Cookie Consent by TermsFeed

Garantinis laikotarpis

Visi labai giria Makita įrankius, bet man vos kelis kartus pasinaudojus bulgarke - ji ėmė ir sulūžo. Ji buvo pirkta kartu su kitais įrankiais, taigi 2007 m. balandį. Ant garantinio lapelio parašyta, kad garantinis laikotarpis yra 1 m. Kaip ir pasibaigė? Pasiskaičiau ir... pasirodo visai butinei technikai ir pan. dalykams yra ne mažiau 2 metų. Visiškai nesvarbu tai brangi ar pigi įranga, kiniška ar japoniška, didelė ar maža. Tiesa, jei ji svetia virš 10 kg, tai pardavėjas dar turi pats pasiimti iš jūsų namų.

Nuvažiavau į mano labai mėgstamus Senukus ir garantinis priėmė net nieko nepasakęs apie tai, kad tik metai. Taigi, tokiu būdu jie atsijoja kokių 90-95% žmonių.

O kas nežino, tai batams irgi dveji metai garantija yra  :)

Palikite komentarąKomentarai
 • Giedrius

  a vot cia tai tikrai geras, zinosiu ir draugams papasakosiu

 • biesas_

  LIETUVOS RESPUBLIKOS VARTOTOJŲ TEISIŲ GYNIMO Į S T A T Y M A S 1994 m. lapkričio 10 d. Nr. I-657 Vilnius TREČIASIS SKIRSNIS PREKIŲ IR PASLAUGŲ KOKYBĖ IR SAUGA *4. Jeigu prekei nenustatytas kokybės garantijos terminas, vartotojas reikalavimus dėl prekės trūkumų gali pareikšti ne vėliau kaip per 2 metus nuo prekės įsigijimo dienos.

 • varpininkas

  dar pagalvojau - jei visa tauta zinotu, kad visai tokiai technikai turi buti duodama 2 metu garantija, tai visokiose maximose ir norfose irankiu skyriai butu panaikinti, nes ten stumdomi technikos sedevrai daugiau kaip poros dienu nelaiko.

 • varpininkas

  su batu garantija tai visokiu linksmybiu buna. Pries kokius pora metu pirkau apava ir po savaites devejimo vienas eme ziovauti. Nunesiau atgal, nes mokejau tai kaip uz gerus. Pardavejos ziurejo kaip i koki uzkietejusi nasarnika. Vienos ju fraze "kas bus jei kiekvienas nunesiojes atnes", uzvirino krauja kaip reikiant. Galiausiai viskas issisprende be krauju. Atgavau pinigus...

 • VD

  http://docs.google.com/Doc?id=dcdfpntp_31d32sddhq

 • Auris

  Nugi jolki matalki. Surinkau atgal as savo ta UPS'a, tipo nelieciau ir nesiu grazinti. Pradejau ieskoti kiek gi kainavo ir ziuriu kad cekio neturiu (likes darbe ar kazkur), bet tai dar neblogiausia. Pasiziuriu i garantini lapa, o ten uzrasyta kad pirkau ne 2007 metu ir 12 men garantija, o 2006 ir 24 men garantija. Nu zodziu nieko man neiseis pasinaudoti :(

 • Auris

  Dekui uz atsakyma. O gal dar gali pasakyti istatymo pavadinima ir numeri? Kad nuejes galeciau akis padraskyti, jeigu sakosis pardavejai :)

 • nuolaida

  Tomai: garantinis yra prieš kasas, tai nėjau į salę :)

 • nuolaida

  Galima taip pat. Kompui taip pat 2 metai garantija.

 • Auris

  Na bulgarke nera buitinis prietaisas, tai sakykime priskiriame prie "pan. dalykams". O gal gali pakonsultuoti del UPS (nepertraukiamo maitinimo saltinio)? Galima ji priskirti prie "pan. dalykams"? Nes kazkaip apydna kai nustoja veikti lapkricio 20 diena, o lapkricio 28 pamatai kad garantinis buvo vieni metai iki lapkricio 24 :(

 • Tomas

  Neliepė vėl kuprinės kraustyt? :)