Cookie Consent by TermsFeed

Juokingas apsauginis

Ne pirmas kartas, bet kartais nutinka ir juokingų dalykų,

Einant į senukus visada žinau, kad prašys parodyti kuprinę, kad nesutiksiu ir galų gale teks bendrauti su apsauginiu. Praktiškai visada vienu ir ne visada mandagiu.

Kai būna mandagus ir „normalus“ - su juo kalbu normaliai ir mandagiai. Kai pasitaiko lochas - atitinkama ir reakcija. Šį kartą - antrasis variantas.

Užtveria kelią man ir Virgiui su vežimėliu:

- Parodykite pardavėjai kuprinę

- Ne

- Kodėl?

- O kodėl turėčiau?

Stovi išsiskėtęs ir niekur nepraleidžia. Einu projį - jis laiko mane ranka.

- Patraukite ranką, o jei turite kažkokių pretenzijų - kvieskite policiją.

- Jis prašo iškviseti policiją, - sako per raciją.

- pššš.. tegu pats kviečiasi jei nori.

- Kvieskitės pats jei norite, - pakartoja racijos balsą.

- Man jos nereikia. Aš einu namo, o jei jūs turite kažkokių problemų - kvieskite policiją. Tikrai neturiu laiko su jumis kalbėtis.

- Galime eiti į mūsų kambariuką ir man vienam parodysite.

- Na aš gi jūsų neprašau rodyti ką turite kuprinėje, ar kokiais apatiniais apsirengęs?

- Kai jūs turėsite tokį stažą kaip mano - galėsite nerodyti. (apatinių?)

- Supratau. Prašau patraukti ranką, nes man reikia eiti. KArtoju - jei norite kvieskite policiją ir aš palauksiu. Kitu atveju aš einu.

- Ateikite į pagalbą.. pšššš...

- Pšššš... tegu eina

- Galite eiti.

- Tą ir darau  :)

Palikite komentarąKomentarai
 • kavenskas

  Apsauga daznai dirba parom buna pervarge o atligis kaip ir visor min. uz dinguses prekes bendrai is visu atskaito jei praso parodyti ar sunku tai padaryti nes toke su kuprinem FOLGA aoksiuku is vidaus apsisiuva ir viska vagia o iseinant per gaudykle prakes pazimetos nesukele alermo todel ir tikrina nes toke loxai kai tu vaiksto valandu valandas kekvena dena ir neko nepirke iseina tai ka galvot apsauginiui jei dar pats su kuprine ir atprdai kaip narkosa tyrbut normaliai as kaip su portveliuku kompa nesioju nekad nera prase parodyt ./. Letuviskas stilius jau baigesi su kuprinem folga isklota voge jau pres 15 metu kai senos atsidare ten patobulino dauk kur gaudykles tai janimas sena bajari bando cia taikyt kaskaip pragyvent tai nera reikalo ant to apsauginio pykt jis dirba daznai per 2 darbus gal dar mokosi o cia atsiranda venas kitas asilas kuris isipisineja savo teises irodineja gyvena as tevu pinigeliu ir laisvu laiku kitems prota pasist jesko progos tai klad i kambariuka apsaugos tau ne pro sali butu nutemt

 • Mantas

  Vidmantai, teisingai darot. Jei žmogus nesupranta žmonių kalbos tai nėra prasmės su juo protingai kalbėt.

  Dalis komentatorių matomai iš to pačio sluoksnio kaip 3 rūšies apsauginiai ir nesupranta apie ką kalba eina.

 • nuo

  Aš tiesiog visada vaikštau su kuprine. Specialiai jos neimu

 • ghjmfgthjm

  slėpkitės visi - čičelvaikis iš interneto kraustosi į realybę...

 • Darius

  nepamenu, kam tu i tuos SSS ta kuprine tasaisi? negi visada butina? paskui ir tenka gaisti laika aiskinantis su tokiais apsauginiais. juk jau aisku, kad taip jiems liepta "is virsaus", o kad kai kuriems truksta kulturos bendravime, tai vargu ar juos perauklesi :)

 • Paulius

  Hehe, teko ir man pabendraut su jais tenka. Vis neišsiaiškinam tiesų...

  Tiesa, jiems turbūt toks nurodymas iš valdžios (Panevėžys ar Klaipėda -- jie elgiasi taip pat). Pykti ant jų negali, bet jie irgi turėtų būt žmoniškesni.

 • jkhik

  grybu grybas autoriuis, bando gudresni primest ir dar cia giriasi. Ju toks darbas

 • Andrius Juozulevičius a.k.a. "Chiotas"

  Niekada nerodau kai paprašo, tačiau tokio bendravimo neteko užturėti :)

 • kukumalu

  to ginantiems apsauginius:

  esme kad tokia problema yra praktiškai tik senukuose, kodel maximos, arba kad ir elektronikos parduotuvese tokiu nesamoniu nera?

