Cookie Consent by TermsFeed

ixaon

iš serijos „ixaon“:

2005-06-16
Belieka tik atnaujinti puslapį, tuo nutildant kai kuriuos gerai apmokamus lordus Hau-Hau- o tie skalambija, esą mūsų dizainas kopijuotas. Savaime aišku, šmeižtas, bet argi lordai Hau-Hau kada nors sakė tiesą? Nebent vaikstėje, kai mamų ant puoduko prašėsi... O gyvenimas eina - ir kartu su juo žygiuoja literatūrinės laisvės vėliavnešys - ekuryba. Darbas, kurį pradėjome, pasiteisino. Mes žengsime pirmyn, įveikdami visus įmanomus ir neįmanomus sunkumus, nes kiekviena kliūtis tik stiprina norą nešti laisvę, kiekvienas sunkumas tik dar labiau skaitina norą nugalėti.

Klausimas tiems, kas skaito: kaip galvojate, ar įmanoma situacija, kada prieinate prie silpno žmogaus, jį užmušate visų akivaizdoje ir nueinate, nes nė vienas policininkas, nė viena prokuratūra ar STT jūsų nepalies? Tiems, kas sako - "ne, tai neįmanoma" atsakau - gerbiamieji, atsilikot nuop gyvenimo. Žmogžudytsė JAU įteisinta. Legalu. Vieša. "Kaip?" - manęs paklaus - "kas legalizavo? kada? Kokie basajevai?". Visai ne basajevai o didžiulė valstybė - JAV, leidusi užmušti savo pilietę Schiavo.
Palikite komentarąKomentarai
  • Pff

    Ir manai ixaon kad pasakei ka nors nauja? Zmogzudyste naturali atranka atsiradus nuo pradziu pradzios. Tik sendien ji(zmogzudyste) igavusi kita pavidala apsireiskia visur kur zmoniu protas prisirises prie valdzios pinigu ir zemiskos mterialybes labiau nei prie meiles. O kad USA yra visu situ dalyku "ispazineja" tai nieko keisto kad mirtis pasirinko tokia vieta kur yra lengviausia isitvirtinti.

  • che che

    o as maciau ixaona. kaip atrodo. ekurybos forume:)

  • ruda lape

    nusibodo jau tie ixaono papezejimai,pradzioj tai buvo idomu,dabar jau tikrai nusibodo