Cookie Consent by TermsFeed

Lengvesnis kelias paprasciau, bet...

Na nepatinka man žmonės, kurie viską daro paprasčiausiu (dažnai bukiausiu) keliu. Blogiausia, kad tokių pavyzdžių spaudoje galima rasti labai daug. Geriausia matomi tie, apie kuriuos rašo.

Baudžiame už nuorūkos numetimą nesudarę sąlygų to nedaryti. niekas nebaudžia tų, kurie turi tam visas sąlygas - tai vairuotojai. Lygiai kaip kalbėjimas telefonu - rūkymas trukdo vairuoti, bet... Automobiliuose yra peleninė, o ar matė kas nors tą peleninę pilną?

Būsimas draudimas įvažiuoti į senamiestį šalia jo nepadarius vietos palikti automobilius. Bukesnio sprendimo reikia paieškoti.

Dabar nori sumažinti prezidentų rentas. Turime 2 tokius žmones, kurie jas gauna. Gal ir negražu taip sakyti, bet tai ilgai netruks. Kiek sutaupys? 2000? 5000? 10 000? Absurdas mažinti tiem, kurie tikrai išskirtiniai ir atstovavo Lietuvą 5 metus. Gerai, šiuo atveju po 10.

Seimo nariai gauna atlyginimus ir priedus. Priedai apskritai turi būti naikinami, bet dar kvailesnis dalykas - jei neišleidi - pinigai dingsta. Visi nuomojasi automobilius. Spėju, dalis fiktyviai. Už nuomą moka tokius pinigus, kurie daugeliui yra atlyginimo svajonė.

Atšaukinėja ambasadų darbuotojus. Atrodo - gerai, jų sumažės.O iš tiesų yra problema kitame. Ar žinote, kad ambasados darbuotojai nuvažiavę su šeimomis gauna pilną išlaikymą savo šeimos nariams, jei vaikai mokosi - apmokami mokslai ir t.t.? Žmonės, kurie nedirba - yra išlaikomi. Ar matėte panašų pavyzdį privačiose įmonėse? Pasiūlo gerą darbą su super geru atlyginimu ir galimybėmis ir pats sprendi ar važiuoti ar ne.

Seimo viešbučiai ar apgyvendinimas. Į seimą einančių tokia eilė, kad sąlygas galima laisvai karpyti ir vistiek ji bus. Kažkaip itin reti atvejai, kai gavus gerą darbą tau įmonė apmoka gyvenamą vietą. Visiška nesąmonė, kuriai nėra jokio normalaus realaus pagrindo.

Statai namą be leidimo ir tave pagauna. Nėra jokios galimybės (jei neturi jokių „pažįstamų“) įteisinti statybą. Visiškai nesvarbu ar ji pažeidžia ar ne teisės aktus. T.y. pradėjai statyti be leidimo, kuriam gauti tau yra visos galimybės, turi nugriauti ir po to gavęs vėl statyti. O kodėl stato? Nes nuo sklypo įsigijimo iki statybos pradžios praeina metai ar pusantrų. Sutrumpinkite terminą iki 3 mėn ir tokių dalykų sumažės bent tris kartus.

Mato policininkas kelio ženklą, kuris kertasi su logika, ir ką jis daro? Ogi stovi ir gaudo pažeidėjus, vietoj to, kad imtųsi priemonių sutvarkyti situaciją, kurios galutinis etapas būtų kelio ženklo pakeitimas ar papildomas daug ryškesnis ženklinimas. Taip, jie teisūs bausdami, bet ar jie padeda vairuotojams?

Tokių nedidelių dalykų yra milijonas, bet juk iš jų susidaro dideli? Kartais taip pyktis suima, kad nebesusilaikau  :)  sorry

Palikite komentarąKomentarai
 • nuo

  Tiesa, papasakosiu vieną juokingesnių istorijų, kurias girdėjau. Įmonėje (aišku, kad valdiškoje) dirba buhalteris. Kompiuteriu jis naudotis nemoka. Tačiau klaviatūros ištraukiamas stalčius jam yra labai reikalingas. Atėjus pietų metui, jis jį ištraukia, o ten jau padėti sumuštiniai.

 • nuo

  nevisai: aš ne kartą esu sakęs žmonėms, kurie turi priėjimą (dirba, užima aukštas pareigas ir pan.) vienoj ar kitoj srity. Dalis palinksi galva, papasakoja dar ne tokių dalykų. Kita dalis papasakoja kai jie patys siūlo ir niekam niekas neįdomu. Tai čia žmonės, kurie turi tiesioginį priėjimą.

