Cookie Consent by TermsFeed

Avarija

Šiandien buvo bum...

Važiuojant į darbą kieme važiavo mergina, aš iš paskos. Iš priekio atvažiavo kitas automobilis. Buvau tikras, kad ji pavažiuos į priekį, pasitraukdama prie pat dešinės pusės. Ji sugalvojo važiuoti atgal. Tai pamatęs, įsijungiau atbulinį bėgį, pavažiavau dar atgal. Ji labai skubėjo matyt, nes net tokio atstumo jai pasirodė per mažai ir net pyyypsinimas nepadėjo laiku sureaguoti.

Mano senutis golfas labai nepyksta gal, bet sparnas ir bamperis nubrūžintas.

Mano sena gera taisyklė - važiuodamas atbulas važiuok kiek galima lėčiau. Atsitrenkus bus minimaliai arba visai nebus žalos. Taisyklė negalioja, kai važiuoji normaliai per visą kiemą atbulas. Ji galioja tik pajudėjus iš vietos.

Dar... kai paišysite patys schemą ir pasirašinėsite -nepatingėkite pasiskambinti draudimui ir pasiklausti kokius duomenis reikia surašyti.

Palikite komentarąKomentarai
 • TJB

  Joa, del to pradejimo vaziuoti YPAC letai jau ir as pasimokiau. "Bemsui" tai nieko nepasijaute, bet mano masineles priekis visas susimaitojes buvo..

 • Knk

  Šiaip, pagal įstatymą, tas draudimo deklaracijas tik nuo liepos pirmos galima pildyt. Iki tol, reiktų teoriškai kviestis policiją

 • Kęstutis

  Dažniausiai dėl tokių atvejų neskambinama policijai... ;)

 • Kęstutis

  Jei daug važinėji tai tokių smulkių pasitaiko, nes kažkas žiūrėk nespėjo sustabdyt ir į tave įsimūrino arba pats kur nors galvojęs, kad ten jis negali sustoti, o sustojo ir pan.