Cookie Consent by TermsFeed

Kaip pavogti medieną

Trumpa (jei pavyks) pamokėlė kaip reikia vogti medieną.

1. Pirmiausia gaukite užsakymą arba susigalvokite ką norite pasitatyti. Tarkime stogą ndideliam sandėliukui, pirtelei ar pan.

2. Apeikite, pavažiuokite apykinkes ir susiraskite kur kažkas turi dug medienos.

3. Galite patys, galite kažką samdyti, bet pasiruoškite naktinei kelionei. Geriausia patys, nes tada tiksliau galėsite paskaičiuoti kiek ko jums reikia. Pasiimkite kirvuką.

4. Nukeliaukite naktį (geriausia ne anksčiau pusės pirmos) į vietą, nužiūrėkite per kur geriausia išnešti - tvorą, vartelius... Svarbiausia neiti ant kelio, nes gali kažkas pastebėti.

5. Susirinkite norimą kiekį ir išsitempkite į mišką:

6. Nuneškite apie 50-70 m, viską sukraukite kur tankesnė vieta:

7. Kirviu prikirskite eglišalių ir jais uždenkite medieną. Taip pat prikirskite krūmų ir užmetykite ant keliuko.

8. Ištempkite kelis brusus į priešingą pusę nei patys nuėjote. Taip nukreipsite priešinga kryptimi. Geriausia į kelio pusę:

Jūsų planas turi pavykti, jei tai darote ne 3-ią kartą. Taigi, trečią kartą pavogus medieną suradome. Gal aš esu blogas žmogus, bet jei netyčia pagaučiau ar sužinočiau kieno tai tikrai darbas, aš sulaužyčiau rankas. Taip ilgai negalėtų nieko vogti. 

Palikite komentarąKomentarai
 • tomas

  labai geras pamokymas kaip pavogti lentas:)

 • Bathos

  Žinau, kad tema nelinksma, bet kad labai šmaikštus tekstukas išėjo... (:

 • Lionheart...

  sveikas girdejau apie sitas tavo problemas, raimondai jau sakiau kad tuterum susirinkti kelis draugus ir apsidairyti apylinkese ten vistiek vietiniu darbas, jei greit nesusiorganizuosi tai as gryzes irgi prisidesiu.

 • a

  surask, galiu padėt laužyt rankas :)

 • bss

  o tai pasalos nenori surengt?

 • dammit

  čia tokiam kadaise kaimynui ąžuolines duris išnešė iš statomo namo visas. atvažiavo keletas džipų su maumuliais, pasivaikščiojo po vietovę, atrado ne tik duris, bet ir sargybą metams namui - pagal grafiką po to vietiniai turėjo atidirbt. niekas daugiau nedingo iš rajono :)

 • saulius

  mjo. laukine lietuva :(

 • Remigijus

  na tikriausia ir aš negeras žmogus, bet jei pagaučiau tą niekadėją tai maža jam nepasirodytų...

 • Vilius

  nu pizdec. bet tikrai pizdec... eina nachuj. negaliu patikėt kad žmonės tokie debilai.

 • vytas911

  žinau vieną nutikimą kaip kartą žmonės chroniuką auklėjo. Tiesa vogdavo ne medžiagas, bet šiaip viską. Aišku ir ne jis vienas vogdavo. Tai žodžiu kai visai daėdė, patykojo, pagavo vieną ir pririšę už kojų į šulinį kokių 20 metrų ;) Po viso auklėjimo dar pridėjo, kad jei dar kas dings tai konkrečiai jis bus atsakingas. Sako padėjo, bent jau kurima laikui :)

 • urokas

  :D vidmantai, būk žmogus, palik mane gyvą