Cookie Consent by TermsFeed

Juokingos gatvės ir adresai

Yra Vilniuje gatvių be pavadinimo: tarp Laisvės pr. ir Maximos (Ukmergės).

Yra namų, atsiradusių keistoje vietoje. Santariškių gatvėje yra kaip ir visur: poriniai vienoje pusėje, neporiniai - kitoje. Bet štai vienas neporinis namas yra tarp porinių. 

Man stebuklingiausia gatvė yra Ozo. Dalis jos yra Viršuliškėse, o kita dalis prie Akropolio ar Siemens arenos. Ieškote Ozo neporinio namo nuo 1 iki 19 - į Viršuliškes. Visi kiti - antroje atkarpoje. Jas dar Tarybiniais laikais sujungti norėjo, bet žmonės pradėjo rėkti, kad per kapines negalima. Dabar pinigų nėra. Bet ne tik apie tai aš. Niekaip nesuprantu, kodėl Ozo 13-19 yra ne Viršuliškių? Prie šių namų iš Ozo gatvės niekada nebuvo privažiavimo ir dabar nėra.

Palikite komentarąKomentarai
 • tv

  reklama pakels sausio uzdarbi:)

 • Ieva

  Dar yra gatvelė be pavadinimo einanti statmenai nuo Šeimyniškių g. iki Olimpiečių. Jos vienoje pusėje namai priskirti Šeimyniškių g., o kitoje - Raitininkų, nors Raitininkų nelabai į temą, nes ta gatvelė yra kiek tolėliau, bet įvažiavimas atseit iš Raitininkų, nors visi važiuoja iš tos bevardės gatvės;)

 • Sexodromas

  Cia del Ozo tai istorija girdejau kad turejo Ozo eiti ish kitos kapiniu puses ir nueiti toliau, del to namai ir gaunasi Virsuluose...

 • Virgis

  Tarp Laisve ir Maximos ten skaitosi Laisves pr. Bet pabandyt ten surasti kokis nama...

 • Dalius

  Dar Didlaukio gatvė labai smagi. Taip pusiau perkirsta.

 • DNR

  Na jo, čia dalykas, kurį privalo žinoti kiekvienas Vilniaus taksistas. Beje, iš šios profesijos atstovo apie dvi šios gatvės dalis ir išgirdau.