Cookie Consent by TermsFeed

Kodėl Hansabankas yra gerai?

O Hansabankas yra gerai, nes man pasiūlė tapti auksiniu klientu. Esu tinginys, todėl gavęs laišką jo neperskaičisu, o numečiau į krūvą su šurnalais, popieriais. Praėjus savaite man skambina iš banko ponia Danguolė ir klausia ar gavau laišką. Pasakiau, kad gavau, bet kažkur nukišau. Papasakojo man apie tuos auksinius klientus. Pasirodo ji būtų mano vadybininkė ir aš jai galėčiau skambinti, klausti visko, man nereiktų eilėse stovėti, pavedimą darand į hansabanką nenuskaičiuos pinigų, gavus iš kitų bankų irgi nenuskaičiuos. Nu nežinau kiek visa tai naudinga, bet svarbiausia, kad man tai nieko nekainuoja. Kadangi aš pasakiau, kad užvažiuosiu vakare po darbo, o užvažiavęs radau nerealiai daug žmonių, tai nieko nelaukiau ir išvariau alaus su Šilu gerti. Tada ji man skambino dar kartą. Pasakė, kad galiu faksu atsiųsti. Sutikau, bet, aišku, pamiršau. Na ir kai paskambino dar kartą man pasidarė gėda. Aš jai išsiunčiau viską.

Tęsiam istoriją, kodėl man taip užvežė. Turiu aš kreditinę kortelę ir ja pirkau lėktuvo bilietus. Tiksliai nežinau kiek nuskaičiavo ir nežinau kiek persivesti į tą sąskaitą pinigų. Jei to nepadarysiu - man skaičiuos procentus. Pasiskambinau į banką ir paklausiau kaip galiu pažiūrėti sąskaitos būklę. Pasirodo galima pasijungti prie savo hanza.net accounto, bet tam būtinai reikia atvykti su pasu į jų skyrių. Bankuose eilės, o eilių aš nemėgstu. Po poros minučių gavau laišką, kad aš jau padarytas auksiniu klientu. Ten buvo nurodyti Danguolės telefonai. Na jei jau aš esu auksinis klientas, galiu apsimesti durniumi ir dar kartą jos paklausti apie kreditinės sąskaitą. Pasiskambinau, paklausiau ir ji man pajungė netik kreditinės, bet ir paskolos sąskaitas. Apie tai, kad paskolos sąskaita yra atskira ir aš ją galiu matyti niekas man niekada net nesakė. Ji mane išgelbėjo nuo važiavimo ir laukimo eilėse. Va todėl Hansabankas yra labai gerai!

Palikite komentarąKomentarai
 • TJB

  As irgi esu auksine banko kliente. Is principo juo tapti galima gaunant tam tikra suma iplauku kiekviena menesi ir isbuvus banko klientu tam tikra laika. Kol kas siuo statusu labai dziaugiuosi ir tai neturi visiskai nieko bendra su savimeile [kaip kad cia kai ne kurie implikuoja]. Labiausiai dziaugiuosi, kad nebuna eiliu, o asmenine vadybininke yra labai miela, nuolat siulo kazkokias naujoves ir t.t.. Is principo tai nera melzimas pinigu. Taciau tie zmones, kurie turi didesnes pajamas, nei vidutiniskai, jie dazniau ir daugiau turi reikalu su bankais, apmokejimais, paskolomis ir t.t... Todel mano subjektyvia nuomone, paslauga yra geris :)

 • naome

  hansabankas kvailas kaip bato aulas. o auksiniu klientu susiradimas - tai budas dar kaip nors pamelzti jusu pinigine, suveikiant per savimeile.

 • li

  rimtai. hansa bankas yra super gerai :)

 • nasa

  Nzn pagal ka jie pasirenka auksinius klientus, bet dziaugiuosi ir as tokia paslauga. Jei reikia kazkokios operacijos, skambini susitari laika, atvaziuoji pas vadybininke personaline ir viskas atlikta. geras dalykas

 • Silas

  Ai dar užmiršai savo ir vaiko kaupiamuosius gyvybes draudimus...

 • Silas

  O jei pasakyčiau, kad turiu 2 sąskaitas, kortele, ego kortele, hansa pensija, metus mokejau paluku ~1500, dabar ~900 lt kas menesi. Tai wtf? :)

 • nuo

  Na jei pasakyčiau, kad kas mėnesį sumoku beveik 700 Lt palūkanų, kaip tada? :))

 • Dieds

  Mane tai siutina Lietuvos bankų mokesčiai už pervedimus į užsienio šalis. To paties SEB ar Hansa klientas Estijoje moka 3-4 kartus mažiau.

 • Silas

  nu tikrai, aš irgi noriu būti auksiniu klientu.

 • manų k.

  ir už ką tau čia taip gerai? :p