Cookie Consent by TermsFeed

ekuryba

šiandien draugelis papastino linką i ekurybą. nueinu, o pasirodo mano ip užbanintas. kokie stebūklai. ir ką gi dabar daryti? gal kokį proxy adresą nurodyti? stebūklai - jie neužbanino visų proxy serverių :))

ta proga pacituosiu keletą ixaon dienoraščio įrašų. tiesiog linksmai rašo :)2005-05-26 18:52:28
Bandau prastumti vieną projektą, susijusį su ekuryba ir vienu iš moderatorių. Jei pavyks prastumti - manau, užderės litukų. Gražu bus - visiems nauda, ekurybai reklama.

2005-05-27 19:13:02
Rašykuose siautėja viena moteriškos lyties asmenybė. Tokiais posakiais svaidosi, kad pas mus jau seniai būtų ištrinta ir užbaninta. Ten, kur nereikia - rašykai superliberalūs. Bet tai jau jų reikalas, kad pakenčia keikūnus.

2005-05-28 22:58:21
Ir lietuviškame internete yra savų purvų. Laimei ir nelaimei, jų negalima iškuopti. laimei - nes panaikinus patį purviniausią, fašistams reguliariai tribūną suteikiantį puslapį, kitą dieną bus panaikintas antifašistinis, o už savaitės liks tik valdžią liaupsinantieji- t.y., neliks nieko. Teko girdėti, kažkur interneto platybėse kažkokie kiauksintys padarai vėl užsiundyti ant mūsų autorių. Tik aklas gali nematyti, kad tai - gerai suplanuota, puikiai finansuojama akcija. Tačiau visa ekuryba į tai labai ramiai žiūri ir net nesiruošia jaudintis. Šmeižtai visada nukris, o mes, laikydamiesi oriai ir garbingai, laikydami savo vėliavą, kurioje įrašyti žodžiai "DIEVAS","LAISVĖ", "DEMOKRATIJA" - mes iš šios istorijos išeisime tyri kaip kalnų krikštolas, kaip ryto rasa žaliose Lietuvos pievose.Tik taip mes išliksime žmonėmims - skirtingai nuo SS skaičius ir ženklus pamėgusiųjų kiauksinčių padarėlių.

2005-05-30 11:47:00
Akivaizdi mūsiškių pergalė: geranoriška kritika, noras padėti autoriui tobulėti, ganėti geras gilinimasis į kūrinį. Mes buvo,e esame ir būsime aukštumoje. Aišku, nelengva pastebėti, kad esi vienas iš geriausių, tačiau tik palyginus recenzijų lygį supranti, kad ekurybos recenzijas drąsiai gali pavadinti geriausiomis. Šiuo metu tai pačios kvalifikuočiausios recenzijos iš visų, kurias mačiau lietuviškame internete.

2005-06-02 12:19:12
Nacizmas atgimsta. Tos klaikios šmėklos, pasiųstos naikinti žmonijos ir to, kas joje buvo geriausia, vėl kyla iš kapų, pasiruošusios naujam naikinimo žygiui. "Kaip?" - paklaus skaitytojas - "tai mažu nėra saugumo departamento, policijos...?". Nėra. Atostogauja greičiausiai. O gal nekreipia dėmesio į vid labiau ruduojančią r***.lt. Maža to, kad dalis vietos autorių nacistine simbolika pasidabino, administracijai maloningai tylint - atsirado naujas autorius. Nickas - "Adolfas Hitleris". Įdomi tolerancija, tiesa? Bet netgi ne tai linksmiausia. Užteko vienam autoriui pakankamai ramiu tonu perspėti administraciją, kai autorius gavo iš adminų "paskutinį įspėjimą". Vargšai r***.lt ! Vargšai, nes nesuvokia ką daro - nori mėtyti iš savo gretų dorus, sąžiningus, talentingus žmones, o suteikia visapusę globą nacistams. Ką gi, Weimaro respublika darė tas pačias klaidas - leido šiklgruberiams siautėti, kad tik jie su komunistais rietųsi. Kuo baigėsi - visi žinom. Bijau, kad r***.lt neužilgo reikės keisti pavadinimą į nacistai.lt. Labiau atitiks turinį, o ir adminų tatrpe murzos bei šustauskai gerai žiūrėtųsi.

