Cookie Consent by TermsFeed
Komentarai
 • Virgis

  Tai kad tai beveik visi pripazysta, kad kinams sunku su tomis transliacijomis, nelabai jie jas moka rodyt...

 • Virgis

  Nepaminejai, kad ir uz fotografavima jama pinigus. Nebent dabar kazkas pasikeite. Kai buvau ten senai, tai nemazai juriniu akvariumu ten buvo. Siaip juos ganetinai sunku ir brangu islaikyti, tai gal todel ju ekspozicijos nera jau tokios didziules, kaip pasauliniu gigantu...

 • Aivariuxas (www.aivariuxas.info)

  Nekartoja specialiai, kad teisėjai visada būtų teisūs :D

 • Min%Lau

  Savo 'karjerą' tamsiųjų alų asortimente pradėjau nuo Utenos Porterio, praėjau Švyturio Baltiją, bent 4 latvių tumšais alaus rūšis (supratau, jog ne ten pataikiau ir grįžau į Lietuvą), bandžiau dar keletą importinių (supratau, jog importas turi didelių minusų jau vien pradedant, kad jie yra importas), kažkur radau HBH Vilkmergės bei Biržų Senovinį (pirmuoju nusivyliau labiau nei antruoju) ir netikėtai aptikau Kauno alaus Senąjį porterį bei Biržiečių stouts. Nuo to momento kitokius sunkiai ir toleruoju. Pastebėjau, jog juos reikia gerai atvėsinti, supilti į bokalą ir svarbiausia - ragauti parduotuvėje neužsistovėjusią partiją. Tuomet nesijaučia nei to alkoholio kiekio (kažkaip ko jau ko, o iš tamsaus alaus pirmiausia ir tikiuosi tvirto, natūralaus brandumo) ir tikrai nusivylimas, jog visos Lietuvos rinkoje tiek mažai tamsaus alaus pasiūlos ir ta pati nelabai kokybiška.

 • kalianas

  megink S.Gaidamavičiaus "Krosnys ir kaminai", išleido "Ūkininko patarėjas 2002m. Mokėjau 4,0Lt, likau patenkintas..

 • Kaimynas

  Aš irgi prie reklamos prisidėsiu, tinklapis ne koks, bet maršutai jėga.

 • Kaimynas

  Man patiko kelionė laivu iš Kauno į Nida, sustodavo prie pilių, paskui prie Rusnės persėdom į kitą laivą, kur pusė keleivių mariose dėl bangavimo apsivėmė, Nidoje gavome ir kur pernakvot ir dar gidas visas įžimybes aprodė, maisto kainos nesikandžiojo, jūra šilta, vakarai ramūs, na smagu, gal net 100 kartų geriau nei po Basanavičiaus alėja slankioti :)

 • Kaimynas

  Aš iš bėdos telefone RSS atnaujinu šaltinius (delfi sportas, verslas, betanews, elektronika ir dar kelis), o be interneto tai galiu ištverti iki 4 dienų.

 • Kaimynas

  Šiandien vieną diedą pavėžinau iki Aukštųjų Panerių nuo Trakų pusės, irgi toks numigravęs po pralaimėjimo Ispanijai į visai kitą pusę nei reikėjo pėsčiomis gal kokius 7km. Na bet optimistas tai totalus ir svarbiausia atsiminė, kada susitikimas dėl bronzos. Taip kad migruokim, bet ne taip toli :)

 • Kaimynas

  Būtinai reikėjo jūrų liūto pasirodymą pažiūrėti, delfinų pasirodymas taip pat vertas pinigėlių!

 • Gediminas

  nama gali statyti ir uz 50 000lt kuris bus ~50kv/m ,reikia atsizvelkt i poreikius kas ko nori ir kokios kokybes medziagas naudos ar pats dirbs ar firma statys...!!! LT- teisingai sakai jei zmogus i smulkmenas investuoja sitiek,tai ir nepasiseks itilpti i nedidelius pinigu remus.

 • mizgE

  o taigi pernai voveruskas gi is jo pirkom :)

 • viktorija

  as noriu suzinot kada mano vardadianis rrrrrrrrrrrrrr

 • Lt

  Laba diena, na skaitau ir negaliu suprasti is kur pas jus tokie pinigai kad uz puse milijono!!!statotes namus:)teko po daug tokiu pavazineti,na ir ka as galiu pasakyti zmones kisa pinigus y tokius dalykus kur galima labai minimaliai prasisukti,norit pvz ok,teko buti tokiam name jis beje vieno auksto taigi dvieju terasu durys yra stumdomos stiklines na o pagrindines durys yra ydetos super sarvuotos uz 5000 lt:)))))) juk isivede signalizacija na ir kam?galima juk paprastciau ir ok.cia tik vienas is daugelio absurdisku dalyku o ju daug .Taip nama galima pastatyti uz 200000 pilnai tik teks papluseti siek tiek patiems,medziagu paieskoti na ir tt.

 • Gemas

  chuckui Norrisui uzperdus, buvo israstos granatos:D