Cookie Consent by TermsFeed

Du festivaliai Londone: Great British vs London Craft

Pirmasis buvo London Craft Beer Festival (LC) prieš kovidą. Tiesa sakant, per skubėjimą nusipirkau bilietą vietoj Great British Beer Festival (GB). Labai džiaugiuosi, kad atsirado pauzė po karantino (bijau rašyti, kad praėjo) ir aplankiau antrąjį. Ta proga parašau pagrindinius pliusus ir minusus, jei būtinai norėtumėte rinktis tik vieną.

 

Tema

LC ir GB skiriasi labai stipriai. Antrąjį organizuoja CAMRA ir tuo pasakyta viskas. Žodis, kurį puoselėja, saugoja ir palaiko CAMRA yra Cask Ale. Jei nežinote kas tai yra - teks pasigooglinti, nes per plati tema. Trumpai - tradicijos vs dabar.

 

Vieta

LC vyksta Tobacco Dock - labai įdomioj, šiuolaikinėj vietoje, kur pilna vietos po stogu ir po dangumi. GB vyksta laaabai dideliame parodų centre Olympia London - du be galo dideli angarai.

 

Publika

Kaip vietos, taip ir publika - gana aiškiai skiriasi. Jei atsirasčiau vienoj patalpoj - pagal žmones tikrai pasakyčiau kuriame festivalyje ji yra. Šiuolaikiškesnė vieta, dalyviai, tokie ir lankytojai. GB gi galima pamatyti nerealų kiekį (festivaliams) 60-80 metų žmonių. Tačiau tai nereiškia, kad tik tokia publika yra viename ar kitame.

 

Tipas

Kaip žinia - festivalius galima grubiai skirstyti į du tipus: pigus bilietas ir viduje viskas mokama, bei brangus bilietas ir viskas (alus) nemokama. Man labai labai labai patinka antrojo tipo. Nervina kiekvienoje vietoje traukti kortelę ar žetonus. GB yra kai moki kiekvienoj vietoje, LC - vienas bilietas ir viskas.

 

Gėrimai

LC rasite visko - nuo daug šalių iki daug stilių. GB rasite kalną Cask Ale ir labai nedaug kitokių. Cask Ale ne stilius (tiems, kas nepasiskaitė). Didelis stendas su nuostabiu amerikiečių Cask Ale pasirinkimu. Mano mėgstamiausia vieta visą festivalio dieną. Nepataikiau paragauti nė vieno blogo alaus jame.

 

Turbūt tokie pagrindiniai skirtumai, kuriuos reikia žinoti. Toliau jau yra požiūris ir pomėgiai. Taigi, apačioje mano ir tik mano jausmas, nuomonė ir preferencijos. Skaičiuokite taškus patys.

  1. Vieta - tikrai LC
  2. Publika - lygybė
  3. Tipas - tikrai LC
  4. Gėrimai - man tikrai GB

 

Palikite komentarą