Cookie Consent by TermsFeed

koncertas „foje gali skambėti kitaip“

teko pabuvoti šiame koncerte. užskaitau. geras koncertas.

nepatiko:
  • reklama, kuri klaidina ar susirinks foje ar gros kiti jų dainas. tokią nuomonę girdėjau iš labai daug žmonių, kai kurie net po koncerto bambėjo.
  • vienas lochas, kuris dainavo. tik šiandien sužinojau, kad tai pirmojo „kelias į žvaigždes“ dalyvis Ernis (Ernestas Jankauskas). šis gaidys dainavo vidury koncerto ir sugebėjo išeiti į sceną nemokėdamas žodžių. ne, jis jų nepamiršo, jis jų nemokėjo. mokėjo tik priedainį. kai priėjo iki tų žodžių, kurių nemokėjo, tai pradėjo krapštyti avo apyrankes, bandydamas išsitraukti šperą ir paskaityti koki gi ten žodžiai. nepavyko, todėl tiesiai publikai pasakė: „padėkite man, aš nemoku žodžių“. taip, jį nušvilpė ir labai tikiuosi, kad daugiau niekur nebekvies.
patiko:
  • puikus režisierių darbas. scena, primenanti paskutinį foje koncertą vingio parke, šiek tiek dūmų tokiai mistikai įnešti, šonuose scenos įdomiai apšviesti fanai (iš tiesų nesimatė, bet pagal kalbas gerokai per jaunio būti foje fanais). labai super atrodė viskas.
  • daug įvairių muzikantų, kurie (beveik visi) kitaip atliko dainas. nerealiausi buvo choras brevis, operos solistė, saulė, saulės kliošo vokalistė ir dar vienas... nepamenu jo pavadinimo, bet labai labai gerai buvo. labau nuvylė igoris kofas, kuris arba buvo užsimetęs kokią tabletę arba šiaip nesąmones darė. kažkodėl dainavo dvi dainas ir persistengė žiauriai.
  • nerealus garsas. pirmą kartą siemens arenoje girdėjau tokį garsą. kiek žinau aparatūrą net iš latvijos atsivežė. pagarba
Palikite komentarą