Cookie Consent by TermsFeed

Gyventojų surašymas elektroniniu būdu

Na ką, susirašiau ir surašiau visus, kurie gyvena kartu. Viskas labai gerai, paprastai padaryta, išskyrus pora vietų. Viena neesminė, bet visada liko neužpildyta, o tai reiškia, kad klausimas ne vietoje. Kita didesnė ir man užtruko ilgai, kol sugebėjau susitvarkyti.

Tarkim Bute gyvena A, B ir C asmenys. Tada pildai visus juos. Pirmiausia A. Po to B. B jau reikia nurodyti ryšį su A. Po C, kuriam reikia nurodyti ryšį su A ir B. Logika sako, kad pildant C ir gavus sąrašą su A ir B, aš turiu nurodyti kas šie asmenys yra C. Tarkim sūnus ir dukra. O pildyti reikia atvirkščiai. T.y. kas C yra šiems asmenims (mama, mama). Iš principo čia nėra nieko blogo, bet visada žmogui norisi sąrašė nurodyti prie kikevieno kas jis toks, o ne jam kuo yra kažkas.

Žinau, kad bambu, bet ties tuo užtrukau nemažai laiko, todėl atkreipiu kitų dėmesį.

O šiaip labai pagirtina ir labai neblogai viskas padaryta.

Palikite komentarąKomentarai
 • angelas

  O man visiškai neleido susirašyti elektroniniu būdu, visaip kaip bandžiau, atsakymas - toks žmogus nerastas. Gerai, pamaniau, visviena vaikščios surašinėti, nėra ko pergyventi. Ir kaip jums patinka, šiandien jau devinta diena o pas mus niekas nebuvo atėjęs. Nebuvau išėjusi iš namų vien tik dėl šios priežasties. :o) Tai dabar man kyla klausimas - kas dabar? :o)

 • vilkas

  Tai tik pinigų eilinis plovimas-nauja valdžia-nauja tvarka.Tas pats kas atsakinėti į prokuroro klausimus. Juk mes esame informacinėje sistemoje,o kam dar vaikyti papildomai žmones?Tikriausiai nelabai suvokia savo funkciją.

 • hm hm

  aisku paskutinem dienom bandymai vyko,bet neveikia ta sistema..

 • Jolita.

  Nesąmoninga sistema. Koks čia gyventojų surašymas jeigu klausimai visai ne apie tai, tik iš pradžių tipo vardas, pavardė, asmens duomenys, o po to ir kokiu kuru namus kūrenate ir iš ko gyvenate, ir kokios nuotekos ir t.t. Kaip ir visur žmogus yra prispaustas į kampą, o ir sistemą dar tobulinti ir tobulinti, nes per dvi dienas taip ir nepavyko susirašyti.

 • nusivylusi

  paskutine surasymo diena nuo pat 16 iki 24 niekaip nepavyko prisijungti ir surasyti duomenu.Kam tuomet reikalinga ta skambi reklama-visi kas nori ir gali-jei serveris neveikia.Ir uz ka pinigus moka, kad pasinaudoti paslauga negali?

 • mėšlas

  savo motiną įrašiau paskutinę ir meta klaidą, kad ji negali būti senelė 5 vaikam. Skambinau nemokamu- ryšiai nustatytiteisngai. Patarė ištrinti ir surayšti per naują- tas pats šūdas. Tad lauksiu surašinėtojų. Bet iš naujo,nuo vyriausio tikrai nepildysiu. Tegu sistemą tvarko kas atlyginumus gauna.

 • Andrius

  Man lyg problemų nekilo, tik gal porą klaidų buvo išmesta :) šiaip gerai padaryta. bet jau pinigų plovimas, nerealus. 30lemonų ant viso surašymo... 7000 surašinėtojų dar bus... visai norėčiau savo miestelyje prasieit po daugiabučius, kad surašyt juos. turėtų gan neblogai išmokėt :)

 • Puokštei bananų

  Bet niekas nedraudžia surašymą tęsti vėliau.

  Aplamai, man asmeniškai buvo viskas aišku, išskyrus su tuo namu ūkiu - kitu asmeniu. O ir pati sistema pasiėm duomenis apie buto metus (maniau, kad butas naujesnis :)), kvadratūrą, dar kažką. Progresas pukus - mažiau vaikštukams darbo.

 • Gift

  Forma netestuota su Mac kompiuteriais - neleidžia prisijungti.

 • Daalius

  Kažkokia nesąmonė tas surašymas, viską jie turi žinot.

 • 2 Ausra

  Pries gimstant juk gyveni 9 menesiu mamos pilve ;)

 • Aušra

  Surašant duomenis apie neseniai gimusį vaiką, vis tiek tenka nurodyti iš kokių pajamų jis gyveno pernai metų pradžioje.

 • sm

  valdzia visiskai isnaglejo- nesugeba pati pasikelti duomenis, kur zmogus registruotas, kokia alga is sodros ir vmi duonbazes, kiek vaiku turi ir tai jau paslaptis. Bardakas. Bedarbiu birza vadinasi pinigu plovykla, nes duomenis nepatikimi. Jei turiu 2 butus, koks ten valstybes reikalas kiek h gyvenu pirmam kiek antram bute.

 • Auris 2 praeivis and 2 puokste babanu

  O kuo tau TIFF blogai? Tai vienas iš formatų, kuris rekomenduojamas dokumentų archyvavimui. DOCX nerekomenduojamas. TIFF į PDF nesunku konvertinti.

  O kai bobutės ateina į namus ir vienas šeimos narys surašo už visus, tai jau nėra žlugdomas suskaičiavimas emigracijos lygio?

 • Silas

  man tai užkliuvo kad formos tikrinimas vyksta tiek spaudžiant "toliau", tiek "ankstesnis". t.y. negali sugrįžti į prieš tai buvusį puslapį pilnai neužpildęs esamo

 • praeivis

  Ieva, visiems reikia - tie kur bute gyvena irgi.

 • Puokštė bananų

  Beje, surašymas elektroniniu būdu automatiškai sužlugdo keliamą tikslą "nustatyti realų emigracijos mąstą".

 • Ieva

  Girdėjau skundų iš žmonių, gyvenančių ne bute, o name, kad reikia žiauriai daug visko nurodyti, net kokiu kuru šildaisi. Manyčiau, perlenkta lazda.

 • praeivis

  Ne tik savo bet ir praktiškai bet kurio gyvenamo būsto kvadratūra galima pasitikrinti registrucentras.lt ir visiškai nemokamai. Iš kitos pusės niekas nereikalauja nurodyti tiksliai :)

  Dėl to nepatogumo kokie santykiai tarp A,B ir C, tai viskas priklauso nuo to kas pildo. Bet šiaip viršuje aiškiai parašyta kaip elgtis :)

  Mane tai labiausiai nustebino, kad užpildytas formas galima parsisiųsti tik TIFF formate. Ne PDF, ne DOCX, bet TIFF o.O

 • Puokštė bananų

  Man nepatiko kad asmenys tiesiogiai pririšti prie gyvenamosios vietos, ir kad daugelį informacijos privaloma nurodyti. Norėčiau nenurodyti gyvenamosios vietos. Ir nežinau namo statybos metų. Kaip ir nežinau buto kvadratūros. Aišku ta kvadratūra būna nurodyta šildymo sąskaitose, bet tai reiškia kad negaliu sąžiningai sudalyvauti surašyme tuo metu nebūdamas namie ir nepasiknisdamas po šildymo sąskaitas. Žodžiu, norėčiau gyventojų surašymo, o ne gyventojų-ir-būstų surašymo.