Cookie Consent by TermsFeed

Gerai, kad Valentino diena yra sekmadienį

Nežinau kelintais metais Lietuvoje pradėjo švęsti Valentino dieną. Nežinau kada ją pradėjo švęsti pasaulyje. Nelabai man ir įdomu. Džiaugiuosi, kad šiemet ji yra sekmadienį.

 • Sekmadienį neteks šypsotis tau širdelę dovanojančiai kolegei.
 • Sekmadienį neteks aiškinti klasiokei kodėl tu jai nedovanoji širdelės, nes ji tai padarė.
 • Sekmadienį gali niekur neiti ir galvoti, kad širdelių niekur neprikabinta.
 • Sekmadienį gali važiuoti švęsti Užgavėnių į Rumšiškes, Trakus, Kernavę ir tikėtis, kad širdelių ten nepamatysi.
Iš tiesų tai man niekada nepatiko Valentino diena. Ne todėl, kad ji ne lietuviška. Net ne todėl, kad ji raudona. Tiesiog niekada nejaučiau šiai dienai nieko. Teisybės dėlei reiktų pasakyti, kad aš dovanojau širdeles Valentino dienos proga! Ir reiktų pasakyti, jog visada tai dariau todėl, kad to reikia. Juk mergina, greičiausiai, supyks negavusi gėlių, širdelės...

Su Valentino diena jus. Aha...
Palikite komentarąKomentarai
 • Ieva

  Mes irgi nešvenčiam. Ir tikrai gerai, kad savaitgalį - DAUG mažiau jaučiasi ta nesąmonė. Na, praktiškai ir visai nepasijuto, išskyrus kelis perskaitytus straipsnius apie savaitgalio renginius;)

 • margariux

  Trakuose buvo faina :)

 • vardas

  Na, mes valentindienį laikome paauglių diena, ir nešvenčiam. Randame ir asmeniškesnių progų. Širdučių dovanojimas kam pakliuvo tai visai be ryšio, na bet paaugliams tokie netikri dalykai gal ir svarbūs.

  Nors va kovo aštuntoji man patinka, paviršutiniška seksistinė šventė, tačiau nesusireikšminanti.

  Jeigu šnekame apie patinkančias ir nepatinkančias šventes, tai dar paminėsiu kalėdas. Visada buvo nuostabi šventė, kol nebuvo atsiskirta nuo rusų ir sugalvota, kad per jėzaus gimimą turi ateiti senis šaltis. Gal čia taip norėta sumenkinti naujus metus ir sureikšminti kalėdas, tačiau nuo to tik paviršutiniškumo į kalėdas įnešė. Bent pas mus dabar juokingai gaunasi, kad aš žmonai dovanėles dovanoju per kūčias, o žmona mane sveikina per naujuosius metus :) Velniai žino kaip reikės daryti kai bus vaikų..

 • Mantas

  Smagu kad šiemet su užgavėnėm sutapo, tai net pamiršau, kad tokia buvo :) Žmonės geriau kaukes tegul pasidaro, o ne širdeles perkelioja. Tiesa sakant šiemet išskirtinai pajaučiau, kad užgavėnėse trūko kaūkių. Kitais metais nusprendžiau ne tik šventėj sudalyvaut, bet ir kauke rimtą pasidaryt :)

 • Alig

  Pritariu. Uzknisa si svente.

 • Adis

  Na, pirmąją "valentynkę" mokykloje prisimenu 1994-ais. Ir tuo metu tai buvo kažkas naujo ir cool, ir dar be viso to rausvo kinietiško šlamšto - visos širdelės buvo rankų darbo. Atsimenu, per visas pertraukas koridoriuose muzika GARSIAI grojo, o tai tuo metu buvo dar gana neįprastas dalykas. Ir pamokos kažkokios linksmesnės būdavo. Bet kokiais 2000-aisiais viso to jau buvo per akis.

 • Originalas

  Čia tik dar vienas išmislas, kaip moters diena ir t.t. tik dovanok viską, arba tik pamiršk padovanoti... :D Kai kokia vyru šventė, tai reklamos jau savaite prieš nesisuka, o pardos akcijų nedaro ta proga.

 • dariuxs

  nesiparinkit ant tos sventes jei negavot sirdutes ar grazaus sveikinimo :D

 • Ernestas

  Atrodo, suprantu šventės koncepciją, bet niekaip nesuprantu žmogiško mentaliteto į šventės šventimą įtraukti visus aplinkinius. Čia kaip bučiuotis labai viešoje vietoje - kitiems, kurie tuo metu to nedaro, tiesiog nepatogu...

 • Eugenijus

  O mes su savo zmona jau seniai nutarem jos nesvesti. Diena kaip diena, o visas tas triuksmas aplink ja naudingas tik verslininkams :)

 • Aleksandras

  Didžiausias absurdas su ta švente, kad ją padaro visuotine, vos ne valstybine. Kai realiai, bent jau mano supratimu, tai turėtų būti intymi šventė, neišeinanti už dviejų širdžių ribų. Bet ne, vis tiek viens kitam dovanoja tas visokias širdeles kaip kiaušinius per Velykas. Net tėvai savo vaikams, jau nekalbant apie kolegas.