Cookie Consent by TermsFeed

Lietuvos paštas ir dingstančios siuntos

 

Paskaičiau kažkokios tv laidos anonsą. Ir žinote ką? Ogi visiškai nieko keisto.

Jei jums atrodo, kad dingusi siunta yra nenormalu — aš jums sakau, kad tai yra normalu. Nenormalu yra tai, kad Lietuvos paštas vis dar priima ir siunčia neregistruotas siuntas. O kas yra neregistruota siunta? Ogi paduota siunta už kurią susimokate. Bet ar ji bus siunčiame į Lietuvos miestelį, ar užsienį, ar į pašto darbuotojos namus niekas nežino. Man net sunkiai sekasi tai paaiškinti. Jūs atnešate kažką, susimokate už kažką ir viskas. Jei niekas negavo siuntinio, tai kažkas kažkada kažkaip dingo nėra joks faktas. Juk jūs atnešėte kažką, kas nebūtinai dingo. Jūsų paliktas kažkas keliauja ilgą kelią per kelias fizines vietas. Ir ar tas kažkas kažkur buvo ar nebuvo niekas niekada negalės jums atsakyti.

Lietuvos paštas gautų tūkstančiais skundų, jei tik atėjus ir pasakius, kad siunčiau kažką neatsakytų, kad niekuo padėti negalime. Arba jie savo puslapyje galėtų padaryti dar dvigubai ilgesnę ir sudėtingesnė formą.

Lietuvos paštas per pastaruosius metus labai stipriai pajudėjo į priekį, bet priimti ir neregistruoti laiškų, siuntų yra nusikaltimas. Paimti pinigus ir neatsakyti už paslaugą (priminsiu, kad jūs kažką darėte, bet ką niekas nežino) yra tokio lygio absurdas, koks gali nutikti tik absoliučiai neprižiūrimoje įmonėje. Pabandykite pasiūlyti privačioje įstaigoje padaryti pigesnes paslaugas, bet siuntų neregistruoti. Pamatysite ką jums atsakys.

Palikite komentarąKomentarai
 • lina

  mano siunta registruota is olandijos irgi paslaptingai dingo lietuvoje ,pagal koda rodo atkeliavo i lietuva priimta ir tutiu ,kiek skambinta 3 savaites ieskoma vienas atsakymas drysta dar akis uspute meluoti kad siunta ne lietuvoje ,ir registruota ,kiek siunciau visur siuntas ne vienoje salyje nedingsta tik lietuvoje paslaptingai isgaruoja ir dar registruotos

 • Juozas

  oho pasirodo,kad ne vienas as toks,is kinijos siunta gavo pastas ir reikia ismuitinti jau vienuolika dienu o ziniu jokiu,manau,kad tos siuntos nera ji paprasciausiai isgaravo kaip ir lithuanijoje viskas isgaruoja,bet blogiausia nera kam pasiskusti ten tos darbuotojos kikena sau ir tiek todel dauguma ju ir sako,kad gali skustis kam nori nes jos sedi po stogu,zodziu bardakas kaip reikiant

 • Nusivylusi Lietuvos paštu

  Siųsti neregistruotą siuntą Lietuvos paštu, tai tas pats kaip išmesti ją į šiukšlių dėžę. Mano siunta Vilniaus mieste "keliauja" adresatui jau 3 savaitę. Ir netiesa, kad dabar paštas dirba taip, kaip prieš 30 metų. Prieš 30-40 metų susirašinėjimas laiškais buvo vienas iš bendravimo būdų. Rašydavome vieni kitiems daug ir dažnai ir visus tuos laiškus gaudavome. Taip blogai šioje įstaigoje dar niekada nėra buvę.

 • skubios siuntos

  Aš visada siunčiu pirmenybines ir registruotas siuntas, viskas kaip ir priklauso nukeliauja numatytu laiku ir siuntos nedingsta.

 • niekas nesikeicia

  jau 42 dienos kaip JAV artimieji negauna is Klaipedos issiusto REGISTRUOTO paketo iki 2 kg., sumokejau pinigus paste, kad ieskotu dingusio paketo, paskambinus i Vilniu atsakingai specialistei Baniunienei atsakymas vienas: ieško , sake, kad ieskos 90 d. Bardakas ir tiek!!!

 • KRISTINA

  CIA RASOMA APIE NEREGISTRUOTOS SIUNTOS.O MAN SUNUS ISSIUNTE REGISTRUOTA LAISKA IS VOKIETIJOS.TUOJ BUS 3 SAVAITES KAIP LAISKAS ISEJO IS VOKETIJOS.YRA IR SEKIMO NUMERIS.BET NIEKUR PAGAL TA NUMERI LAISKO NERA.TIK MATOMAS KAD ISSIUSTAS 4 VASARIO IS VOKIETIJOS.IR KUR IS DABAR.?NIEKS NEZINO.PRAPUOLIE ORE,AR KAIP.GAL KAS ZINO KUR IESKOTI REGISTROTA LAISKA JEIGU NIEKO NERODO PAGAL SEKIMO NUMERI?