 • nevisai

  duokit man pavyzdziu,kad pats autorius emesi iniciatyvos spresti jam nepatikusius valstybes ar visuomenes klausimus,tada patikesiu,kad pikta,kad rupi.Dabar netikiu.Man tai tiesiog nepasitenkinimas,be vektoriaus.Kiek rastu parasyta,ar kiek eita kartu pas valdininkus,kiek skambinta ir diskutuota su atsakingais asmenimis?Dauguma i si klausima atsakytu,kad nuli kartu.Bet absoliuti dauguma pasakytu,kad beprasmiska meginti.Bandet? Kazkas parase,kad jauciasi kaip Don Kichotas,nors kas trecias suprato,ir padekojo.Sakyciau geras rezultatas.

 • Julius

  Visiskai pritariu komentarui. Aišku gaila, bet čia toks mentaliteto paveldas is sovietiniu laiku, noretūsi jį keisti, bet paprastai tokie dalykai tik iš viršaus keičiasi, turi būti pvz valdzioje ir tik tuomet pamažu nueis iki paprastų žmonių

 • dali.us

  Ech, kaip daznai as irgi panasiai pagalvoju.. daug kas pas mus daroma, tik del to, kad butu padaryta... o kaip - cia jau niekam neidomu.

 • siaip

  + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

 • ewrterty

  Nei cia skeryciotis verta,nei sukt galvos,nes visa tai puikiai supranta visi ta darantys ir valdzioje sedintys,taip yra,nes taip norima,kad butu...ir niekas nenori cia tvarkyt ar keist nieko,apart nukentejusio...:)Paprasta karti tiesa...cia butu norinciu grupe valzdioje,tai savaites pakaktu viska apverst aukstyn kojom ir isgyvendint tokius dalykus.

 • m

  krūva gerų minčių. puikiai.

 • del prezidentu

  tiksliai neatkreipiau demesio, kiek nori sumazint tas rentas, bet pastebejau, kad svarbiausias dalykas to projekto, kad ir Adamkus, ir Brazauskas gautu vienoda suma. Nes dabar skiriasi. Su sumazinimas ne del sutaupymo, o del solidarumo. Adamkus is viso man rodos neima, galbut labdarai skiria, juk gauna is JAV

 • Kestass

  Gera mintis vairuojant ir rūkyti uždrausti :)

 • Aciu

  Paplociau, jei tai butu viesai pasakyta kalba.

 • niekelis

  man tai baisiausia, kad terminuota darba gave seimo nariai, neperrinkti i seima gauna kompensacijas :D su visu kitu sutinku 100 proc.

 • smalsutis

  "Dabar nori sumažinti prezidentų rentas. Turime 2 tokius žmones" Nesutinku su tamsta, kodel jiems nereikia mazint, ka jie "ryzi". Po to atsiranda du "ryzi" ministrai, du kelio stulpai ir taip toliau. manau kad krize uzgajotu lietuveleje anie du "nelieciamieji" pridejo savo rankeles , oi kaip pridejo. aplamai, ju algos exprezidentines nenormaliai dideles, alga, limuzinas ,apsauga, namas, telefonas, ofisas, garbe... blyn seihai kazkokie tai. Gyvenk ir zvenk, pavaldiai 5 metelius ir rojus iki grabo lentos !

 • Sojeris

  Pritariu Vidmantui didziaja dalimi. pas mus tiek absurdo, kad kartais rankos nusvyra, o zmones tokie abuoji ir pikti,kad kartais jos net nekyla kazka sakyti. PVZ: pameginkit vaziuodami gatve pastebeje moteri bevezancia viena ar daugiau vaiku ja sustabdyti ir bent jau sudrausminti kad veza savo atzalas be saugos dirzu? didzioji dalis debilu isvadina, tik kas trecias ketvirtas zmogus sako "aciu, butinai prisegsiu". jei tik turi nors kiek neatbukusia savimone ir rupinies ne tik savo sedyne - jauties kaip Don Kichotas.

 • Romualdas

  Na, turiu pritarti ir nepritarti Jusu nuomonei :) Man susidare ispudis kad kelios nuomones yra grynai sklidusios impulsyviai, neapsvarscius visus uz ir pries. Zinoma, as sutinku, kad daugelis dalyku vykstanciu lietuvoje yra nesuvokiama, bet pazvelgus is kitos puses kitu kampu, o kodel niekas nebando keisti? Rasyti ir verkti yra taip Lietuviska... Nesutinku del seimo viesbucio. Isivaizduok isvaziavima uzsienin (ne komandiruote, o cia isikurusios imones padalini svetur), su pilnu islaikymu tiek tau tiek tavo seimai (neskaitant mokslu). As tokiu atveju zinau...