Cookie Consent by TermsFeed

Baras. Pavadinimas

Kai eini gatve ir pamatai baro ar įmonės pavadinimą, nėra sunku pasakyti jis geras, blogas ar neutralus. Tačiau jei kas yra galvojęs pavadinimus renginiams, įmonėms ar internetiniams projektams - tai didelis galvos skausmas. Kaip šį kartą tai darėme mes?

1. Surašėme visus pavadinimus, kokie šovė į galvą. Jų buvo tikrai daug - virš 30, jie buvo įvairiom kalbom.

2. Davėme draugams, kurie lankosi baruose įvertinti jiems tinkamus ir patinkančius pavadinimus. Prisipažinsiu, iš pat pradžių neturėjome tikslo priimti kitų žmonių balsus kaip būtiną kriterijų, bet jie tikrai labai padeda atrinkti mažiausiai tinkamus arba potencialius kandidatus.

3. Išėmėme nuo apačios daug, pasilikome kelių kandidatų sąrašą. Sąrašą papildėme savo favoritais, pašalinome akivaizdžiai mums nepatinkančius ar netinkamus pavadinimus.

4. Papildėme visai naujais, kurių nebuvo pradiniame variante.

5. Pakartojome ciklą nuo 2 punkto. Taip galima sukti kol kažkoks pavadinimas prilimpa, arba kol visiškai išsenka idėjos.

6. Pašalinome prasčiausius ir liko vos 3. Patiems buvo keista, kaip be didelių diskusijų apsistojome ties vieninteliu, mums tinkamu pavadinimu.

Taigi, baro pavadinimas bus „Local Pub“ arba galima sėkmingai versti „Vietinis baras“.

Kodėl gi toks pavadinimas tinka ir pritinka? Visų pirma visada labai norisi parodyti šviesiąją lietuvių aludarių pusę. T.y. norisi, kad žmonės pamirštų tokius „svarbiausius“ atrankos argumentus kaip: nefiltruotas, kaimiškas, gyvas, kulinarijos paveldo ženklu paženklintas, mažo bravoro ir pan. Pirmiausia: skanus, šiuolaikiškas, inovatyvus, edukuojantis... Planas nuo pat pradžių yra:

 • edukuoti - nežinomi, neįprasti, nauji, retai matyti alūs. Bendravimas ir pasakojimas apie juos
 • padėti lietuviams - visada turėti nemažą dalį kranų, skirtų lietuviškam alui

Local Pub - manau tinkamas pavadinimas tokiai vietai. Kiekvienam lankytojui savas, vietinis, jaukus. Mums - puikūs savi, draugiški klientai.

Palikite komentarąKomentarai
 • Dvaras

  Labai gražus interjeras. Pirmą kart sužinojau, kad taip arti namų yra toks baras. Užeisim

 • nuo

  :)

 • ::

  lok alaus

  lok „alus“