Cookie Consent by TermsFeed

Kaip savarankiškai izoliuoti ir dengti stogą

Kaip savarankiškai izoliuoti ir dengti stogąSkirtingai nuo prieš tai skaitytos knygos apie krosnis ir židinius, ši yra daug geresnė. „Kaip savarankiškai izoliuoti ir dengti stogą“ pavadinimas beveik atitinka tikrovę. Tačiau vėl trūksta konkretumo. Nusipirkęs tokią knygą, noriu gauti detalių ir aiškiai suformuluotų patarimų kalną, o ne bendras frazes. Tačiau čia jau parodyta kaip dengiamas, kaip apšildomas, kaip izoliuojamas stogas. Gal ir nelabai daug, bet naujos informacijos gavau. Jei apie stogus žinote minimaliai - ji pravers.

Dar vienas šių knygų minusas - jos senokai išleistos Vokietijoje ir tik neseniai išvestos į lietuvių kalbą.

Palikite komentarąKomentarai
 • kesa

  igori ? o tavo lauko sienos apsiltintos , ant ju nekrinta tesioginiai krituliai , namuose bent kokia ventilecija yra ? dazniausi nuo situ daliku prasideda dregme namuose !

 • Mantas

  Cia gal biski ne i tema, bet visai idomu - kiek is viso vatos reikia(kiek buvo sunaudota) tokio namo ~ 170m2 apsiltinimui?

 • nuolaida

  Oras nevaikšto. Reikia, kad pastoviai ventiliuotųsi ir įeitų naujas oras. O kai sienos tiek drėgmės prisigeria - pabandyk įsigyti drėgmės surinktuvą. Įjungi ir jis po kelis litrus per dieną prirenka.

 • Igoris

  Sveiki visi gal galit patart ka darit jeigu namuose patalpoi jaucesi dregmes kwapas, baldai lig aplieti vandieniu kiek bekurenciau vistiek nieko nepadeda gal patartumet kokinors buda ar dalika kaip acikratit dregme? Beja dar isistaciau najus plastikinius langus ir vistiek tas pats. Ziema rasoja sienos kurios skiria lauka.

 • Siglas

  Jeigu ne paslaptis, tai kodėl niekas nevyksta?

 • antislt

  Turiu knygutes parsisiuntes is neto US Navy course - Engineering Aid. Nuo algebros iki uztvanku statymo ir sviedinio skridimo trajektorijos. Tame tarpe kaip karkasini nama statyt, mazgai, konstrukcijos, ispildymas - grubiai bet efektingai... Kam reikia stuksenkites i: dainiusr at mail dot ru.

 • rulis

  OK lauksim

 • panasus

  to rulis: zino as panasiu laiku pradejau lipdyti savo lizdeli ir darbai einasi panasiu tempu. mano troba murine ir dviaukste, t.y. panasumu nelabai yra, lyginant su situo namu. esme kad statausi taip pat pats ir darbu trukme praktiskai ta pati. sumeistravus dezute, prasideda samdymo maratonas. va ten darbai turetu pajudeti greiciau. tai ir is pono Vidmanto sulauksim daugiau ziniu. nebent pakistu koja piniginiai klausimai...

 • nuo

  Jo žinau, bet kol nieko nevyksta nėr ką ir rašyti :)

 • rulis

  autoriau pasiilgom rasliavu apie namo statyba, ne jau statyba igauna amziaus statybos statusa (kam neaisku paaiskinu kad tai ilgai uzsitesusios statybos)