2005-06-03 20:47:10
Mūsų autorė Regina už antifašistinius pasisakymus gavo blokadą r***.lt. Manau, šis faktas komentarų nereikalauja. Kaip sakė romėnai - Sapienti sat. Aš tik noriu pridurti, kad ekuryba (manau, jog taip, kaip aš galvojau absoliuti dauguma) galvoja taip, kaip savo laiku teigė Poetas:
palaimos šviesią valandą
ir juodu nesėkmės metu
aš liksiu ištikimas žmogui
ir sau pačiam
Mes liksime ištikimi savo talentams, savo pažibos ir niekada nelaikysime antifašistinių pažiūrų veikla, už kurią reikia blokuoti autorių.

Man vakar pasakė, kad aš persūdau su dienoraščio įrašu dėl nacizmo. Nemanau. Tiesiog yra svetainės, kuriose pilna rasistinių, fašistinių ar nacistinių pasisakymų, bet tie pasisakymai būna komentaruose. Tačiau ir tokie komentarai yra blogis, kurį reikia rauti su šaknim. Bet vienos svetainės (pvz. "Delfis") - jos galbūt kurią dieną įgis naują savininką, gal kas jas už kelis milijonus nupirks ir išmėš visus fašius atgal į savartyną. Ogi kai kurios kitos svetainės, valdomos kišeininių "visuomeninių organizacijų" - jos nesikeis, nes niekas jų nepirks, o vietinė valdžia rinks pati save iki pasaulio pabaigos. Štai todėl aš ir manau, kad būtina negailestingai kritikuoti pastarąsias kaip didesnį blogį. ir visiškai nesvarbu kurioje pasaulio šalyje tokia svetainė randasi, kuo ji oficialiai užsiima. nacizmas yra blogis, kaip jis besivadintų.

2005-06-06 15:10:43
Perskaičiau vieno žavau individo dienoraštį. Kaip ir reikia tikėtis - pamazgos ant dabartinio Šventojo Tėvo. Nesunku suprasti kodėl: šėtonas nekenčia Dievo. Bet ne tame esmė. Esmė, kad šlykštų, neonacių sukurptą paistalą pavadina "vienu geriausių". Išlindo yla iš maišo, ponulis hitlerininkas atvirai parodė, ką jis garbina. Aš tuo - labai patenkintas. Kita įdomybė, rasta begūglinant internete. Kitas individas, prisidėjęs prie ekurybos pjudymo, pareiškė, kad jam, matote, "būtų labai įdomu susipažinti su IXAON". Gal jam ir būtų - aš tokiam rankos niekada nepaduočiau. Mudviem, po teisybei, nebūtų apie ką kalbėti. Aš Hitlerio nedievinu, tikiu į Dievą, nesilankstau nė jokiems lygiams-balams, ekuryboje save suvokiu kaip autorių tarną, neįžeidinėju žmonių, nesiundau hakerių, kad jie manpo nemėgstamiems -žmonėms gyvenimą pasaldintų, nelaikau savo kūrybos idealia ir niekada nežiūriu kokio "lygio" žmogus parašė kūrinįė. Paprasčiau tariant, esame visiškos priešybės, kurioms fiziškai nebūtų apie ką kalbėti. Bet kitą vertus - pasaulis įvairus ir margas, minėtas individas susiras sau tinkamus pašnekovus: murzą, šustauską, valžoną...

Nuotaikos pusėtinos. Ekuryba gana sparčiai vystosi tiek kokybine, tiek kiekybine prasme ir tai nuostabu. Esame tvirti, esame žinomi daugelyje pasaulio šalių, tačiau svarbiausia - esame laisvi. Esame apsisprendę būtū laisvais, jeigu reikia - paaukoti vardan kito laisvės save pačius. Štai čia ir glūdi mūsų "slaptasis ginklas" - ne nusilenkime balsavimams ar grupei save renkančių draugų, o nusilenkime Dievui, Tikėjimui ir Laisvei.

2005-06-07 16:35:09
Užtat grįžęs Lietuvon, galėsiu labai atsakingai atsidėti apmąstymams apie ekurybą. Čia būsiu nedaug, teks jungtis iš interneto kavinių. Tikiuosi, man autoriai atleis.
Palikite komentarąKomentarai
 • :)

  :)))))))00

 • m a r i u s

  mjo. visada atsiranda kas pavydi populiarumo

 • expert

  kitiems pripaišo savas nuodėmes

 • Jonas

  Fašistas tu Vidmantai ... :) O nežinojau... HY HITLER