Cookie Consent by TermsFeed

Daug pinigų turėsim, daug pinigų

Paklausau, paskaitau ir kartais verkti norisi. Ne todėl, kad mūsų šeimai sumažins išmokas, ne todėl, kas jas sumažins pensininkams. Mane apima neviltis į tai, kaip viskas daroma.

Gal aš klystu ir esu neteisus, bet man atrodo, kad norint mažinti išmokas motinoms, prieš tai reikia padaryti taip, kad vaikų darželiai priimtų vaikus nuo 1 metų. Dabar ne tik tokio darželio neįmanoma rasti, bet ir šiaip vaiką užrašyti reikia prieš du metus ar pusantrų.

Norint sumažinti pensininkams pensijas, prieš tai reikia realiai paskaičiuoti už kiek žmogus gali išgyventi vis dar jausdamasis žmogumi.

Palikite komentarąKomentarai
 • nuo

  Manau, kad geriau peržiūrėtų viešuosius pirkimus, kur po 13 milijardų kasmet sukasi, sumažintų biurokratinį aparatą, kur drąsiai 20-30 procentų galima atleisti.

 • Ieva

  Tiesą sakant, manau, kad geriau būtų sumažinę išmokas mamoms nei pensijas.

 • Veiksmas

  Apie tokius kaip smalsutis patyleti galima ir tylos minute pagerbti, dejuotojas.

 • smalsutis

  pensisnnkai nemirs, gali nueiti i maxima pavalgyti- morku, kopustu, vynuogiu, riesutu, razinku. Kai kur galima ir desrikes pakabinti su pamidoru. Pagaus , na duos per kepenis 3-6 karus. Musu valdzia- tai prostitucijos lizdas bei kelioniu biuras, sau saviems ir gal dar ka galima paimti. Politika, tai prostitucija, tik tak..

 • Ona

  Tikrai reikia geresnės darželių infrastruktūros. Kai turėsim tiek darželių, kiek Europoj, tada galėsim paklausyt tų "proto bokštų" rekomendacijų apie motinystės atostogų trumpinimą. O ir pačiuose darželiuose reikia daugiau tvarkos, kai ligos pašalpa 40%. Juk visi žinom kokia ten tvarka ir priežiūra jei toks vaikų sergamumas. Anksčiau tai bent pensijinis amžius buvo mažesnis ir vaiką močiutės galėjo padaboti :)