Cookie Consent by TermsFeed

Darbai

Na po truputį, po truputį dirbu. Dabar stengiuosi stogą užsibaigti, tada apskardinti ir užsidengti. Labai noriu spėti iki žiemos.

Dabar nusipjaunu gegnes, prisisuku skersiunius, kad pakalimas būtų horizontalus.

 

Taip pat sujungiau ir terasos ir namo stogus.

 

Dar plėvele aptraukėm paskutinę likusią sieną:

 

Ir pasibandžiau vieną langą (didžiausią) uždengti plėvele. Taip padarysiu su visais prieš žiemą:

 

Palikite komentarąKomentarai
 • nuo

  Nežinau tiksliai kaip yra su osb. Plėvelės paskirtis yra drėgmę iš namo išleisti ir neįleisti iš išorės. Taip kvėpuoja medis. Kaip daryti kai apmūrijama negaliu pasakyti, bet oro tarpas 2-3 cm yra toks kokio reikia. Plėvelė šiek tiek pasipučia į lauko pusę, nes vistiek idealiai nenupjausi.

 • Dariuxs

  Norejau paklausti koki oro tarpa palikai tarp pleves ir dailylenciu? Taip pat ar butum dejas plevele jeigu butum naudojes osb? Ar cia ta pleve reikia deti kai kali dailylentemis ar kai ir murija apdailinem plytom? AS skaitau tavo bLoga ir prisimenu savo statybas, man kai murijo apdailinem plytom tai paliko 2-3 cm oro tarpa, toliau prie OSB plokstes prisuko PAROC WAS 35 vata, ir tada uzpilde siena 20 paroc uns vata, zinoma is vidaus dejo garo apsaugine plevele. Naudojosi situo breziniu http://www.paroc.lt/channels/lt/building+insulation/cad+designs/frame+walls/ks-02.asp ir architekte taip pat proekte toki brezini nurode Tas mastau dabar gal cia paroc suklaidino mano statybininkus

 • nuo

  Skaičiavo konstruktoriai, ne aš pats. Dvi žiemas atlaikė, manau atlaikys dar ne vieną. :)

 • Profi

  ? Koks nuolidzio kampas?? Ir koks stogo plotas? Nes man tai nelabai patikima Ar darei paskaiciavimus koks tavo stogui teks svoris??

 • marchela

  ka ten ruosiesi daryt, nejau gyvent is nuotrauku atrodo nepatikimai

 • jonasss

  taip, sekmes statybose ,senokai jau nauju foto bebuvo, :)

 • rulis

  Smagu vel apie tavo statybas paskaityti, sekmes su stugu ir laukiam nauju foto su issamiais komentarais ir patarimais