermsFeed

Logika žudo

Kartais žmonių logika žudo. Kai sako, kad nebalsavau už tą, bet dabar būtinai balsuosiu, nes... Argumentas žudantis: „juos visi puola“. Arba: „jie gi nepatys blogiausi“.

Šiandien per Žinių radiją išgirdau dar labiau žudantį komentarą apie Seimą (nesvarbu, kad Kubilius ne Seime). Cituoju ne pažodžiui, bet pakankamai tiksliai:

„Kubilius visai pamiršo matematiką. Pasikėlė sau atlyginimus dvigubai, o dabar sako, kad susimažino 40%. Tai tegu dar 60% susimažina.“

Po tokių komentarų ir matematikos žinių suprantu, kad svarbiausia yra piktintis garsiai. Mąstymas čia ne pats reikalingiausias dalykas.

Palikite komentarąKomentarai
 • na

  smalsuciui 144 seimunai:)jis prie priskaciavo valytojas:)

 • Stirlic

  Smalsuti ne is 141-o? Visada galvojau, kad seimunu yra 141-as.

 • smalsutis

  dar klaida- kubilius yra seime, niekas is seimo jo neismete, jis yra vienas is 144 nariu, kaip far kokiu 8 seimo nriai dirbantys ministrais !

 • na

  ir litovcai:)klausosi zyyyniu radijo:)kam kist i galvas nesamones?va cia tai jokios logikos. geriau pasiklaustyti muzikos ir t.t. tikrai jau nesistebiu kodel LR1 populiariausi:)

 • nuo

  Mano klaida - netiksliai perduota citata. Esmė tame, kad 60% pašnekovė turėjo omeny likutį.

 • Tomas

  nematau cia "nelogikos"... paskaiciuokim...imkime alga pvz. 5 000. 5 000 padvigubini, gauni 10 000. 10 000 - 40% =6 000 (pastaba: sumaiznta alga didesne nei pries padvigubinima, tai gaunasi kad ji nebuvo sumazinta lyginant su pradine t.y. 5 000) teskime toliau 6 000 sumaziname dar 60% =2 4000. tai? tai galbut tu pasigilink savo matematines zinias jei tau 40% ir 60% sumuojasi ir gaunasi -100%. ACIU :D P.S. as neagituoju nei mazinti nei didinti algu, nekritikuoju nei maizinimo nei didinimo, ir procentines israiskos nera mano sugalvotos, as prie sito klausimo priejau grynai is matematines puses. TAI KUR TA NELOGIKA?