 • aldona

  man dingo laiškas,sunus siunte iš vokietijos,,as galvoju kad pašto personalas vagia laiškus,jei pamato kad iš uzsienio,,negalima pasitiketi paštu,,,

 • lietuvos pastas siuntu paieska

  Dabar situacija tikrai yra pasikeitusi, pastaruosius metus dažnai tenka siųsti ir gauti siuntas, tai nei viena nebuvo dingusi.

 • siuntos

  Aš ir pastebėjau, kad registruotos siuntos pasiekia be bėdų adresatą.

 • algis

  tankiai siunciu siuntinius i uk,tai visi nueidavo,o stai paskutine siunta neregistruota jau 10 dienu kaip nepasiekia londono,nes siunciau is kito pasto ,tai itarimai to pasto darbuotojoms konkreciau kaune vetrunges g.1 esanciam pasto skyriui

 • Jūratė

  Man dingo siunta kuri keliavo netoli į Klaipėda, kur beskambinčiau jų atsakymas toks: jeigu neregistruota tai mes negalim atsektikur siunta yra . Tai kam tada ši paslauga išviso yra jeigu ji neveiksni ? Išsiuntei gal nueis , o gal dings.Pasirodo ,kad būtina registruoti , o pasto darbuotojai apie tai nekalba,net nepasko, kad taip gali atsitikti. Manau kad taip yra pažeidžiamos mūsų kaip vartotojų teisės , pinigus ima ir to pakanka.

 • sonata

  apsurdas.siunciau registruota i uk.meno jau ir negavo kaledu dovanu.vagys,tik nezinia,ar lietuvos pastas ar uk.kad pasprinktu.

 • spakainas

  kolkas nusiskundimu pastu neturiu,dauk siunciuosiu ir issiunciu,jauciu dingtu kazkas but pizdec triuksmo,ceki gauni sumokejas,o jei dingo ju problemos,per teismus prisiteisi ir kompensacijas,as juos su sudais uz vagystes sumaisyceu

 • As

  Registruotom siuntom OK.

  Neregistruotos labai megsta dingti. Per 3 menesius buvo siusta is china, USA, UK. 2 is china dingo, po vieną iš USA ir UK. Jausmas kad nuseda in eastern europe. Kai kurie kinieciai pardavejai jau net nebesiuncia i Lietuva... Esam vienoj eilutej su Nigeria...

 • Andrius

  man per pusmeti 15 neregistruotu

  siuntu pradingo, kadangi daug

  siusdavausi, tai visko mates esu, ir

  siuntinius su praplestom pakuotem.

  Su lapeliais problema, daznai ateina

  pakartotini, nors pasto dezute

  sandari, kiti gal visai manes

  nepasiekia, buna siuntinys menesi

  praguli Klaipedos paste, kol sulaukiu

  lapelio, matyt kaltas isnesiotojas, o

  be lapelio paste net nesiruosia

  ieskoti neregistruotu siuntu, tai kur

  besikreipti?

 • internetas

  teko kalbeti su pasto atstove, tai buvo (nezinau ar tebera, nes senokai tai buvo) sugedusi paieskos sistema ir ja jau ilgokai tvarke. Tai realiai kas iseina is LT - nebera galimybes sekti. Tai paklausiau kaip zinoti, kada ta sistema jau veiks ir kada jau bus verta moketi tuos 7 Lt, tai dave bendra informacini tel nr ir pries norint siusti - skambintis. Bet po to senokai nieko nesiunciau ir nebesidomejau.

  p.s. jei kas apsipirkinejat internetu, tai is kinijos i LT ateina siuntos be jokiu problemu, tik iprastai uztrunka 30-40 dienu, kol atkeliauja, BET i UK - daznai siuntos nenukeliauja.

 • nuplauke neaisku kur

  i rusija nebenuejo net registruota.

 • Daiva

  Aš taip pat daug kartų pati siunčiausi ir siunčiau neregistruotas siuntas,viskas buvo gerai iki dabar,kai išsiunčiau žmogui siuntinuką (pats prašė siūsti neregistruotu) ir jo jau 10 d.nėra,nei jis gauna,nei man atgal grįžta.Tai darau išvadą,kad kažkuriame Lietuvos pašte yra ilgapirštis darbuotojas,kuris patikusius siuntinius pasilieka sau.O čia jau ne tik jo sąžinės reikalas,bet ir spraga pašto apsaugos sitemoje.Nes kaip kitaip paaiškinti kur dingsta puskilogramio sunkumo,nemenkas vokas,juk ne adata,kažkur nusimesti į mažą plyšelį įlysti negali...

