Cookie Consent by TermsFeed

Elektros lempučių garantija

Nusipirkome 5 energiją taupančias lemputes. Toks šviestuvas. Susukome ir po savaitėlės viena pradėjo silpniau šviesti. Ne gana to, šviesa kažkaip lyg į rausvumą. Specialiai nevažiavom į Ermitažą, nes kelionė kainuoja, o šiais laikais krizė. Taigi, kai prisiruošėm į Akropolį, tai paėmėm ir lemputę.

Ermitaže pasakė, kad elektros lemputės nekeičiamos, nes jau praėjo 14 dienų. Į užrašą ant pakuotės parduotuvės darbuotojai nenorėjo žiūrėti. O ten parašyta, kad švies ne mažiau kaip 8000 valandų. Tai yra daugiau nei 333 dienas neišjungiant. Kadangi dabar krizė, tai negalima palikti taip ilgai degančių lempučių.

Taigi, jei kam taip nutiks dabar galite žinoti, kad: jei ant čekio nenurodytas garantijos laikas (o jo ten nebūna), reiškia garantija yra du metai. Ir nesvarbu kaip tam pardavėjui atrodo.

Taigi, lemputę pakeitė į naują.

Palikite komentarąKomentarai
 • Dariau

  lempute gali kainuoti 50 LT ir ka po keliu dienu sugesti-nebesviesti , tai ir reikalinga garantija. 50 lt - dideli pinigai:)

 • besidomontis

  prieš porą mėn. pabandžiau pakeisti lemputes BAUHOF\'e, buvo reikalų, bet dėl sportinio intereso nepagailėjau laiko ir nervų. Rezultatas - lemputes pakeitė, bet reikėjo kreiptis į Nemaisto prekių kokybės inspekciją, bauhofas grasino teismais, inspekcija bandė ir mane atkalbėti ir t.t. Beje, lemputės perdegė po 14 mėn nuo pirkimo dienos.

 • ser

  2009-12-31 12:55 Dariui

  Gamintojai įskaičiuoja į kaina ir busima broką, nors puikiai žino, kad didesni pirkėju dalis, dėl broko, mažaverčiu prekių negražins, dar tiek pat negražins dėl nežinojimo..., ir tik maža dalelė gražins dėl savo biudžeto, ir tik vienas -kitas atsiras toks kaip jus, kuris eksperimentuos su kratimu ir..., bet visi aukščiau minėti piliečiai bus jau su kaupu sumokėję...

 • nuo

  Šiaip įprastai garantiją suteikia ne pardavėjas, o gamintojas.

 • smalsutis

  yra, jei pardavejui kyla itarimas, jiems pavaldu atiduoti preke i garantini remonta ekspertizeizei,

 • Darius

  Onutei: patikslinu, ne kaip as prasukciau, o kaip bet kas kitas prasuktu, jei yra tokia galimybe. dariuxs: tai kas apibrezia ta nenokybiskumo/gamybos broko savoka?? Tarkim, jei paimsiu "taupiaja" lempute imesiu i vandeni, po to bandysiu jungti, ji tarkim nebeveiks, isdziovinsiu ir nunesiu keisti, ar gali zalias konsultantas nustatyti, kad ji nesviecia del gamyklinio broko ar del neteisingo naudojimo? Va todel ir noriu issiaiskint ar yra sugalvotos kokios apsaugos, kad apsaugot ne tik vartotoja, bet ir pardaveja. Ar tai tiesiog nurasoma i nuostolius? Gal kas tiksliai zinot?

 • dariuxs

  visas nekokybiskas prekes privalo keisti! Kokybiskos elektros lemputes nekeiciamos!

 • Ona

  Darius masto lietuviskai :) kaip cia galima butu ka prasukt :))))) pralinksminai juodai, aciu !

 • Darius

  dailininkui: parodyk kurioje vietoje taisyklese isskirta kad 2m garantija taikoma butent "taupiosioms" lemputems??? Jei nera isskirta, vadinasi visos lemputes sioj vietoj vienodos ar ne?... Kitas klausimas, kaip irodoma, kad atnestas butent tas pats pirktas daiktas. Pvz.: nusiperki ta pacia lempute to pacio gamintojo, to pacio modelio senukuose ir ermitaze po 1 vnt. tarkim po keliu dienu sugedo ta kur pirkau ermitaze, o nunesiau, kad pakeistu i senukus. Jei pakeis, tai gal prekybcentriams reikia isteigti etata, kur darbo pobudis butu visoms grazintoms prekems ieskoti identisku kituose centruose, nupirkti ir po kurio laiko grazinti sugedusiaja preke? Gal yra sugalvota apsauga nuo to?

 • eZiLKA

  Šiaip taupiosios-flourosencinės lemputės kas 10 būna brokuotos ir miršta per pora mėnesių. Kadangi ruošiuosi pas save visas pakeist į taupiasias, reikės įsidėmėt šį reikalą.

