Cookie Consent by TermsFeed

geologiniai tyrimai

taigi, nutarėm su architektu, kad reikia pasidaryti geologinius tyrimus. aišku, čia jis man taip patarė. aš, savo ruožtu, vakar pasiskaičiau apie pamatys, kai jie daromi ir panašiai. ir pats dabar suprantu, kad tikrai reikia pasidaryti geologinius tyrimus. norisi, kad pamatus teisingai sukonstruotų. paskambinus pasakė, kad porą savaitėlių pas jį eilė jau yra ir man paskambins.

dar pasirašiau ant prašymo, kurį nuneš į savivaldybę, elektrai įvesti. sakė iki mėnesio trunka viskas ir po to jau turėčiau žinoti kas, kaip, kada ir kur.

dar pasirodo tikslūs matavimai reikalingi ir projekto derinimui. be jų niekas nepatvirtins projekto. taigi, statybas, ko gero, teks pradėti be leidimo :)
Palikite komentarąKomentarai
 • draugas- rasai

  Kas pasakė, kad apkrovos mažos? Su kuo lyginate? Ka suprantate apie pamatus? Jeigu statote senovišką medinę trobą su moline asla, tai vis tiek rąstus reikia atremti ant akmenų. be to, iš kur žinote ar statote namą ne ant durpinio grunto ar kokio buvusio šiūkšlyno?

 • nuo

  Konstruktorius skaičiavo apkrovas. Suprantu, kad paskaičiavo su didele atsarga, bet aš neplanuoju kito namo statytis sau. :)

 • Rasa

  Geologiniai tyrimai, statant vieno aukšto namą, visiškai nereikalingi, pinigų išmetimas į balą. Nebent konstruktorius skaičiuos pamatus, o gyvenamiesiems namams to niekas nedaro, nes apkrovos nėra didelės. Įdomu ar panaudojai (gal arch. naudojo)tyrimų duomenis :)?

 • nuo

  dar tiksliai nežinau, bet šiaip pažįstamų pora elektrikų turiu. tai reiks su jais tartis :) ačiū

 • Chilum

  ar jau susiradai elektrika? jei ne, rasyk man robas eta area lt turiu viena kontakta, kuris man dare, likau labai patenkintas tiek kaina, tiek kokybe. Galeciau rekomenduoti jei reikia.

 • vytas911

  aš tą knygą skaičiau - sakykime yra dalykų dėl ko verta tai padaryti.. yra ir dar viena to paties autoriaus knyga - "kaip aš įsirengiau namus" tai šita matosi buvo parašyta nes autoriui babkių reikėjo tai ant anos knygos sėkmės ir dar vieną išleido... prastesnė jei ką.

 • nuo

  Dieds: tai pasidarysiu. Dabar tik atšils normaliai, varysiu moliu apkasiu šulinį ir pabetonuosiu nuolydi, kad vanduo nuo viršaus nesisunktų

 • nuo

  neskaičiau, bet įtariu, kad bus kažkokio močnai pasikėlusio aprašymai kaip jam gerai sekėsi ir, kad visi kitaip darantys yra lochai.

 • Dieds

  Pasidaryk dar ir vandens tyrimus. Daug kur tenka 100 metrų gręžti, kad nebebūtų nitratų.

 • Vytenis

  namą statai, o knygą kaip aš namą stačiau turi? :)