Cookie Consent by TermsFeed

išplanavimas 2

prieš tai buvusiame poste matėsi kaip atrodė architekto eskizas. aišku, kad jis tik šiaip sumėtė erdves, bet... pasėdėjau ir excell pagalba susipaišiau kaip aš norėčiau ir kaip įsivaizduoju:svečių kambarys. jis viršuje, kairėje. baldai išmėtyti belekaip, tiesiog pasižiūrėjau ar daug tilptų. valgomasis stalas iš oro nupieštas, todėl sėdimų vietų kiekis tikrai neatitinka realybės. langai tik įpiešti, galutinis variantas bus su architektu sugalvotas. taigi, kampinis židinys viduje, o iš išorės - lauko. bendras kaminas. šalia židinio stiklinės durys išeiti į lauką (terasą). prie virtuvės galvoju pasidaryti didelį akvariumą.

virtuvė. virtuvė atskirta nuo kambario siena. taip sėdint kambaryje nesimatys kas darosi virtuvėje, ar prikrauta purvinų indų ir pan. virtuvės kampe langai, prie jų - nedidelis valgomasis stalas su 3-4 kėdėm.

pirtis. pirtis aiškiai suplanuota. mėlyna spalva paymėtas dušas, raudona - pirtis, pilka - persirengimui ir drabužiams susikabinti, ruda - spintelė. iš pirties išėjimas į lauką, didelis langas.

tualetas. atitvėriau nuo kambario siena. prie pat pirties.

boilerinė. aplink tualetą - boilerinė. taip pat čia stovės ir skalbykla. turi būti išėjimas į lauką.

koridorius. prasideda antra namo dalis. įėjimas į namą prie pat virtuvės. koridoriuje spinta, sukabinti dėvimus lauko drabužius ir svečių drabužius. iškart po dešine garderobinė.

darbo kambarys. iš tiesų kiek didokas gavosi, bet jis liko po to, kai visus kitus kambarius susiplanavau taip, kaip norėjau. na jame galima pasistatyti knygų lentynas, staliuką, odinius baldus ir t.t. :)

kambarys. žemiau garderobinės bus kambarys. gal vaikams, gal šiaip.

miegamasis. kairiajame apatiniame kampe yra miegamasis. vaizdas į rytus ir pietus. iš kambario įeinama drabužinė.

kambarys. dar vienas kambarys dešiniajame apatiniame kampe. greičiausiai vaikams, nes yra drabužinė.

vonia. liko tik vonia. gražiai atsitveria dušo kabina ir likęs plotas gali būti apstatomais pagal pageidavimus.
Palikite komentarąKomentarai
 • nuo

  Ponai architektai ir kiti panašūs. Jau sakiau ne kartą ir pakartosiu po šiuo įrašu - jūsų tokie komentarai neduoda jokios naudos nei skaitytojams, nei man. Juo labiau neparodo jūsų sugebėjimų. Taigi, geriau visai nerašykite nei rašykite, kad tai yra gerai ar šūdas. Net nesiveliu į kitas diskusijas, nes nelabai yra su kuo.

 • dariuxs

  :) zemiau uz isdestyto projekto esancios namo dalies isdestymo nesuprantu nei logiskai nei kitokiu budu. 10 duru ir 4 kambariai ... Realiai pabandyk isivaizduoti ta vaizda ir ta ilga kolidoriu... Scary...

 • arch

  nu 10 balu! cia kaip architektas sakau .. dar tokio prikolo nemaciau :D anksciau kolegos dar studiju metais ir coreliu pabraizydavo o cia dar kieciau ;)

 • siaip

  aisku seniai rasyta, bet planas apacioj nekoks. koridorius issisakoja ir be reikalo ismetama erdve. geriau i kamgarius is tiesaus koridoriaus iejimas, o i miegamuosius isileistu giliau koridorius ir is jo i kaire ir desne. tai nebutu koridoriu labirintu ir vietos kambariuose daugiau.

 • Tomax Sin

  Senas sitas tavo post'as, bet taip netyciukais uztaikiau ir va dabar skaitau kaip gera knyga (arba Sluotos kalendoriu, nes atsiminiau, kad knygu nemegstu) ir galvoju... nu blemba saunuolis tu! Maladiec! Ziuriu tu kaip ir as netingi su kitais pasidalinti mintimis ir fotkem. Pagarba. Tikiuosi ciki namukas gavosi ir bankas uz paskola galvos nenulupo. Sekmes!

 • li

  ir dar dėl židinio? kuriam galui šildyt išorinę sieną? gal reiktų padaryt taip, kad ir gražu ir šilta, ir už židinio esanti patalpa įšyla :)

 • li

  jeigu dažnai svečių bus (o vėliau dar ir vaikai), manau reikia antro wc. :)

 • diudia

  čia gerėliau, bet irgi su savo blogybėmis

 • T.

  o ar ne labiau apsimoketu du? antras palepes tipo du kambariukai ir vonia?

 • nuo

  Vieno aukšto namą statysiu :)

 • T.

  toks didelis pirmasis aukštas? o antro nebus?

 • vytas911

  nu man sitas geriau atrodo ;)