Cookie Consent by TermsFeed

CV internete

Šį kartą apie kitą CV internete pusę - darbuotojo paieškas. Nutarėme įdėti skelbimą į cvonline.lt, todėl apie tai.

Taip tyčiotis iš klientų negalima!

Bendravimas su klientais yra normalus ir viskas su tuo gerai, bet jų puslapis... Jei reiktų mokėti po to, kai publikuoji skelbimą - jie turėtų jų lygiai nulį. Tokio vartotojams nepritaikyto puslapio seniai nemačiau. Visko tikrai nebeprisiminsiu, bet:

Prisijungus pirmą kartą liepia tau susidėlioti puslapio meniu ir kitokių nesąmonių... Alio, aš atėjau skelbimo patalpinti, o ne į facebooką, kur galima praleisti dienų dienas.

Paspaudžiu "Naujas skelbimas" ir man duoda pasirinkti du variantus: "standartinė forma" ir "html forma". Default pirma, o ir logiškiau. Neturiu html, kurį man reiktų siųsti. Užpildžius šiaip taip randu kaip peržiūrėti skelbimą. Pačio pagrindinio tekstinio lauko "Reikalavimai kandidatams" nesimato. Po ilgo knisimosi parašiau. Paskambino. Aiškinosi. Po to pasakė, kad man reikėjo pasirinkti ne "standartinė forma", o "laisva forma". Ką? Pasirinkimas yra, bet neveikia? Oki darom iš naujo viską. "laisva forma" pasirinkimo nėra. Aiškinamės. Pasirodo, kad aš sukūriau vieną skelbimą ir todėl neleidžia pasirinkti būtent to punkto, bet kitus du tipus leidžia. Situacija debiliška ne tik todėl, kad man neleidžia tik vieno iš 3pasirinkti, bet ir todėl, kad skelbimą išsaugojau, bet nepaspaudžiau publikuoti. Aš nieko neskelbiau. Oki padarė, kad leistų. Paskambino ir sako:

- Pildykite tik tuos laukus, kur prieš pareigų pavadinimą ir po jų. "Reikalavimai kandidatams" nesimatys. Tiesa, dar kai peržiūrinėsite, tai tekstą suplaks į krūvą visą, bet neišsigąskite, nes svetainėje kai administratorė patikrins bus jau gerai rodomas.

Ir taip yra įmonėje, kuri ima kelis šimtus už vieną darbo skelbimą? Kuriai šis puslapis yra verslas?

Dar juokinga kai lipia pasirinkti "Vietovę", o ten tokie punktai: Airija, Alytus, Akmenė... Negi sunku atskirti šalis nuo miestų?

Sorry, bet kitą kartą bandysiu kitur. Bent dabar taip "ant karštųjų" manau.

 

Palikite komentarąKomentarai
 • Natalija

  :)))

 • Spauda

  Niekad nebandziau deti skelbimo, bet ieskoti bandziau darbo.. tai reiskia tokia pati betvarke kaip ir ieskantiems darbo taip ir ieskantiems darbuotojo..

 • nuo

  Pasirinkimas buvo vienas iš dviejų.

 • Rokas

  O kodėl iškart kitur nebandei?:)

 • Ieva

  Tai jau tikrai atsiprašau...

 • Sveikas

  Aha, vargsti, kol įdedi skelbimą, babkes moki, o gauni...ne, ne darbo pasiūlymus, o pasiūlymus keliauti su "Sofa travel". Gal jie rūpinasi, kuo klientą užimti, kad begalinis laukimas neprailgtų? Arba veiklos imitacijai pakviečia pokalbiui, kuriame tupi viena arba dvi tamsiais kostiumėliais baltais marškinėliais pasipuošę vištelės ir užduoda genialius klausimus, pėvėzė, kodėl ant JŲ kabineto sienos kabo pasaulio šalių žemėlapis? Arkliui aišku, kad laukia atsakymo apie headhunterių firmos, kuri TAVIMI RŪPINASI, veiklos globalumu ir kosminiu lygiu.

  Nueini į darbo biržą, o ten TARPININKAS atviru tekstu įžūliai tau sako: mes neieškome darbo, mes mokome jį susirasti. Ir kai pats susirasi, pranešk mums, mes ataskaitose turime parodyti... Ponia, klausiu, o jūs savo pareiginę seniai skaitėte? O biržos įstatus?

  Tuščias ramsas... Ir susirandi darbą paC senu geru metodu - per draugus pažįstamus arba "metodom naučnogo tyka"...

 • nuo

  default 300, bet kaip susitarsi :)

 • tori

  O tie keli šimtai tai kiek?