Cookie Consent by TermsFeed

Džiugi naujiena: knygynas veikia

KnygynasVeikia! Iš tiesų, tai pradėjo veikti jau praėjusią savaitę, bet reikėjo laiko išgaudyti tai, kas veikė, bet ne taip kaip turėtų, arba ką pamiršome patikrinti.

Knygynas jau veikia!

Knygyno idėja man kilo prieš 4 metus. Tuo metu galvojau ją daryti su kitais žmonėmis. Po to su Silu šią idėją atgaivinom. Juozas kaip tik baiginėjo daryti miestelius. Prisijungė Vilija ir Evelina ir viskas pajudėjo. Dabar atrodo viskas paprasta, kai po knygyną vaikštai, bet ta nematomoji pusė yra tikrai labai didelė. Man tikrai didelė šventė šio knygyno paleidimas.

Turite pastabų ar pasiūlymų - rašykite. Jos visos tikrai bus perskaitytos ir apsvarstytos. Beje, idėjų turime ir mes, todėl nesiruošiame projekto palikti tokiu, koks jis dabar yra.

Palikite komentarąKomentarai
 • nuo

  Ačiū už gerus žodžius :)

 • Foma

  Sveikinu, jau ir metai sukakojo :) jūsų barzdotam knygynėliui. Kiek e-shop'u aplandžiojau, jūsiškiame yra kažkos vidinis (išoreje - lyg ir nelabai:)jaukumas. Toks įspūdis būna, kai darbas padarytas iš dūšios - prie jo gera prisiliesti. Smagu, kai smulkiems idėjiniams verslininkams sekasi :). Aš ir pats panašioje veikloje idėjinis, idėjų daug turiu, tik, kad esu praktiškai vienas su šia veikla (o gal nulis :)). Linkėjimai

 • Aurius

  one more stuff: bugas paieskoje (turbut sql uzklausoje kokioje nors). Ivedu "vieneri metai mesle" - neranda nieko. "Vieneri metai mėsle" - neranda. "Vieneri metai mešle" - randa. Tai jei tarp e ir ė ner skirtumo (dziaugiuosi paieskomis kuriuose nebutina lietuviskom raidem ivesti, del tam tikru savo isitikinimu), tai kodel s ir š lievai veikia? ;)

 • Aurius

  Cia tarp kitko toki bajeriuka radau tavo knygyne siandien. Citata nr1: "Pristatymo būdas — galite pasirinkti norimą pristatymo būdą. Nuo pristatymo būdo kinta pristatymo kaina bei trukmė." Citata nr2: "Po užsakymo patvirtinimo mes pristatysime įsigytas knygas nurodytu adresu per 2 darbo dienas. " Komentaras: tai ar trukme kinta ar pristatote per 2 darbo dienas? ;)

 • sveikinu

  oi, kaip gi pražiopsojau. dabar pirksiu tik pas jumi :)

 • petras

  Nera nei vieno banerio - idomu :) Dizainas - ar ne pernelyg ramus? Na nors koki flash`iuka? Konkurencija astri sioje rinkoje. Teks pakovot ;) Sveikinu startavus si projekta!

 • urokas

  mažokai iš kitų knygų, bet gal užteks laikinai :) plem, ir kaip tau tiek darbų ne per daug? sveikinu

 • Kaimynas

  Knygas perku knygyne, ten ir pavartyt galiu, web'e pirkčiau jei labai jau pigiai arba nebūtų pirkt knygyne. Niekaip nesuprantu tų, kur Lietuvišką enciklopediją užsisakinėja. Gi kai išeis visi tomai, išleis DVD kokį su paieška ir jokio vargo nebus ieškant informacijos.

 • nuo

  pkmk: mes apie knygas tikrai išmanome, mes galime patarti ką geriau įsigyti. Jei žinai apie ką nori, bet nežinai tiksliai ką - klausk ir padėsime. Visų pirma išskirtinumas bus tas, kad mes drąsiai tiesiai atvirai bendrausime su klientais ir jiems padėsime. Kitas dalykas - gera kaina, nors mano manymu, tai ne pats svarbiausias dalykas. Kitas dalykas mes išmanome ne tik apie knygas, bet ir apie webą :))

 • pkmk

  super! dabar tik įtikinkit mane, kodėl aš turiu pirkti pas jus.

 • lioo

  man tai labai žavus UAB "Barzda" pavadinimas :) šaunuoliai, kad įgyvendinot tą įdėją

 • heh

  o kur reklama?:)keista maytit puslapi ir be reklamos:)