Cookie Consent by TermsFeed

geologija

jau turiu geologo surašytą bylą. taigi, jis gręžė 5 m: apie 0,3 m yra dirvožemis, po to vien molis. pamatams užteks gręžti 2 m. nuotekų sistemai nebus kur nubėgti, todėl gali tekti daryti ne tik nuotekų valymo sistemą, bet ir dar vieną talpą išbėgančiam vandeniui. vandeniu teks laistyti sklypą, mišką. blogiausia žiemą, nes tada bus ledas :)

dar dėl vandens. patarė nedaryti iškart gręžinio, o išsitirti šulinį. šulinio gylis yra apie 10 m, todėl tikėtina, kad vanduo jame bus geras. paviršiniai vandenys neturi prasisunkti, nes labai storas sluoksnis tankaus molio. jei daryti gręžinį, tai jo gylis greičiausiai būtų apie 60-80 m. kaina - 20-30 tūkstančių. na, manau, išsitirsiu šulinį. jei vanduo ten greitai rinksis ir bus švarus, galėsiu naudotis juo. bus daug pigiau. be to elektros sąnaudos tikrai didesnės būtų gręžiniui, nes iš tokio gylio pakelti vandenį jos reikia daugiau nei iš šulinio. taigi, reiks dabar kažkada nuvažiuoti, šulinį moliu uždengti aukščiau ir aplink išbetonuoti. tada išsiurbti, pasiskaičiuoti kiek į šulinį telpa. po to matysis per kiek laiko prisirinks vandens. tą vandenį reiks nuvežti ištirti.
Palikite komentarąKomentarai
 • laima

  gal galite rekomenduoti geologą?

 • nuo

  Aš mokėjau 400 už dvi skyles

 • AliG

  Kiek kainuoja geologinis tyrimas?

 • nuo

  tai ir darysi ledą kažkur. pats šulinys neužšals, nes uždengtas bus, bet vandenį teks kažkur dėti. taigi pilsi kur turėsi. man miškas šalia, tai galėsiu ten :)

 • vytas911

  gal galėtum konkrečiau apie nuotekų sistemos nubėgimą? suprantu, kad realiai vasara galima laistyti, bet ką daryti žiemą? ką sako specialistai?

 • nuo

  o kaip jis valomas?

 • vytas

  na jei bus blogi vandens rezultatai, vertėtų išvalyti šulinį. Šiaip visi spjauna į šulinio valymą, bet kaip praktika parodė, vanduo po tokio valymo pagerėja 5 kartus

 • Dieds

  Vandens tyrimus Žolyno gatvėj daro. Labai retai kur vanduo iš šulinio švarus būna, nes sovietmečiu chemikalus tokiais kiekiais pildavo, kad baisu :(