Cookie Consent by TermsFeed

Audience ir Google analytics

Čia iškilo klausimas basketnews.lt dėl lankomumo duomenų audience.lt svetainėje. Juokingiausia tai, kad atsakymas buvo: Hey.lt, Google remiasi cookies, o mes ne. Mes turime formulę sudėtingą, pagal kurią skaičiuojama. Formulės padeda analizuoti duomenis, o ne juos rinkti.

Man keista logika: mes geriau už google analytics, nes jie blogai skaičiuoja. Taip, jūs paslaugas mokamas teikia, o jie ne. Tai kaip jie gali būti geresni? O daugiau svetainių naudoja Google Analytics ar Audience?

Palikite komentarąKomentarai
 • t.

  o kiek kainuoja pasimatavimas pas audience.lt?

 • Darius

  Cia ne i tema, bet tik dabar supratau is kokiu duomenu generuojasi tas mini grafikas virsuj :)

 • Gisis

  Google ir audience, kaip ir daugelis kitų nesulyginamos ir niekaip nepaaiškinamos. Iš patirties n kartų klientui teko aiškinti, kodėl pvz google'o parodymai skiriasi nuo webalizer'io, audience'ų ir t.t. Lietuvoje tikrai daugiau svetainių naudoja google'o statsus, nes nemokami, daug galimybių ir pakankamai patogu. Audience'us naudoja tie portalai, kurie tikisi gauti reklamos iš adneto ar pan (jei teisingai pamenu, tai buvo pasakymas: "kol jūsų nebus audience'uose, reklamos pas jus nedėsim"). Google naudoja visi kiti :)

 • T

  Audience duomenys naudojami reklamos agentūrų planuojant interneto reklamą.

 • nuo

  Esmė tokia, kad pagal visits skirtumas 13%, bet pagal unikalius - 50%. Gal kiek per daug?

 • Alytausgidas.lt

  Mes naudojame Google analytics

 • Darius

  tai jei jie turi formule, tegul pateikia, kad butu galima patikrinti :) visos lankomumo statistikos turi netikslumu, analizuojant svarbu naudot ta pacia ir su ja lygint, kol kas vienintelis analytics trukumas, kad neina matyt informacijos realiu laiku.