Cookie Consent by TermsFeed

Kai traukia dantį ir būna nejuokinga

Įprastai pas dantistus einu nesinervindamas. Ten yra nuskausminamieji, kurie man suteikia ramumo. Bet kartais būna, kad kėdėje tenka paprakaituoti. Taip buvo pirmus kartus kai darė operacijas. bet po to susitaikius visai įdomu buvo. Man 3 ar 4 operacijas darė, kol įdėjo danties implantą.

Šiandien ėjau rauti protinio danties. Jis skilo. Jei teisybę sakant, tai ėjau konsultacijai, bet žinojau, kad gali taip pasibaigti. Įprastai ten rauna ir operuoja chirurgė, bet dabar ji vaiko auginimo atostogose. Taigi, kita gydytoja tai daro vietoj jos. Dantistė ji tikrai gera, bet dantų rauti reiktų jai atsisakyti. 40 minučių darbo ir gavau siuntimą važiuoti į Žalgirio gatvę.

Žalgirio gatvėje dviese laikė, o trečia bandė ištraukti tai, kas liko po pirmojo bandymo. Nepasakosiu smulkiai ką man darė, bet buvau šlapias ne tik aš, bet ir chirurgė. Po to juokavo - na va trys moterys vyrą pravirkdė. Neverkiau, bet kai burną ir galvą tempia į visas įmanomas puses - ašaros ištrykšta pačios.

Daug sakantys komentarai po visko: „aš tik sutvarkiau ką man paliko“, „geriau darytų tai ką moka“...

Palikite komentarąKomentarai
 • Smalsioji

  tokiomis patirtimis, jei jau konkreciai nenurodote blogai atliekamos paslaugos vietos, geriau nesidalinti. Lietuviai (bent jau tie, kurie pamena sovietiniu laiku stomatologijos kabinetus ir technikas) iki siol bijo :)

 • Sexodromas

  Ta pati situacija, tik nereikejo i zalgiri vaziuot ir tuo uzsieme chirurge. 40 minuciu tampe, del to kad kreivai ishauges mano protinis, slifavo dantena ishprakaitavus, kol galutinai sutvarke. Po visko irgi gavau komentara: "senai toki varianta turejau" ...

 • zzz

  O kaip statybos sekasi?

 • Aleksandras

  "Gidenta", tai čia tikriausiai Vilniuje, o pas mane veiksmas - Kaune. ;) Virgis, aš suprantu. ;) Čia toks subjektyvus įvertinimas buvo, ir šiaip nieko nei girdėjau apie tą kliniką, nei ką - užėjau, paklausiau ar rauna, ir užsirašiau. Lygtais nesudvejojo, ir neišsigando kai pradėjau kalbėti, kad atvejis gali būti sudėtingas.. Ir šiaip girdėjęs ir anksčiau apie tokias pabaigas kaip pas įrašo autorių - kai galiausiai ateina tvirto sudėjimo boksininkas-chirurgas-kostopravas, prispaudžia prie krėslo su koja ir ištraukia. Nes šiaip tai ten jėgos tikrai reikia, nors ir koks žinovas nebūtum. ;)

 • Virgis

  Aleksandrai, jei zmogus yra savo srities zinovas, jam nebutina atrodyti kaip mesininkas...

 • Mantas

  Siūlyčiau Gidentoj apsilankyt, ten dėdulė savo srities profesionalas, viską padarė per 10 min ir be skausmo (na ok, skaudėjo po to. Bet čia jau logiška :))

 • Aleksandras

  Ot, velnias, nelaiku perskaičiau.. Šiandienai kaip tik užsirašęs danties traukimui. Mano įprasta stomatologe traukti atsisakė, nes tipo nepajėgs, rankos pavargs ir šiaip "chirurguniais" ar protezavimo dalykais neužsiima. Nors ir yra gan stambi moteriškė, ir kitą, lengviau traukiamą dantį, išrovė be problemų. Tai teko ieškoti kitos vietos. Nuėjau į vieną arčiausiai namų, ilgai negalvodamas, ir užsirašiau pas kažkokia nelabai galingai atrodančią mergaitę. Et, kažkaip vis labiau kila abejones ar jį pajėgs, ir ar nepaliks kitiems daktarams ko nors..

 • ežiukai

  Klytsti žmogiška. Bet pikta, kai suklysta būtent tavo burnoje ;).