 • Svajūnas

  Man panašiai buvo, tik aš ėjau su kuprine ir paprašė pasidėti spintelėje, sakau: "prie spintelių yra užrašas, kad už paliktus daiktus neatsakote, o čia yra nešiojamas kompiuteris", tuo ir baigėsi,žinoma PC kamputį parodžiau :)

 • nuo

  Yra trijų tipų apsauginiai Senukuose.

  1. Mandagūs arba normalūs. Su jais visada pasikalbame, pasijuokiame ir išsiskiriame

  2. Neutralūs, kuriems dzin ir jie tave iškart paleidžia. Tokie įprastai jau būna susidūrę su tokiais kaip aš.

  3. Lochai, kurie buki ir tik taip jaučiasi „galingais“. Su tokiais atitinkamai ir bendrauju. Šitie ne tik visiškai neišmano ką gali ir ko ne, bet ir nesupranta argumentų.

 • na

  issikalineja autorius ir tiek. kaip rusai sako "detstvo v zope zaigralo". vienas erelis autobuse kabinejosi prie mergaites, rekdavo o i visus zmoniu pasisakymus atsakydavo,kad zino savo teises. o jam buvo tik 13metu. toks pat ir autorius, nors jau pagal pasa suauges vyras, bet vis dar paaugliskai kovoja su sistema. jei nepatinka tai keisk ja, istatymiskai tai galima padaryti.o kol kas juokinga ir graudu.

  Apsauginis koks jis bebutu visgi yra darbuotojas ir klizma gaus tikrai uz tokius klientus.Kiekvienas apsauginis turi vietine elgesio instrukicja ir vadovaujasi ja o ne savo nuoziura.

  Teko matyti is arti sekmadieni viena atveji. Dvi bagotos kaimietes usipuole prekybcentrio infoirmacijos darbuotoja. Isvadino ja debile ir panasiai, o tik del to ,kad ji prase pagal instrukcijas uzsiregistruot paimant vaikiska vezimeli.

  taip pat rasliavos autorius, jei neisvadino debilu apsauginio,bet tesiog spjove jam i veida pazemindamas jo vykdoma darba.

 • Pilietis

  Gerai padarei. Jei jau is apsauginiu nereikalaujama elementariai zinoti istatymo (asmens ir turto apsaugos) kuris tiesiogiai liecia ju darba.... belieka juos aukleti pilietinemis akcijomis. Saunuolis. Rasau 10 :)

 • pow

  na iš vienos pusės juokinga, iš kitos tai ne. REalybėje gi apsauginiai gauna „velnių“, jei kažkas būna pavagiama ir spėju dar jei taip praleidžia nepatikrinę. Dėl to į senukus ir vengiu eiti. Ypač kai labai labai seniai vieną kartą manęs net nenorėjo įleisti į parduotuvę ir liepė pasidėti kuprinę į tą dėžę. Bet šiaip ne taip paaiškinau, kad mano kompas toje kuprinėje gal net brangesnis nei jūsų mašina, o jūs už tai neatsakot...

 • sm

  is esmes koks blyn apsauginio reikalas ka as nesioju kuprinej? Gal gum lele ar slaptus firmos dokumentus? Jei mano, kad esu vagis tegu kviecia policija. Pritariu! O ju daiktu saug dezes- tik siukslem ismest.

 • abzojus

  geriau su jais neprasideti ir neprovokuoti juk nesenai kaune mirtinai susparde viena del degtines butelio,juk ten urlaganai dirba kvadratinem galvom turbut net be pradinio issilavinimo

 • Simas J

  Nesuprantu tokio išsip%##ėjimo. Apsauginis dirba savo darbą ir tiek. O visas jo nemandagumas - tik atsakas į jūsų išsidirbinėjimus. Kaip šauksi taip ir atsilieps...

 • Ūžesiai ausyse

  O nebandei ką nors linksmiau suskelt? Pavyzdžiui,- "Žmoną tašėj slepiu", arba - Alfa Romeo. Paprašys parodyt, o tu išsitrauki Alfa Romeo modeliuką ir parodai. :D

 • nuo

  Nebijau, nes jie neturi teisės manęs sulaikyti ar nuvesti kažkur be priežasties

 • abzojus

  o nebijai kad viena karta busi jega uzlaustom rankom nuvilktas i ju kambariuka? tada bus iskviesta policija ir tau nematant i kuprine bus prikista \'vogtu prekiu\'?

 • Ričardas

  Man visada ta pati situacija ir tenka elgtis labai panašiai :)

 • Ūžesiai ausyse

  O kodėl tavo reakcija tokia gynybiška?

 • buržujus

  Nors aš pats visada tingiu terliotis ir parodau (nes vis tiek į kuprinę kraunu pirkinius), man labai patinka tavo šitos kartkartėmis pasirodančios istorijos :)

 • pilkutis

  haha! sitiek metu vis dar veikia tas pats bajeris! :D

 • bartaz

  Neblogas šis variantas :D