Cookie Consent by TermsFeed

Kinas, kinas, kinas...

Juk būna, kad norisi gero filmo, bet nežinai kokį parsisiųsti? Tai čia tokiems atvejams rekomenduoju:

Стиляги. Netikėtai tikrai geras rusiškas filmas. Jokio šaudo-gaudo. Atrodo nesu toks senas, tačiau mokykloje mums liepdavo nusikirpti ilgus plaukus, bardavo jei „negerai“ apsirengdavome. Viskas pateikta žiauriai gražiai ir be nostalgijos. Sunku apibūdinti, bet labai rekomenduoju.

Slumdog Millionaire. Siužetą jungia žaidimas „Kas laimės milijoną“ ar „Kas nori tapti milijonieriumi“ nebepamenu. Pas mus rodė ir vedė Kernagis. Veiksmas Indijoje. Šiek tiek žiauru, bet tikrai įdomu.

The Departed. DiCaprio, Damon, Nicholson - garsios pavardės, kurios visiškai nereiškia gero filmo. Iki pat pabaigos tai buvo visiškai eilinis filmas. Ne, jis nebuvo blogas, bet kažko labai gero negalėjau pasakyti. Tačiau jei pažiūrėsite iki galo - nesigailėsite. Labai netikėta pabaiga.Tik tiem, kam patinka policininkai, mafija ir pan...

Palikite komentarąKomentarai
 • TJB

  to renaldinis> jeigu reikia pradziamokslio statyboms, tai siulom uzsirasyti i kursus. kitais atvejais, tokios nuomones- neidomios..

 • eresuka

  patarimų negaila - kas ka moka,tuo ir dalinasi. O ką-ir jums reikia? ;)

 • renaldinis

  uzsiimk namo statyba, galetum bent pora pastraipu parasyti kaip sekasi statyba, o ne rasinek visokias nesamones.

 • m.košė

  o "praktiniai patarimai dėl vaikelio gimimo" tai čia kas? :) kvėpavimo pratimai ir epidūras internetu? :)

 • TJB

  Rekomenduociau "The Revolutionary Road".. Labai geras filmas, jeigu nesitikite durnu bajeriu ir neturite dar durnesniu nusistatymu pries zymias pavardes..

 • eresuka

  nuo: ka gi, lauksim naujienų ;). Šiaip: atradau jūsų saitą ir seku kaip sekasi statyti namą. Norėtųsi ir man turėti savą būstą, bet dabartinės galimybės riboja...sklypą turiu, o toliau - niekaip :( Sėkmės Jums! P.S. Jei reikės praktinių patarimų dėl vaikelio gimimo, kreipkitės - padėsiu.

 • nuo

  eresuka: na nelabai dar yra ką pildyti. vaikas pilve, foto daugiau nedarėm :)

 • eresuka

  Cia ne i tema, bet kodel nepildote skilties " vaikai"? Smalsu kaip auga...

 • m

  kiekvieną kartą, kai rašai apie filmus, vis stebiuosi tavo kino skoniu :) departed - vienas geriausių 2006 metų filmas. tokių personažų, kaip tame filme, holivude dar paieškoti reikia. o ir siužetas puikiai susuktas. o tau va eilinis filmas :) na, aišku, viskas yra skonio reikalas, tai tik šiaip stebiuosi :)