Cookie Consent by TermsFeed

Kirpykla

Kažkada skaičiau Minio straipsnį apie kirpyklas. Tenka ir man į jas eiti, bet...

Aš gal esu netipinis kirpyklų klientas, nes aš nenoriu ten eiti. Neturiu tam fobijos, bet malonumo irgi nejaučiu. Einu į kirpyklą tik tada, kai tam prisiruošiu morališkai, arba jau labai labai nervina plaukai. Bet po to kai prisiruošiu dar turi ateiti diena, kai prabudęs pasakau: einu. Geriausiu atveju susigalvoju iš vakaro, kad ryte eisiu. Todėl užsirašymai man negalioja.

Tiems, kuriems jau kilo noras mane pamokyti: „tu užsirašyk ir neturėsi kur dėtis“ galiu pasakyti, kad taip, aš tada ten nueisiu, bet man bus vidinė trauma. Na nebūsiu tam subrendęs savyje. Tiems, kuriems kilo noras pasakyti „pabandyk“, atsakau: „bandžiau“ :)

Yra dvi išeitys, kurios mane nuo kirpyklų apsaugotų: kirptis namie arba auginti plaukus. Abi netinka. Man nepatinka ne kirptis kirpykloje, bet pats procesas, kuris trunka ypač ilgai. Na max 5 min ir noriu jau eiti. Panašiai kaip su barzda, nors skustis taip pat neypač mėgstu. Tiesa, tai jau kita istorija  :)  Augintis plaukus man nepatinka dėl kelių priežasčių: ilgi plaukai matosi kaip slenka, jais užsikiša vonios sifonas, jiems plauti reikia daug šampūno, juos reikia labiau džiovinti, jie pinasi, lenda į akis... Todėl vėlgi lieku prie suskilusios geldos.

Į kirpyklą man tenka eiti 3-4 kartus per metus. Neturiu jokio reguliarumo, todėl galiu nueiti jau po 3 mėn, o galiu ir po 6. Ateinu apaugęs, o išeinu trumpai nusikirpęs. Gal todėl kirpėjos, kartą mane kirpusios atsimena  :)

Tai gal ir jūs pakomentuokite kaip jums sekasi su kirpyklom? Moterims visoms patinka, todėl jos gali tik pasityčioti iš manęs, o vyriškoji lytis gali parašyti dar ir ar jiems patinka ar ne ir kiek kartų per metus ten apsilanko.

P.S. paskaičiau savo du ankstesnius įrašus apie kirpyklas ir supratau, kad aš tikrai nesikeičiu  :)

Palikite komentarąKomentarai
 • Malvina

  As irgi iš tų moterų kurios niekada neina. Aš pati galėčiau būt kirpėja. Pasinaršius internete ir žurnaLuose pasidarau sau tokias šukuosenas,kokių man niekad nepadarė ir nepadarytų. Minusas-reikia noro ir laiko skaitinėti apie kirpimus,bet jaunystėj turėjau draugių kirpėjų tai manau žinių užtenka. Dėl dažymo. Nė vienoje kirp. jokiais dažais neišgautų tokio atspalvio koks yra mano natūraliomis priemonėmis;dažai nenaudojami. Tai irgr mano draugės profesinė paslaptis. Trūkumas:tam reikia nuolatinės terlionės ir kantrybės,bet rezultatas atsiperka. Bet labiausiai tai aš nepernešu prisirūkiusių .Iš pradžių jos gal dar išsivalo danttis,bet paskiau tas tvaikas ir lomkės išvaisda,dar prasideda lakstymas parūkyt... Ena po galais.

 • viz3

  Pats procesas patinka (na, toks galvos masažas), bet prisiruošiu irgi tik tris-keturis kartus metuose.

  Ir niekad neužsirašinėju - jei tą dieną ir nerandu laisvo kirpėjo, randu po savaitės, kelių ar mėnesio.

 • dovile

  kirpyklas megstu,ypac,kai ten plauna man galva,komfortas,jautiesi auksciau,nei esi:)

 • Raminta

  Man kirpyklos tai - stresas! Dabar isejo "maniske" i motinyste, tenka ieskoti kito kirpejo. Draugu tarpe pasitaike vienas. Kirpo namie- tai neduokdie! Baisiai nepatogu, uztruko [jau ir taip ilgas procesas] vos ne dvigubai, o spalva- vis tiek ne tokia ikale..

 • Justina

  Aš irgi labai nemėgstu kirpyklose lankytis. Nueinu kartą į metus, kad nukirptų išsišakojusius galiukus, jei tokiu būna ir viskas.

 • Mantas

  O taip, labai nepatinka visas kirpimosi procesas :) O ypač klausimas: "kaip kirpti?" :)) Bet apsilankau kas 2-3 mėnesius.

 • Donoras

  Nemegstu kirpyklu. Mane namuose zmona apkerpa, nes nesioju trumpai kirptus plaukus, tai pakanka su "masinele" nukirpti ir gana. Be to mano plaukams laikas negailestingas ir tokiu delningumu kaip dabar, greitai nebebus ka kirpti. Tai va...

