Cookie Consent by TermsFeed

Krepšinis, alus, merginos...

Krepšinio manija tęsiasi. Nesu maniakas, tiesiog man labai patinka krepšinis. Labai nekenčiu žmonių, kurie yra nesveikai pasinešę ant kažko. Kai buvau Rusnėje, ten prigėręs vienas reiškėsi, kad sportas yra tik futbolas. Neprieštaravau, o tik paklausiau kur jis buvo kai lenkai siaubė Lietuvos stadioną (istoriją turbūt pamenate). Na jis tada pradėjo rėkti, kažką aiškinti, kad aš lochas, nes nesergu už futbolą, dar kažką, bandė lipti muštis, bet jį sulaikė... Iš tiesų tai tokie lochai man labai nepatinka, bet... na nereikia tokių, tikrai nereikia. Žinia, kad esu vilnietis, todėl sergu už Rytą. Lygiai taip pat sergu už Žalgirį, kai jie žaidžia ne su Rytu. Nesu ligonis, todėl sergu protingai, bet aistringai :)

Tiek apie krepšinį. Su pergalę, kad ir kokia ji bebūtų. :)

Apie alų, tai kažkodėl kabakuose dar vis nesuprantamai supranta užrašą "Švyturio alus". Jie galvoja, kad tai tik Ekstra, bet jokiu būdu ne Baltas. Nu nesąmonė. Auris net Švyturiui parašė ir kai gavo atsakymą, kad kabakas neteisus, juos apskundė. Taip, kabakuose geriu Baltą, bet ne Ekstra. Ekstra jau labai seniai begėriau.

Merginos. O jos gali būti tik kai krepšinį žiūri gyvai. Per TV nerodo kaip jos šoka. :)

Palikite komentarąKomentarai
 • Lietuviu liaudies pasaka

  Broleli, broleli, negerk alaus , nes smegenis issiusiuosi…….ir avineliu tapsi.

 • Bosinis

  Nuo, as apie lietuvos futbolo lygi isvis nesneku, tokio turbut net nera... tai taip , Tu teisus, kur zmones domisi krepsiniu daugiau ar maziau zino apie Lietuva, tik klausimas kur tie zmones kurie domisi krepsniu? Kodel neatvaziave jie palaikyti savo riktiniu? Gal todel kad tas krepsinis populiarus tik lietuvoje ?

 • nuo

  Bosinis: Lietuva yra žinoma visur, kur populiarus krepšinis. Nesvarbu, kad krepšinis daug mažiau populiarus už futbolą. Svarbu, kad tie kurie žino supranta, kad Lietuva čia yra labai stipri. Tuo tarpu iš Lietuvos futbolo tik pasijuokti galima. Greičiausiai taip ir daro. Aš už tai, kad geriau mažiau, bet su pagarba, nei daug su pasišaipymais.

 • Siru

  Gaila Švyturys nieko neatrašė, ar davė į galvą tam kabakui, ar ne. Būčiau jau vakar pakėlęs tą klausimą dėl balto tam kabake. Tikiuosi Švyturiui tai įdomu, ir jie atsakys į mano "skundą".

 • Bosinis

  Siaip tia lieva taip sakyti, bet lietuviai didziuojasi sportu kuriuo toks jausmas, kad domisi tik patys lietuviai.. Visa europa ziuri futbola. Jus paziurekit kiek sirgaliu susirenka i europos krepsinio cempionata ? pvz Vokietijoje 82 422 299 gyventojai (wikipedia) anot omni reporteriu is ispanijos vokietijos sirgaliu apie 100 ir tu dauguma pagyvenusiu, tai cia manau vien paemus novickio draugus tiek susidarytu. turkai 70 413 958 gyventoju 200 sirgaliu... stai tarkim kai vyksta futbolo europos cempionatas taj sirgaliu atvaro ne kaip kasyje 100 o vos ne 100 000 is tokiu kaip vokieciu ar anglu ... nu comon gi niekas nezino europoje nei to sharo nei to sabo realiai, vienetai tokiu, nesvarbu kad mes super kresinio salis, bet musu vistiek niekas neatskiria nuo lenku latviu ar rusu , niekas net turbut nezino turbut ta lietuva afrikoj ar grenlandijoj ir vargu ar zinos kiek mes tu cempionatu belaimetume, stai tarkim kai vyksta futbolo europos cempionatas taj sirgaliu atvaro ne kaip kasyje 100 o vos ne 100 000 is tokiu kaip vokieciu ar anglu ... paziurekit kas iki siol zinojo tokius mikrobus kaip trinibagas ir tobagas? jiems uzteko tik sudalyvauti pasaulio futbolo cempionate nors ir nelaimejo nei karto ir jie jau zinomi turbut visam pasauliui.. anyway as vistiek pride to be lithuanian

 • R

  Na net ir tas, kuriam sportas tik futbolas, dabar intensyviai žiuri krepšinį ir seka statistiką :)