 • internetas

  O kaip toks bajeris, kad registruota siunta keliauja i uzsieni (mano atveju - i UK), ir pagal registracijos koda man paraso, kad siunta iskeliavo is LT - gali toliau sekti uzsienio pasto puslapyje arba kitame ju nurodytame puslapyje. O realiai tuo kodu tiesiog niekur nieko neberanda. Jau antra karta taip su UK per pastaruosius pora menesiu..

 • Paulius

  Man asmeniškai yra dingę keturios siuntos: 3 tarptautinės (dvi į Rumuniją, viena iš Britanijos) ir viena vietinė. Net registravimas ne visuomet padeda, nes tuomet, kai rugpjūčio mėnesį išsiunčiau planšetinį kompiuterį, gavėjas jo dar negavo, nors buvo registruota ir drausta. Po kelių mėnesių atgavau visgi pinigus už siuntimą ir turinį, tačiau su gimtadienio atvirutės jau niekas nebegrąžino. Vat ir norėjau padėti draugui :(.

 • Vytenis

  O aš atvirkščiai- kaip įmonė jaumetus neatsiėmiau jokios registruotos siuntos:). iš principo, kad nereiktų leisti laiko sovietinių tvaiko konkrečiai Santariškių pašto skyriuje.

  Siutas ima kai 2 valandų eilė stovi( realiai 13 klientų, bet tokie jų tempai) o tos bobelės šliaužioja su šlepetėm, \'tvarko\' vitrinoje pakrypusias spalvinimo knygutes, chamavodamos reikalauja( nors neturi teisės, bet negi policiją kviesi) duoti asmens dokumentą.

 • Eimantas

  Pirkdamas pigią prekę iš užsienio el. parduotuvių net neregistruoju jos, tačiau ji keliauja žymiai ilgiau, o yra tekę keletą kartų susigrąžinti pinigus, nes prekė tiesiog neatkeliavo.

  Kas dėl Lietuvos Pašto, tai visiškai sutinku su aukščiau išsakyta mintimi, kad pats kaltas, jeigu nesiuntei registruoto. Kaip tik- mes turime pasirinkimo laisvę ir renkamės ar mokėti brangiau ar ne :)

 • Darius

  Kai nėra jokios siuntinių statistikos kurią būtų galima palyginti su užsienio paštais tai sunku sakyti, kad mūsų paštas aplaidžiai dirba.

 • Elmas

  Dažnai siuntinėju neregistruotus ir džiaugiuosi, kad teikiama tokia pigi paslauga. Nebuvo dingę nei karto.

 • Raminta

  Esmė tame, kad nežinia, kada dingsta siunta, kai kalbame apie užsienį.. LT paštas negali atsakyti už savo kolegas užsieny neregistruotom..

  Mes čia darbe su tuom susiduriam dažnai: vietinis paštas sako, iš jų išėjo tada ir tada.. o jau gaunantieji irgi neregistruoja, kad tikrai gavo.. Arba sako, kad iš saugojamos dėžutės kažkas išėmė.. :) Spragos..

 • Vidmantas Nuolaida

  Nieko normalaus nėra, jei įmonė ima pinigus už paslaugą, o nesugeba sutvarkyti taip, kad ji nedingtų kol yra pas juos

 • Vidmantas Nuolaida

  Būna ir jos prapuola, bet tikimybė žymiai mažesnė. Neregistruotas gali neštis namo ar atidarinėti savo parduotuves pašto darbuotojai. O registracija LT - 2 t, o užsieniui - 7 Lt papildomai.

 • :)

  o kuo cia blogai neregistruotos siuntos?

  cia tas pats kaip pilti dyzeli is garaziuko kur nors soduose. kol gerai, tol gerai. jeigu pyst ir uzsilenks variklis - pats kaltas kad norejai sutaupyt, todel niekam nei dekui.

  cia tas pats kaip deti indeli i soriuka arba UB. kol gerai tol gerai, o kai kas nors atsitinka - pats kaltas kad nemastei anksciau.

  nera ko pykt ant norinciu sutaupyti, kad ir ta viena lita. juk siuntos registracija "uztrunka", ilgiau darbuotojai turi pildyt formas, eiles stovi.

  viskas cia gerai. nereikia piktintis kuo nereikia.

  peace!

 • Raminta

  Neatsimenu, kada esu siuntusi kažką neregistravus.. Paskutiniu metu įkainis už registruotas siuntas sumažėjo, palyginus ankstesnius laikus.. Su registruotomis - kol kas viskas OK..