Cookie Consent by TermsFeed

Kai anglų kalba nesuprantama arba kaip padaryti sensaciją

Visi kas domisi krepšiniu žino, kad Cavaliers iškeitė ilgauską ir jis priklauso Wizards.

Tik nerėkite, kad jau išpirko kontraktą ir mano žinios atsilikusios. Nuo pat ryto apie tai rašo 15min.lt, krepsinis.net, lrytas.lt. Dar žiauriau, kai krepsinis.net ir 15min.lt paskelbė apie kontrakto išpirkimo sąlygas.

Paklausiau basketnews.lt kodėl jie iki šiol apie tai nerašo, nes visi jau paskelbė. Po to kaltina tuo, kad informacija vėluoja. Ir sužinojau juokingų dalykų.

Visų pirma, tai oficialiai niekas nepaskelbė, kad kontraktas išpirktas. Tai reiškia, kad jis dar neišpirktas.

Antra - dėl išpirkimo sąlygų. tiek krepsinis.net, tiek 15min.lt rado, kad ilgauskas nebegaus jam priklausančių pinigų už likusią sezono dalį ir dar papildomai turės sumokėti Wizards klubu. Štai citata iš 15min.lt:

Pagal iki šio sezono pabaigos galiojusią 11,54 mln. JAV dolerių vertės sutartį Ž.Ilgauskas iš „Wizards“ už trečdalį sezono į savo banko sąskaitą turėjo sulaukti apie 4 mln. dolerių. Tačiau visą savo karjerą Klivlando „Cavaliers“ klube praleidęs 220 cm ūgio veteranas ne tik atsisakė šių pinigų, bet dar sumokėjo „Wizards“ vadovybei nuo 1 iki 1,5 mln. JAV dolerių už kontrakto nutraukimą.

Iš tiesų, pagal angliškai pranešamas naujienas jis gaus apie 1,2 milijono mažiau. Bet ką jau čia, geriau skambi antraštė su prierašu lietuvis pasirinkdamas nutraukti sutartį prarado apie 5 mln. JAV dolerių (maždaug 12,8 mln. Lt).

Palikite komentarąKomentarai
 • nuo

  Sako, kad jie visada būdavo tik per raguliarųjį sezoną. Per top 16 nebūdavo

 • tomashekas

  tu gal gali paklausti ju kodel dingo skiltis "eurolygos klubu reitingas" ?

  ar ja renge tik iki to kol rytas ten zaide?

 • Audrius

  Manau, kad tokios verslo taisykles. Gaila tų, kurie ima giliai į širdį. O pikta, kad kažkas spekuliuoja žmonių emocijomis.

 • Auris

  Velnias, atnaujino straipsnį ir dabar jau rašo, kad "pasiraše atleidimą". Deja, nesu garantuotas, kad to nerašė prieš atnaujinimą. Tiek to, patikesim tavo žodžiu ;)

 • nuo

  Rašo apie tai, kad susitarė, bet apie atleidimą niekur nepranešta. Susitarti yra viena, o pasirašyti - kita.

 • Auris

  Tai kad raso: http://www.basketnews.lt/news-28353-ilga...

  Straipsnis parasytas pries beveik 8val. Ar as nesupratau tavo iraso bloge?