Cookie Consent by TermsFeed

Ar jis mane ves po 14 dienų?

Yra debiliškų reklamų, yra šiaip nepatinkančių, bet yra tokių, kurios nepasiduoda jokiam apibūdinimui. Sakyk kokį norį apibūdinimą ir jis tiks. Viena reklama mane ypač blogai veikia. Tekstas iš atminties, bet tai esmės nekeičia:

po 14 dienų man pasimatymas. Tikriausiai jis man pasipirš. Bet mano dantys nepakankamai balti.

Paskutinis sakinys gal ten su šypsena ar pan, bet esmė tokia, kad apie dantis. Reklamuoja dantų pastą.

Logika geležinė:

 • jis jai ruošiasi pasipiršti, o pasimatymas po 14 dienų. Pasimatymai kas dvi savaites labiausiai verčia pasipiršti.
 • jis jai ruošiasi pasipiršti, bet dėl jos dantų greičiausiai to nedarys. Žinoma, kai tik pagaliau pamatys jos dantis - iškart apsigalvos.
Palikite komentarąKomentarai
 • MR

  tai kad jus visai zmones be fantazijos. o buvo taip: isvaziavo jos antanas i londona uzsidirbt pinigu karkasiniam namui, ji antano lauke metus lauke antrus. visada per skype jie pasikalbedavo ir prisiekinejo amzina istikimybe. ir netycia per naujus metus su draugem isejo i kluba prigere vyno kavos prisiruke. stai sausio 1 asikewlai salia povilo. baisu. tuo pat metu paskambina antanas ir pranesa kad sausio 15 grista nes jau pakankamai uzsidirbo pamatams, sienom ir kanalizacijai. (Stogui uzdirbineja musu heroje - nijole. kad brangusis neitartu nieko blogo jai reikia issibalinti dantis. nes kitaip kur jai detis su pilkais dantimis ir stogu.....istorijos metu nenukentejo nei vienas gyvunėlis, vardai pakeisti....

 • as

  ta pati ir as supratau,ir po vestuviu bus sutikimai kas keturiolika dienu

 • li

  oi ir man tai "mėgstamiausia reklama".

 • Lauroo

  Shiaip jau reklama skirta ne smegenims kompostiruoti, bet produktui parduoti. Tad kas, kad ji isimenanti... O geriausia protesto forma tokiu atveju - tiesiog niekada to produkto nepirkti, nes pirkdamas dar ir pats prafinansuoji maza dalele jos tolesnio rodymo :-)

 • PinkCity

  Tiesą sakant, Pauliau, nė neįsivaizduoju, apie kurią pastą mes kalbame... Rimtai.

 • Paulius

  Va, dar du komentarai pilnai pasako atsakymo kokia reklama - ogi geriau negu gera. Vienintelis reklamos tikslas įsirėžti į smegenys - nesvarbu ar blogai ar gerai. Tik tada reklama veikia.

 • Aiste

  Taip! Taip! Taip! mane ši reklama irgi nuo pat jos pasirodymo stebino savo alogiškumu. Pasirodo, ne mane vieną :)

 • PinkCity

  Jo jo, šita yra viena iš mano favourite taipogi. Ir tuomet susimąstau, ar aš netinkamą pastą naudoju, ar mano pasimatymai kasrytiniai ir kasvakariniai čia visą reikalą knisa? Pokštinu, aišku.