 • vap

  O man patinka eiti į kirpyklą ;) Sugalvoju, kaip noriu pakeisti šukuoseną ir einu :) Ir neprailgsta tos 40 minučių :)

 • vyr

  oba, jau reikia kurti kokią tipo

  "palaikymo grupę", aš irgi įsirašau,

  bo analogiškai viskas. Kitą kartą net pas

  dantistą eiti smagiau, nežinau kodėl.

 • Dali.us

  O as i kirpyklas nevaikstau. nepatinka man jos..

 • Ana

  Moterims patinka ne visoms - aš moteris ir į kirpyklą einu ne dėl to, kad patiktų kirptis ar "nauja šukuosena" (ką tu turbūt turėjai omeny, rašydamas apie moteris, t.y., "visos jos tokios"). Kerpuosi, kai plaukai užauga per ilgi, reikia daug šampūno, daug kondicionieriaus/balzamo (tam, kad jei būtų švelnūs ir malonūs liesti), užima daug laiko juos išdžiovinti, kai ryte reikia skubėti į darbą etc. Užsirašau iš anksto - kerpuosi pas "savo" kirpėją - man svarbu, kas liečiasi prie mano plaukų (ar kitų kūno dalių), todėl kerpuosi pas man priimtiną žmogų. Beje, nusikirpus "akyse prašviesėja", pajuntu lengvumą. Kartą, prieš gerų 10 metų, pajutau poreikį ir paprašiau mamos nukirpti mano pusilgius plaukus su tėčio barzdakirpe - plikai. Nukirpo.

 • Vytenis

  aš einu gerai.

 • Emanuelis

  Blogo įrašas kaip apie mane. Labai nemėgstu eiti į kirpyklą. O einu ten tada, kai jau žmona liepia...

 • romualdas

  Einu i kirpykla kai moraliskai prisiruosiu :) As labiau gal i fobija linkes (visada man ipjauna, israuna ir t.t.), todel stengiuos kuo reciau. Tiesa, su laiku ismokau reguliuoti, kuriuos irankius gali kirpeja naudoti, tada maziau suzalojimu man pasitaiko :) O einu tada, kai jau jauciu, kad sampuno i sauja reikia Daug...

 • kazin

  o jeigu kokiu nors budu nusideginti plaukus, ikisai i fena ir bzik nera plauku ! Gak koks hemikalas saknims, tipo raundapas, sast ir nera barzdos ir usu.

 • nosurprises

  as tai skutu galva su peiliukais :) na tau tai nera iseitis :D nes manau neturetum laiko ir tingetum :D o tau viliau tai as galiu apkirpt ..nesunkiai :D

 • Antanas

  Nusipirkau kirpimosi masinele. Duodu belekokiam namiskiui i rankas ir susitvarkom. Tiesa pirmas 2-3 savaites po apsikirpimo atrodau kaip koks budulis, labai jau trumpi plaukai. Taciau veiau kiek atauga ir kokiem 3 menesiams ramu.;]

 • pow

  kodėl sakai, kad moterys visos eina? aš neinu :) buvau gal prieš kokius 20 metų paskutinį kartą :)

 • Laurius

  Man kirpimasisi - atsinaujinimas ir atsišviežinimas, po kurio palengvėja. Nes kerpuosi tada, kai nebesusitvarkau su plaukais (beveik kas mėnesį). Be to, turiu puikią kirpėją, su kuria smagu paplepėti.

 • vilius

  aš irgi einu tris keturis kartus į metus ir tik lietuvoje;-) turiu nuo senų laikų kirpėją, kuri dirba ligoninėje;-) pasiskambinu, nes reikia kad užrašytų, ir nueinu. meilės kirpyklai niekada nejaučiau, nes mano galva dreba ir vaikystėj ant manęs labai šaukdavo, kad negaliu pabūti kaip žmogus ramiai;-))) pliusas tas, kad sužinau visas praėjusių mėnesių šakių naujienas;-)

 • J

  einu lygiai taip pat kaip tu į kirpykla kas pusmetį kartais rečiau. Tik skirtumas tas kad turiu kirpėją pas kurią visuomet kerpuosi. Ji žino mano tokius įpročius. Aš jau jai visuomet asmeniškai paskambinu kai morališkai prisiruošiu ir sakau ateinu. kartais ji gali priimti iškarto (t.y. kada man patogu) kartais tenka laukti iki rytojaus. Aišku gali teigti, kad tai yra užsirašymas, bet aš į tai taip nežiūriu.

 • Tomas Markauskas

  Aš į kirpyklą einu irgi tik kai jau pradeda labai į akis lįst ar kai galvai per karšta vasarą pasidaro :) Su užsirašymais neturiu problemų, nes visada įmanoma surasti kirpyklą, kurioje ir be jų nukerpa.