 • besidomintis

  turejau daug reikalu su daiktu (irankiai, lemputes, maisto prekes, avalyne ir pan.) grazinimu, kai jie paaiskejo, kad yra nekokybiski, maximose, ermitaze jokiu problemu nekildavo, bet senukuose, iki ir norfose - patikekit, turi parodyti reikiamo teses akto straipsni, arba pradeti skundu grasinti. sunkiau del nekokybisku zaislu, nes pardavejai lyg ir turi isvadas apie ju sauguma, kas yra pagrindine priezastis juos grazinti. ir dar del avalynes - visai avalynei suteikiama 6 men garantija, jei ilgesnes nenurodo gamintojas

 • dali.us

  Kai kurie komentatoriai neskiria katriniu nuo "taupiu" lempučiu. Užzjaučiu juos. O įrašas tikrai geras: reikia šviesti Lietuvos vartotojus. Nesvarbu.. krizė.. nekrizė, bet š... pardavinėti negalima.

 • dfs

  Renaldinis pavaro! Linkiu jau kitais metais nusimauti nuo galvos tą mažą pirkimo krepšelį ir pradėti žiūrėti

 • aleksas

  labai nekokybiskos tos lemputes max menesiuka pasves ir uzges

 • Renaldinis

  ai Vidmantai, jau daraisi sena boba! va jei cia diskusija isverstum i anglu kalba, tai anglai paskaite (kogero ir daugumoje europoje) nesuprastu kame cia daroma problema. va todel ir lietuvoje ekonomika ir merdi, pirkimo krepselis yra mazas, jei visi taip masto ir gilinasi i centus. didelis cia daiktas perdege, nuvarai ir nusipirkai kita, man tai gaidys del lemputes vejus kelti. tarybines bobutes tik perka viena daikta visam gyvenimui.

 • dfs

  http://www.nulis.lt/garantinis-laikotarpis.html. Tada ir sužinojau, dėkui. Platint reikia

 • nuo

  Garantija 2 metai yra tik gamybiniam brokui

 • Eugenijus

  Gerai, kad apskritai pakeite :) As va nauja TV isigijau ir netycia ismeciau ta nelemta ceki ceki... Dabar kazkaip neramu, kad nesugestu:D Tfu tfu tfu per kairi peti.

 • Eugenijus

  Gerai, kad apskritai pakeite :) As va nauja TV isigijau ir netycia ismeciau ta nelemta ceki ceki... Dabar kazkaip neramu, kad nesugestu:D Tfu tfu tfu per kairi peti.

 • Originalas

  Europos sąjungoje gyvename, tai visoms ne maisto prekėms taikoma poros metų garantija, negali būti trumpesnės, tik ilgesnė, jei gamintojas ar pardavėjas nori. :) Aišku, lemputės toks daiktas, kai jų tos valandos užpaišytos ant dėžutės priklauso nuo eksploatacijos. Dažnai junginėk fluorescencinę lemputę, ir jos tarnavimo laikas dešimtis kartų sutrumpės..

 • Darius

  Šilai, http://www.inspekcija.lt/index.php?id=165 "Jei pardavėjo ar gamintojo nustatytas garantinis terminas trumpesnis nei 2 metai - vartotojas pretenziją dėl netinkamos prekės kokybės turi teisę pareikšti per nustatytą garantinį terminą, bet ne vėliau kaip per 2 metus nuo prekės perdavimo dienos "

 • PinkCity

  Nepatiko "kažkaip lyg į rausvumą"? ;)

 • Darius

  na seip nelabai pagaunu lempuciu garantijos logikos, juk paprasta lempute svieciancia krestelejus smarkiau nukresti plaukeli, kas gali paskui irodyt kad ji be niekieno pagalbos perdege. Jauciu jie pakeite tau ja, nes labai ikyrus buvai ir nenorejo bereikalingu nervu, butum atneses deze tokiu, kazi ar butu keite ...

 • pow

  jo, gerai, kad pakeitė :) aš prisimenu kai ieškojau lyg ir philips ar osram(neprisimenu gerai) buvo gražiai parašyta, kad vos ne dešimt metų garantija :) ant čekio tai nieko, tai įdomu ar po kelių metų iš tikrųjų priimtų mūsų parduotuvės :))

 • Šilas

  Geras, nes Senukuose kaba visur užrašai kad lemputės nekeičiamos/negražinama, ir kai bandžiau kalbėti, tai "oi ne ne, lemputės neturi Lietuvoje garantijos". Nes tikrai abydna kai lemputė už 20 lt po kelių mėnesių perdega. O čia kur taip parašyta, ką paboldinai? Atsispausdinsiu, pamojuosiu :)

 • tori

  Ačiū, kad pasidalinai.