Cookie Consent by TermsFeed

Kaip LKF pasišiukšlino pirmąją išbandymų dieną

 

Dabar jau tikrai bijau to, kaip bus suorganizuotas Europos čempionatas. Gražios kalbos ir jau pirmąją dieną - sunkiai begalintis tapti blogesniu scenarijus. Surinkti iš žmonių po 10 Lt tik už tai, kad galėtų 3 dienom anksčiau įsigyti bilietus. Tiksliau, kad apskritai galėtų įsivaizduoti juos įsigiję. Realiai įsigijusių yra juokingai mažai. Juk jei problema būtų tik neveikiančioje sistemoje - visų bilietų niekas neišpirktų taip greitai?

Aišku, čia tik mano fantacijos, paremtos daugybe komentarų tiek basketnews.lt, tiek Facebook, tike kitur. Sako nebūna nieko be dalelės teisybės. O faktas yra tas, kad jau vasarį bilietus į Europos čempionatą turėjo labai daug žmonių. Jei tik turėjai bent mažiausią priėjimą iki federacijos rėmėjų - bilietus galėjai gauti. Ir tai ne tik rėmėjai, įsigyjantys po 100 bilietų į visas įmanomas Lietuvos rinktinės rungtynes, bet jų giminės, giminių draugai, giminių draugų draugai... Manau, kad tik dabar federacija suprato kad paprastiems sirgaliams nieko neliko ir nebežino ką daryti. Tiketa ir toliau aiškina, kad jų sistema veikia. Ar yra tokių, kurie šiandien ryte atsidarė puslapį ir nematė klaidos pranešimų? Per pirmas 3 valandas nesugebėjau nusipirkti bilietų. Ėjau iki parduotuvės, kur yra jų kada. PRieš mane stovėjo 4 žmonės ir po 1,5 valandos nusipirkau bilietus į silpniausią pogrupį. Mano svajonė patekti į bent vienas Lietuvos rinktinės rungtybes neišsipildė. Tebūnie.

Prieš čempionatą visi stebėjosi - kodėl tokie pigūs bilietai į Lietuvos rinktinės rungtynes? O gal pigūs bilietai buvo padaryti sąmoningai norint juos pigiau parduoti saviems dar iki oficialaus bilietų platinimo starto? Paskaičius žmonių komentarus ir tai ką patyriau šį rytą - man tokia teorija dabar yra pati realiausia.

Palikite komentarąKomentarai
 • d-s

  dabar pastebeaju, kad kai esu klubo narys ir prisijungiau tai duoda narsyti po tiketa dabar 17.03 10:20 laikas, bet va bendradarbis prisijungti is kito kompo negali(jis ne basket narys) jau meta kad tiketa error, speju pradejo blokuoti pagal IP arba kad specialiai imituojamas gedimas...

 • smalsutis

  nu nafik , bilietai po 240 lt- man 2 dienas arti darbe

 • Real life

  Kai kas tikrai per daug pamises del krepsinio :) susigalvoti tokia teorija "federacija pasidare pigius bilietus kad galetu nueiti ju giminaiciai" gali tik per daug isijautes i krepsini zmogus.

 • Stirlic

  Faktas ir tas, kad kasokiu budu man pirmadieny ~12h pavyko paimti 1 bilieta po 210Lt 243 tribunoje i rungtynes su turkija ir net 2 bilietus (perkant po1) po 210Lt 243 tribunoje i rungtynes su ispanais.

  Bet tas tiketos prasviesejimas pas mane truko ne ilgiau 15 minuciu. Iki to nedave nusipirkti, po to vel luzo.

  Siaip tik noriu paskayt, kad kaskiek bilietu ir be rysiu buvo ismesta i prekyba.

 • just

  "Prieš čempionatą visi stebėjosi - kodėl tokie pigūs bilietai į Lietuvos rinktinės rungtynes?" You say what? Tik paskelbus kainą absoliuti dauguma bliaut pradėjo, kad kainos yra nežmoniškai didelės. Verkė, kad gėdos prie europą prisidarysim ir tuščios arenos bus. Kaip matom, kainos bent jau į lietuvių rungtynes galėjo būt kad ir dvigubai didesnės.

  O ir šiaip nesuprantama man tas piktinimasis ir nuostaba, lyg niekas to nesitikėjo. Seniai buvo žinoma, kad kiekvienai šaliai yra rezervuota po 100 bilietų, t.y. 2300 vnt jau yra skirta kitoms šalims. Kiek suprantu, tai skaičiuota kiekvienoms rungtnynėms. Tai ką gi mes turim: Panevėžio arenoj ~5500 vietų. 2300 jau rezervuota užsienio krepšinio federacijoms. Visiškai nenustebčiau, jei dar koks 500 rezervuota LKF\'o (saviems, partneriams, garbingiems svečiams, valdžios atstovams) ir dėl to visiškai nereiktų pykt. ~300 bilietų gavo sėklos chiebra. Tai čia vien taip greit primetus jau daugiau kaip puse bilietų nebėra. O ir žinoma, kad nemaža dalis su organizavimu susijusių įmonių galėjo rezervuotis išankstinius bilietus sau ar savo klientams.

  Taip kad nieko keisto.

  Ir nereikia verkt, kai iki čempo dar pusę metų. Antrinėj rinkoj visad būna laisvų bilitų, tai kas labai norės tikrai dar gaus progą pažiūrėt.

 • d-s

  jo rimtai, i pnv tik i keleta tribunu leido ir viskas ir taip i visas rungtynes tik i 221 ir 222 tribuna, jei kalbam apie pigiausius, paskui apie 11val bandziau imti i betkokius lietuvius bilietus, kai po n-tojo luzimo prieidavo reikalas pasirinkus tribunas jau pirkti bilietus sistema stebuklingai nerasdavo bilietu(rodo tribuna pasirenki 1vnt ir po 2-3min ismeta kad laisvu vienu nera, tai kokio velnio duoda rinktis ta tribuna) arba visai nuluzdavo

 • bartaz

  Taip, vėl kažkam byra milijonai už "sirgalių klubus" ir panašias aferas:))) Pikta, norėjosi nueiti bent į vienas rungtynes su Lietuva...

 • as

  as irgi piktas,dar vakar nusipirkau naryste tame ju gaidiskame klube,o siandien nieko neturiu.nafik ta lietuva

 • Shipokliakas

  Schema su "Sirgalių klubu" išvis verta O. Benderio vardo.

 • sh

  Faktas.pvz i Vilniu tai istirpo staigiai.. Arba uzluzus sistema - kai jau atsigavo nebebera.. Nei i vienas rungtynes neleido nusipirkt Lietuviu. Aisku i kitas tai normaliai vyksta prekyba nes ten niekas dar neperka.. Dar pvz idomus faktas kad Panevezy pardavinejo tik i pora tribunu buvo i Lietuviu rungtynes, ir tai buvo 10 valanda. Visos kitos isdalintos - net neleidziama rinktis.. Kaip pvz i kitas grupes varzybas, ar Siauliuose tai dar ir dabar geriausios vietos laisvos ir pardavinejamos.. Ir tik pora tribunu neleidzia pirkti. Supyksiu ir visai neisiu i ta cempionata, tegu apsikakina visa LKF ir ju tuscios tribunos kai nezaidzia lietuviai. Labai dziaugsiuosi jei taip nebus. O man bus daugiau lesu abonentus Eurolygai geresnius nusipirkti :D